Treść opublikowana przez Krakus3
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
może zróbmy porównanie poziomu hałasu przy prędkości autostradowej ?, zainstalowałem aplikację Sound Meter i jutro zrobię pomiar hałasu wnętrza na wysokości głowy z wyłączonym nawiewem przy prędkości 140km/h
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
masz szyby akustyczne czy zwykłe ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
szyby akustyczne bardzo wyraźnie redukują hałas zewnętrzny zwłaszcza w dwóch przepadkach : 1- jazda powyżej 130km/h, wyrażana redukcja szumu wiatru 2- stania w korku obok rury wydechowej ciężarówki dodatkowym plusem szyb akustycznych to lepsze brzmienie jakiegokolwiek zestawu audio którego wybierzesz . co do HiFi , miałem porównanie z podstawowym w 5er , 3GT i lepszym w Tiguanie , HiFi w G20 wygrywa z nimi zdecydowanie , brzmienie czyste i przyjemne , bass jak najbardziej na plus , oczywiście może być jeszcze lepiej mając HK , ale jak dla mnie bardzo fajna jakość , tylko jest jeden warunek : nie wolno oceniać jakość audio przed upływem 3 tygodni od odebrania auta.
-
G20 318i lekkie bujnięcia silnika
zdarza się czasem stojąc na światłach czy w korku , nic niepokojącego , w 1,4 TSI też tak miałem .
-
M340d co sądzicie?
340d jest R6 czy V6 , a 330d ?
-
M340i Dravit grey
piękny ! gratuluję i szerokości życzę !
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
świetny pomysł Leeo :cool2: jutro zdziałam w tej sprawie i dam znać
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Leeo pewnie że było warto ,przód wygląda 100 razy lepiej , no i dzięki Tobie jestem 450zł do przodu , masz u mnie piwo kolego :cool2: co do chromowanych części na zderzaku przednim i tylnym , mam pewień pomysł żeby okleić te części samochodową folią chromowaną , nie wiem czy się da i czy będzie estetycznie ? , będę pytał w przyszłym tygodniu jak zostawię auto żeby nałożyli ceramikę na nowy grill , bo same chromowane plastyki do tylnego zderzaka - a na nim najbardziej mi zależy - kosztują ok. 1000zł a pewności nie ma czy będą pasować . co do kół , jeśli ich wymienię kiedyś to tylko dla estetycznych powodów no i lepszego prowadzenia w zakrętach , ale nie dla eliminacji bocznej niestabilności , marzą mi się Double Spoke Style 771 17tki , jest tylko jeden zestaw w PL na allegrolokalnie , ale gość nie odpisuje , chętnie bym zrobił taki prezent sobie pod choinką :wink: @meister @stufmann byłem w szoku jak w tym aucie usiadłem - w negatywnym tego słowa znaczeniu- czułem że nie pasuję do tego auta , miałem na siebie perfumy , pasek ze skóry naturalnej nie eko , sweter moherowy gdzie nie jedna owca została zabita żeby uzyskać idealną jakość , miałem ogoloną brodę maszynka elektryczną, nie mając własnych paneli fotowoltaicznych , no i byłem po kolejnym prysznicu gdzie znowu kilkadziesiąt litrów wody zmarnowałem.. nie .. jeszcze nie dojrzałem to tematu eko w motoryzacji :roll:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Tak było : A tak jest.. :8)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Tak , mam potwierdzenie z ASO że to oryginał :8) Popatrzcie na ten syf w i3 , materiał jak w matach izolacyjnych pokrywy silnika :duh: fuuj
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Ale seksowna kierownica do sportowego G20 ! śliczna
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Już niedługo , właśnie czekam na montaż
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
ok , dzięki :cool2: zawsze pozostaje nadzieja że to oryginalny grill dla aut BMW na rynku Chińskim :wink: jakość plastików czarnych z wysokim połyskiem i chromów jest świetna , farba jest perfekcyjnie nałożona , nic nie zachodzi , ale pozostaje temat pasowania mocowań.. itd
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
320 jest szybsza i bardziej dynamiczna ,ale to nie bardzo wyraźnie w porównaniu do 318i , pewnie przez Xdrive
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
jest opcją dostępną jak masz Dostęp Komfortowy , przy manualnej klapy bagażnika , działa pod warunkiem że nikt na Ciebie nie patrzy na parkingu , zwłaszcza kierowca Audi parkowanego obok :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Broń Panie Boże :D
-
M340d G21 Mineral Grey
ciekawa sprawa , też używam okulary z P , iDrive widać dobrze , ale szklanka w panelu klimatyzacji nie do końca widać do ilu jest napełniona :mrgreen:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
wygląda że to podróbka z Chin , czy jest dobrze zrobiona ? to się okazie jak uda się ją założyć :roll: natomiast inna rzecz się stała dzis , i bardzo mi na nią zależało , mianowicie miałem jazdę 60 km dobrze znaną mi autostradą , autem 320i Xdrive na kołach 18 , no i będę pisał kilka wniosków z tej jazdy - to jest moja pierwsza jazda G20 poza moim autem : 1- uczucie niestabilności poprzecznej auta nie znikneło a jedynie zostało złagodzone , sama granica beztroskiej jazdy nie zaburzonej żadnymi poprzecznymi ruchami karoserii przesunęła się z 145 u mnie na 155 w tym aucie , przy 175 przód myszkował ale to inna sprawa , czy warto po tej jeździe zamieniać moich 16 na 18 , nie , bo nie rozwiązało problemu a jedynie przesunęło granicę o 10km i troche złagodziło samych ruchów poprzecznych karoserii 2- brzmienie 320i jest inne niż 318i , gorsze , bardziej pospolite 3-posiadacze LCP , jak możecie żyć z takim głosem włączonego kierunkowskazu ? .. tragedia :mrgreen: 4- chyba to auto nie miało akustycznych szyb z przodu , ogromna różnica komfortu podróżowania jeśli chodzi o szum powietrza powyżej 130km 5- i tu absolutna niespodzianka , fotele sportowe są duuużo mniej komfortowe niż podstawowe , są wąskie i twarde , natomiast trzymanie boczne to inna sprawa , w moich wpadam na fotel pasażera przy szybkim ciasnym zakręcie :mrgreen:
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Panowie , mocno mnie zmartwiliście , aż tak temat tuningu silnika , zaburza wewnętrzny spokój i stanu ZEN, oraz spędza sen z powiek ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
właśnie że jest China :duh:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
na razie tak to wygląda od wczoraj :mrgreen: w sobotę montaż - ASO 230 zł brutto, a siedzenie w poczekalni serwisu na przeciwko pięknych właścicielek BMW w pięknych fryzurach ,i drogich ubraniach gratis - nie pokazuje go bo nie chce się pochwalić dopóki nie będzie założone , jest brand new , i to mnie nie pokoi , jak niepokoją mnie brand new Rolexy sprzedawane przez śniadych panów w okolicy stacji Termini w Rzymie :wink:
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
@meister2 starzejesz się :wink: :D
-
Ubezpieczenie
jest to absolutnie nie zrozumiałe dla mnie , przecież to jawny monopol ! rozumiem że dana firma ubezpieczeniowa nie spełnia wyśrubowane wymogi dealera to tak , przecież te firmy ubezpieczeniowe mają pozwolenia prawne żeby ubezpieczyć pojazdy ?!
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
muszę zrobić kolejne espresso i jeszcze raz poczytać Twój post , ciekawy punkt widzenia masz w stosunku do tuningu nowych aut :idea: , coś czuję że nie raz będę wracał do tego posta :wink: :D
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
piękne :cool2: