Treść opublikowana przez Ratovnik
-
Całościowy test auta w programie DIS
Test zrobiony. Dzięki Panowie. Jeszcze mam mały kłopot, chciałem przeanalizować niektóre błędy na spokojnie i nie mogłem zapisać wyniku raportu do pliku pdf (drukuj do pdf). Jak dodać drukarkę pdf do virtualnej maszyny, w której uruchamiam DIS'a? Orientuje się ktoś?
-
Całościowy test auta w programie DIS
Dzięki serdeczne. Dzisiaj przeskanuję co i jak :-)
-
Całościowy test auta w programie DIS
Witam Was, mam prośbę o poradę, której opcji użyć do całościowego sprawdzenia auta w programie DIS? Sprawdzanie każdego modułu osobno trwałoby za długo, a tak za pomocą jednej opcji przelecę całe auto w kilkanaście minut. Pozdrowionka
-
E38 problem z xenonem
Osobiście posiadam fabryczne Xenony poliftowe i po włożeniu do nich na próbę zamiennika żarników (6000 K, chińskie za 14 zł sztuka) jeden zapalał się z opóźnieniem. Zmieniłem z powrotem na oryginały i działa tak jak powinno (zaświecają się dwa równocześnie). Stosowanie zamienników palników, gdy jeden zapala się z opóźnieniem może powodować zniszczenie przetwornic.
-
[e38] 728i Po wymianie silnika szarpie?
Witaj, a jak jest full bak to jak się zachowuje?
-
BMW e38 czy e39? Co lepsze na początek i z jakim silnikiem?
Jeśli chodzi o mnie to posiadałem E36 (1.8), później E39 (2.8), a teraz E38. Patrząc z perspektywy kolejności samochodów sporo się o nich nauczyłem, ale z drugiej strony posiadując teraz E38, można żałować, że nie jeździło się tym samochodem od początku:-)
-
E38 728iA TU 1997
Kilka fotek obecnego autka:) http://i41.tinypic.com/291hjt5.jpg http://i41.tinypic.com/33lyrz7.jpg http://i42.tinypic.com/28kudxj.jpg http://i44.tinypic.com/27zadnd.jpg http://i44.tinypic.com/2moe6o0.jpg http://i44.tinypic.com/2khpph.jpg
-
swiecaca kontrolka biegu P
Dioda gaśnie po jakimś czasie po zamknięciu auta pilotem.
-
bmw 728 manual
U mnie 13,5 (automat) :-)
-
PROBLEM Z ODPALENIEM, CYKA A NIEODPALA :? e38 728i 96r
Wkładka będzie się obracać jeśli będziesz w niej kręcił kluczykiem bez nacięcia (ten serwisowy). Nie otworzysz nim bagażnika i schowka w samochodzie, lecz tylko włączysz auto. Otwórz bagażnik kluczem z nacięciem na grocie.
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
zmiana blaszek była robiona tylko do fotki :)
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
Po przestawieniu czerwonego pokrętła - blaszki zmienią się ze skosu // na skos \\ Widać to na foto. Lampy są z E38 (nie E39)
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
W środku nie ma blaszki tylko taki czerwony plastik. Przestawiając go blaszka przestawia się z // na \\. Czyli lewo i prawo stronny? http://images35.fotosik.pl/1018/efcb1733f65ceaf2.jpg http://images37.fotosik.pl/1168/182b99069ea2e7f0.jpg
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
Czy w przednich lampach po lifcie są jakieś plastikowe regulator, które mogą się złamać i w związku z tym lampy nie świecą tak jak powinny?
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
W tygodniu jadę na stację diagnostyczna na kontrolę oświetlenia. Wydaje mi się, że świecą za bardzo na pobocze po prawej stronie.
-
E38 728iA TU 1997
Chcę się przywitać jako posiadacz kolejnego modelu, czyli E38 :)
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
A jak rozpoznać czy lampy poliftingowe w E38 są z anglika czy nie z anglika?
-
Ruch lewo- i prawostronny - ust. reflektorów
Witam, Czy oryginalne lampy w samochodzie po liftingu można przestawiać z ruchu lewostronnego na prawostronny? Moje jakoś świecą na pobocza (soczewki, xenony fabryczne) i wydaje mi się jakby były ustawione na ruch lewostronny. Piotr
-
Zmieniarka, CD error
Pomogło nagranie płyty CD Audio z plików wav. Po nagraniu CD Audio z mp3 napęd nie widział nawet płyty. Najpierw konwersja mp3 do wav, później wav nagrałem do CD Audio i działa jak należy.
-
Zmieniarka, CD error
Wypiąłem zmieniarkę, nawet wyczyściłem laser. W sumie to początkowe utwory czyta jakby szybciej i lepiej, ale w dalszej części płyty sa już problemy, kilka razy trzeba klikać i czasami zaskoczy. Płytę AUDIO-CD nagraną świeżo na kompie zmieniarka traktuje jako CD ERROR, dlaczego?
-
Demontaż zmieniarki CD i odtwarzacza nawigacji
Dzięki za pomoc :) Teraz poszło bez problemu.
-
Demontaż zmieniarki CD i odtwarzacza nawigacji
Witam, Mam prośbę o wskazówki jak zdemontować zmieniarkę oraz napę nawigacji? Po odkręceniu dwóch plastikowych śrubek lewego boczku bagażnika co dalej? Ciągnąć za napę nawigacji, on jest wyjmowalny z zaczepów czy jak? Nie wiem jak zdemontować ten boczek, gdyż blokuje go napęd nawigacji. Tak to u mnie wygląda: http://images38.fotosik.pl/1174/aeb486714a9a71e5med.jpg Piotr
-
Zmieniarka, CD error
Samemu można to wyczyścić czy lepiej dać do serwisu? Jak do serwisu to czy dać im samą zmieniarkę czy potrzebują do tego auto, żeby sprawdzić czy działa? Piotr
-
Zmieniarka, CD error
Witam, mam problem, po włożeniu płyt do zmieniarki, wyświetla informację CD ERROR. Zmieniarka ogólnie kręci, wysuwa tackę i przegląda poszczególne zakładki z płytami. Błąd odczytu jest w każdej tacce. Próbowałem nagrywać płyty z mniejszą prędkością, oryginalnych CD tez nie czyta. Samochód kupiłem i od początku nie działało. Czy czeka mnie wymiana zmieniarki czy da się to jakoś naprawić? Są na śląsku jacyś spece od takiej naprawy? Piotr
-
Ile ważą silniki 750ia oraz 728ia TU
Dzięki :)