Treść opublikowana przez Ratovnik
-
Gasnące NEONY
Tak a propos, może ktoś ma do sprzedania przetwornice do tylnych lamp Hella po lifcie?
-
Gasnące NEONY
Moim zdaniem, powinny być przetwornice.
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
Co racja, to racja:)
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
Czyli importowana z Niemiec jest tylko Shell V-Power Racing.
-
hella celis martwy neon :(
Dealer BMW Bawaria Motors ul. Kościuszki 253 40-690 Katowice Telefon: (032) 608-00-99 i wybierasz wewnętrzny numer serwisu (chyba 103) :)
-
hella celis martwy neon :(
Jedziesz do ASO i mówisz jaki jest problem z lampą, zostawiasz auto, albo samą lampę i oni jakoś tam wymieniają te diody. Ile ile taka przyjemność kosztuje to trzeba zadzwonić i zapytać.
-
hella celis martwy neon :(
Da się, trzeba jechać do ASO :)
-
LIFTING 2001 (fotki :)
Pięknie, pięknie:)
-
spalanie po raz n-ty
Przed planowanym pomiarem ilości spalanego paliwa przed wyruszeniem w trasę, albo na miasto, należy wyzerować wskazania komputera dotyczące spalania (L/km). Gdy np. wyzerujemy i przejedziemy np. 400 km to komputer wskazuje spalanie na poziomie (załóżmy) np. 11 L w ciągu tych 400 kilometrów, a gdy będziemy jechać 401 kilometr i bardzo cisnąć na gaz to wskazanie spalania w ogóle się nie zmieni :), ponieważ komputer przelicza średnią ze wszystkich przejechanych kilometrów, czyli w tym przypadku 401 km :)
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o wasze opinie.
Czyli zostaję przy Shell V-Power 95 :)
-
Ile pali 528 Bo złyszałem ze mało
E39 528i sedan, skrzynia ręczna: - miasto: 11 - 12 L. - trasa: około 8 L. (prędkość około 130 km/h) Benzyna: Shell V-Power 95
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
Faktycznie, na 95 odpala lepiej niż na 98.
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o wasze opinie.
http://images33.fotosik.pl/189/3e3c4f783020b399.jpg http://images24.fotosik.pl/182/b835c25b85ebd5bb.jpg
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
Shell V-Power 95 też oczyszcza silnik :)
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
Ja w sumie śmigam na Shell V-Power 95, silniczek też cichutko pracuje :)
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
:lol:
-
jaka róznica w Vanosach 528???M52
U mnie (odpukać :)), takich bolączek nie ma :-)
-
Korek wlewu oleju silnikowego
A ma to jakiś niszczący wpływ na silnik?
-
Kontrola poziom oleju w układzie wspomagania
a w pewnym serwisie właśnie, mechanik mówił, że między końcem a pierwszą kreską... Stąd też to moje pytanie.
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
http://images33.fotosik.pl/189/3e3c4f783020b399.jpg http://images24.fotosik.pl/182/b835c25b85ebd5bb.jpg
-
jaka róznica w Vanosach 528???M52
Ja mam E39 528i z jednym Vanosem i nie narzekam, na podwójnym w sumie nie miałem okazji jeździć. Na pojedynczym kopyto jest :).
-
Kontrola poziom oleju w układzie wspomagania
Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć która z kresek na "bagneciku" pod korkiem w pojemniku z olejem do wspomagania służy do sprawdzania poziomu oleju. Na bagnecie są dwie kreski (1) i (2), czy prawidłowy poziom oleju przy zakręconym korku powinien być między 1 a 2, czy pomiędzy kreską nr (2) a końcem bagnetu? http://images33.fotosik.pl/189/261c583aa4c30ce1.jpg
-
Korek wlewu oleju silnikowego
Witam serdecznie, po odkręceniu korka wlewu oleju jest on od spodu jakby z nagaru, nalotu itp. Proszę o wskazówki czym to może być spowodowane i czy w takim wypadku należy jakoś rozkręcić i wyczyścić silnik? Korek trochę wyczyściłem i wygląda tak: http://images31.fotosik.pl/189/25ec5a9cb7d812c4.jpg
-
Zakup tylnych lamp (96r)
Będą dobre, sam takie kupiłem (same lampy Hella z białymi kierunkami po liftingu). Teraz czekam, aż sie zrobi ciepło i będę montował, wiercił i wyginał :-). Można samemu podłączyć lampę ze starą wtyczką kabelkami, ale jest też możliwość kupna wtyczki (przejściówki) za około 70 zł (komplet na dwie lampy). Przetwornic nie trzeba, można zastosować oporniki, albo dodatkowe żarówki zamiast oporu. Przyjdzie wiosna to będę dłubał :-)
-
Samoczynnie wzrastajaca moc nawiewu do kabiny
Dzięki serdeczne za poradę :-)