Treść opublikowana przez renoraines
-
Jaką wlewać benzynę i na jakich stacjach?
Tankuj takie paliwo, jakie zaleca producent - ilosc oktanow podana jest na naklejce. Jedynym paliwem imortowanym jest shel v-power racing. Reszta paliw bez wzgledu na to jaki szyld ma stacja, pochodzi od orlenu i lotosu.
-
Bardzo mnie zainteresowała ta oferta - BMW e39 530D
Kolege interesuje pewnie e39 w dieslu, skorze i automacie :wink:
-
ILE POWINNO PALIĆ?
Dlaczego z tylu masz wezsze, a z przodu szersze? :wink:
-
Uwaga - dla mieszkancow warminsko-mazurskiego
Poszukalem i znalazlem artukuł na ten temat :twisted2: , 10 megane sport, srebrne i czarne http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33183,4816988.html
-
Uwaga - dla mieszkancow warminsko-mazurskiego
bakukamil masz cb radio :wink: ? To artukul na stronie 13, nie podawali wersji nadwozia czy kolorystycznej. Wspominali tylko, ze na Dolnym Slasku jezdza niezonakowane vectry 2.8/250KM. Bedzie trudno odroznic megane sport od zwyklego, jesli pojedzie przed nami czy za nami. Roznica zewnetrzna jest tylko w zderzakach i wiekszych kolach.
-
Uwaga - dla mieszkancow warminsko-mazurskiego
Jak podaje dzisiejszy ''Motor'' drogowka z warminsko-mazurskiego posiada renowki megane sport 225 KM z wideorejestratorami, ktore mierza predkosc z przodu i z tylu auta.
-
Przeróbka...
Jaki jest koszt zakupu i przerobki w porownaiu z kupnem w Niemczech ''normalnego'' e46? A moze kupic z Niemiec e46 lekko stukniete z przodu, ale silnik pali itd i przy okazji naprawy wymienic tylko elementy nadwozia i zrobic wersje po lifcie?
-
Bardzo mnie zainteresowała ta oferta - BMW e39 530D
oczywiscie, wystarczy sprawdzic chocby na mobile.de
-
Lampy po lifcie - jak to jest?
Teraz spojrzałem w ''... przedmioty sprzedajacego'', to handlarz, sprzedaje mnostwo aut, wiec bmw z duzym prawdopodobienstwem jest podpicowane.
-
BRIDGESTONE BLIZZAK LM-22 265/35R18 93V?? Warte uwagi??
http://www.opony.com porownaj ceny, moze bedzie korzystniejsza oferta :wink:
-
jakie stosujecie płyny do spryskiwaczy w Waszych bumerach ?
Leje z marketow: biedronka & lidl :mrgreen:
-
Lampy po lifcie - jak to jest?
Osd Wlasnie jak bylo serwisowane za granica, szczegolnie w Niemczech to najlatwiej ustalic historie auta, nie chcialo sie nygusowi sprawdzac. D@RKOMP Gdy jest ksenon to powinny bys spryskiwacze, chyba ze powypadkowe auto i ma zalozony najtanszy zderzak. A co do ceny w euro, masz racje, bezwypadkowy egzemplarz w wypasie musi kosztowac. Podobnie jak e46 coupe po lifcie, godna uwagi 6R od 15 tys euro :(
-
Felgi 18
Dokladnie, to fabryczny rozmiar z katalogu BMW :wink:
-
Różnica w brzmienu systemów audio w E32 i E38
dobry komentarz :clap:
-
Lampy po lifcie - jak to jest?
Wciskal Tobie kit i to jest za darmo, najlepiej wyslac im zapytanie faxem i zeby tez faxem odpowiedzieli.
-
pytanie!!! ile pali e38
zajrzyj na tą stronę http://www.7-forum.com/
-
Lampy po lifcie - jak to jest?
Sprawdz po nr VIN historie auto, wyskoczy od razu jakie mial wyposazenie, gdzie byl serwisowany, naprawiany i przy jakim przebiegu.
-
Felgi 18
8 cali szerokosc felg, wiec najlepszy rozmiar opon 245/40/18
-
Kupić czy nie kupić Zamiana GOLFA IV TDI 2000r na e32 3.5l
Nie oszukujmy sie, calkowita eksploatacja( zuzycie paliwa, czesci itp, itd) golfa tdi z 2000r jest tansza niz e32 735i (produkcja w latach 86-92), tym bardziej ze e32 nie ma instalacji gazowej. Po drugie kiedys auto będzie trzeba sprzedac i wypadaloby jakies konkretne pieniadze ze sprzedazy uzyskac. Po trzecie kolega z forum jeżdżący e32 napisal, ze szuka e38 bo jego e32 już się robi za stara… Jak ma byc seria 7 to ''pomeczyc'' sie jeszcze golfem i kupic e38.
-
Ceny E32 w latach Ich młodości
Mam katalog samochodow z 91 roku, ceny w DM 730i-64800, 735i-79000, 735iL-84000, 750i-114000, 750iL-134000. Dla porowniania 850i -135000, a 316i -27500. Alpina B12 5.0-167000, Alpina B12 5.0L-183000.
-
o co chodzi z tym ET felgi ???
Przy zlym osadzeniu felgi, podczas skrecania kola beda obcierac o wneke i poprostu nie skrecisz.
-
Kupić czy nie kupić Zamiana GOLFA IV TDI 2000r na e32 3.5l
Szkoda kasy na taki biznes. Masz golfa tdi, jezdzisz ekonomicznie wiec odkładaj zaoszczedzona kase na konto. Za pare miesiecy wchodzi nowy model serii 7, takze wszystkie pozostale 7 beda tansze. Sprzedasz golfa , dolozysz troche i kupisz e38.
-
ku przestrodze ...
Zanim wyprzedzisz na 3, wymusisz pierwszenstwo przypomnij sobie te fotki... [EDITED BY MOD: Tu byl link do roznych paskudztw]
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Czuję się zobowiązana poinformować , iż maluch ma do wymiany przewód hamulcowy. Płyn wyciekł. Hamulców brak. :roll2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70576&highlight= hehehe :roll2: