Skocz do zawartości

330e mPerformance


330e

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne auto i konfiguracja :)


Super kolor, sam zastanawiam się między tym a Portimao, środek też chce ten sam :D


Na początku myślałem o 330e ale chyba jednak będzie benzyna zwykła :(


Trochę poczytałem, że zasięg dużo słabszy od deklarowanego, tym bardziej w zimę i przeraża mnie bagażnik :D


Rzadkie auto w Polsce więc musi paść kilka specyficznych pytań :D


Jak wykorzystujesz ten samochód? Miasto, trasy?


Jeździsz na samym prądzie na początku czy bardziej traktujesz jako hybrydę?


Jak oceniasz zasięg na samym prądzie?


Jakie średnie spalanie? :)


Drugi raz tez wybrałbyś hybrydę?


Pewnie miałbym więcej pytań :D ale to tak na szybko :D


Osobiście myślałem o tym, że do pracy mam 15km, wiec kilka dobrych dni w miesiącu w teorii mógłbym tylko przejechać na prądzie. Raz miałem okazje przejechać się to bardzo przyjemnie jedzie się na samym prądzie a kiedy chcemy przyspieszyć to też chyba daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny konfig ;) Szary z czarnymi dodatkami robi mega robotę...


Również dołączam się do pytania odnośnie utrzymania skóry - zamówiłem te same stołki, a do tej pory tylko czarna skóra.

 

tu mala zmiana w kodowaniu i poprawione ambiente :P

 

Co dokładnie masz na myśli?

Tak mocno dają te ambienty, czy to efekt trybu nocnego w iphonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

WOW ! to auto jest tak piękne że mógłbym spędzić w nim 10 dniową kwarantannę :lol:

mam 2 pytania

1- co trzeba klikać w konfiguratorze żeby mieć tył 340i ? czy to osobno kupiłeś i dołożyłeś ?

2- czy miałeś porównanie z 330i , zwłaszcza pod względem sprintu 0-50 , 0-80km/h oraz elastyczności 80-120 km/h ?

szerokości ! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto i konfiguracja :)


Super kolor, sam zastanawiam się między tym a Portimao, środek też chce ten sam :D


Na początku myślałem o 330e ale chyba jednak będzie benzyna zwykła :(


Trochę poczytałem, że zasięg dużo słabszy od deklarowanego, tym bardziej w zimę i przeraża mnie bagażnik :D


Rzadkie auto w Polsce więc musi paść kilka specyficznych pytań :D


Jak wykorzystujesz ten samochód? Miasto, trasy?


Jeździsz na samym prądzie na początku czy bardziej traktujesz jako hybrydę?


Jak oceniasz zasięg na samym prądzie?


Jakie średnie spalanie? :)


Drugi raz tez wybrałbyś hybrydę?


Pewnie miałbym więcej pytań :D ale to tak na szybko :D


Osobiście myślałem o tym, że do pracy mam 15km, wiec kilka dobrych dni w miesiącu w teorii mógłbym tylko przejechać na prądzie. Raz miałem okazje przejechać się to bardzo przyjemnie jedzie się na samym prądzie a kiedy chcemy przyspieszyć to też chyba daje radę :)

 


Miasto i trasy. Tak jak kazde uzytkuje. Przy czym jak niektorzy, nie korzystam z trybu hybrydowego. Albo jezdze na benzynie (z dodatkiem elektryka), albo w samym elektryku. Co do zasiegu, trzeba nauczyc sie inaczej operowac noga niz przy samej benzynie i zasieg jest bardzo ok. Ja mam do firmy 25km rowne. I na dziesiec razy, 9 razy przejade bez problemu w dwie strony na samym pradzie.


Na benzynie samej jak jezdze to mam srednie w okolicach 8.5l wiec naprawde moim zdaniem ok. W trase tez wyjezdzam z naladowana bateria bo przy mocniejszej jezdzie baaardzo odczuwalnie sie przydaje :)


Drugi raz - tak, wybralbym hybryde. A czemu? O tym ponizej.

 

WOW ! to auto jest tak piękne że mógłbym spędzić w nim 10 dniową kwarantannę :lol:

mam 2 pytania

1- co trzeba klikać w konfiguratorze żeby mieć tył 340i ? czy to osobno kupiłeś i dołożyłeś ?

2- czy miałeś porównanie z 330i , zwłaszcza pod względem sprintu 0-50 , 0-80km/h oraz elastyczności 80-120 km/h ?

szerokości ! :cool2:

a to nie jest tylko zmieniony dyfuzor i końcówki wydechu? :)

 

1. Nie da sie zamowic z konfiguratora. Ja po prostu poprosilem sprzedawce ze chce miec tyl z m340i i tyle. Musieli wymienic kilka czesci. Nie tylko sam dyfuzor i koncowki. Doszlo jakies mocowanie zderzaka calego (cos na czym wlasnie trzymaja sie koncowki).


2. Mialem. I dlatego wzialem 330e. Benzyna to po prostu benzyna. A tu mamy moment obrotowy praktycznie dostepny od razu... i do konca. Nie ma ze gdzies mu przybraknie mocy. Pojezdzisz chwile taka hybryda, przesiadziesz sie do 330i i bedziesz mial wrazenie ze cos sie zepsulo - wiem bo mialem okazje jezdzic przemiennie :P Mam w domu jeszcze X3 z 2.0l wiec mam porownanie na codzien tez.


Pomine fakt ze jak ktos odwazniejszy... to sobie zrobi chip.. a przy silniku b48b20B bez problemu wychodza liczby ponad 400koni... (tak naprawde to robimy stage1. silnik B, jest zdlawiony z 252koni do 184koni, wiec najpierw "odblokowuja" go a pozniej robia stage1 na okolice 310hp (tak jak zwykly chip 330i), a reszte doklada elektryk.

Fajny konfig ;) Szary z czarnymi dodatkami robi mega robotę...


Również dołączam się do pytania odnośnie utrzymania skóry - zamówiłem te same stołki, a do tej pory tylko czarna skóra.

 

tu mala zmiana w kodowaniu i poprawione ambiente :P

 

Co dokładnie masz na myśli?

Tak mocno dają te ambienty, czy to efekt trybu nocnego w iphonie?

 

Mam na mysli podmiane kolorow na swoje. Np. z "fioletowego" na "rozowy' - przy czym rozowy ewidentnie jest mocniejszy dla przykladu dla oka.


Co do skor. Zawsze mam jasne lub brazowe/rude skory i nigdy nie mam z nimi problemow. Cyklicznie dbam o konserwacje.


EDIT:

Zapomnialbym o najwiekszym plusie hybrydy. Kto z was wsiada rano do cieplego i nagrzanego albo w lato odpowiednio schlodzonego auta uruchamianego zdalnie?:P Tylko posiadacze Webasto.. albo wlasnie hybrydy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czyli perfekcyjne połączenie plusów elektryka z duszą spalinowego silnika :cool2: , głośno ostatnio mówią o akcji serwisowej hybryd BMW , coś faktycznie się dzieje w tym temacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli perfekcyjne połączenie plusów elektryka z duszą spalinowego silnika :cool2: , głośno ostatnio mówią o akcji serwisowej hybryd BMW , coś faktycznie się dzieje w tym temacie ?

 

Pytalem ale nie dotyczyla akcja mojego vinu. Chyba tyczylo sie nie do konca naszego rynku. Nasze baterie sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieza sprawa Gdyby ktos byl zainteresowany cesja na autko, zapraszam na PRIV. Mega dobre warunki :)


Auto jest naprawde super wyposazone, ma multum dodatkow z BMW (z wideorejestratorem BMW wlacznie), pakietem Service Inclusive PLUS (wymiana tarcz/klockow w pakiecie itd) i innymi sprawami. OC/AC, GAP, wydluzona gwarancja do 4 lat itd.


Znajomy bedzie oddawal w cesje 745e, i pomyslalem sobie ze drugi raz szansa na takie auto moze sie szybko nie trafic, stad "swieza sprawa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieza sprawa Gdyby ktos byl zainteresowany cesja na autko, zapraszam na PRIV. Mega dobre warunki :)


Auto jest naprawde super wyposazone, ma multum dodatkow z BMW (z wideorejestratorem BMW wlacznie), pakietem Service Inclusive PLUS (wymiana tarcz/klockow w pakiecie itd) i innymi sprawami. OC/AC, GAP, wydluzona gwarancja do 4 lat itd.


Znajomy bedzie oddawal w cesje 745e, i pomyslalem sobie ze drugi raz szansa na takie auto moze sie szybko nie trafic, stad "swieza sprawa" :)

 

Jest harman? :) podeślij warunki na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.