Treść opublikowana przez Krakus3
-
G20 318i - jakiej marki opony zimowe?
jeśli chodzi o moje doświadczenie , jeśli chodzi o komfort i hałas bardzo pozytywnie oceniam Micelin Alpin 6 - takich cichych zimowek jeszcze nie miałem- ich minusem jest szybka jazda autostradowa powyżej 140 przy temp <-2 są za miękkie na zbyt szybką jazdę przy niskich temperaturach . stąd moje pytanie o charakter Twojej jazdy .
-
Podmiana reflektorów w G20
W którym przypadku wewnętrzna soczewka świeci w przypadku laserów ? jako światła mijania , czy tylko jako światła długie ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Na razie jest efekt kosmetyczny , myślę że dużo lepiej wyglądają niż 16tki . co do jakości jazdy to w przyszłym tygodniu zostają zabrane na 500 km test autostradowy , liczę na efekt odkrytego talerza brownie w trzecim dniu świąt :lol:
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
@karbo jak oceniasz hałas w kabinie przy całorocznych - szum autostradowy oraz efekt łuuu zbliżając do do światła - w porównaniu do zimowych ? @Crysis już dotarły , Michelin Pilot Alpin 5 , takich ładnych opon jeszcze nie widziałem , jakieś efekt aksamitu na boku opon :shock:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
@puch dokładnie określ czego potrzebujesz najbardziej , komfort nie idzie w parę z osiągami niestety , albo komfort- ten prawdziwy - albo osiągi kosztem komfortu , Clarkson kiedyś pisał że żadna marka nie daje tyle komfortu jazdy przy takich samych możliwościach auta jak BMW i chyba w tym jest dużo prawdę . ale jak @Leeo napisał , też obawiam się że zamiana Superba na 3er będzie bolesna pod względem komfortu resorowania , tez tu bym rozważył 5er nawet kosztem słabszego silnika jak mamy mówić o komfort jak priorytet wyboru auta
-
G20 318i - jakiej marki opony zimowe?
gdzie głownie jeździsz ? miasto ,drogi lokalne , autostrada ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
też jestem ciekawy , bo jadąc wczoraj autostradą 120 prawym pasem -nie dało się szybciej na moich miękkich jak tiramisu 16tkach - i patrząc na wyprzedzające mnie auta ,czułem się jak gość w tej reklamie :lol:
-
318d RWD Luxury Line
Piękny Luxury ! też Ciebie pozdrawiam i szerokości życzę :) :cool2: ciekawy jest jak oceniasz jazdy pod względem osiągów , komfortu, przyczepności zimą ..itd w porównaniu do Golfa ? co do Dostępu Komfortowego , niestety jest płatne wsiądzie - wsiądzie czyli w A4 i C klasa - jak się dowiedziałem ile trzeba płacić za pakiet zawierający DK w C klasę , uciekłem zostawiając nie wypitej kawy u dealera :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Dojechały , piękne hiszpańskie Micheliny :8) , w sobotę montaż
-
Dravit grey - rysy gwarancja
z tego co mówili lakiernicy , to jedynie tzw. lakier perłowy robi wrażenie pod względem jakości obecnie
-
Ciśnienie w oponach zimowych
Sprawdź co pokazuje komputer na wyświetlaczu Idrive ? , z tego co zauważyłem to on dostosowuje zalecanego ciśnienia w oponach do stylu jazdy kierowcy - tak mi wychodzi przynajmniej -
-
320dx M Pak Touring Dove Gray Satin
chętnie sam kiedyś bym odświeżył auto tym pomysłem , 3 kwestie : 1- cena była większa czy mniejsza niż 4000zł ? 2- czy trzeba zgłosić fakt zmiany koloru w urzędzie ? 3- ciekawe jak z odpornością foli na kocie pazury , czy taki pomysł od razy odpada mając 2 małe lwy lubiące się wygrzewać na masce ? :wink:
-
320dx M Pak Touring Dove Gray Satin
Bardzo fajny :cool2: Gratuluję i szerokości życzę
-
Podstawowe zegary 3:10 minuta
miałem nudności patrząc na te zegarki i słuchając zachwyt tego człowieka :wink:
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
widzisz @Crysis czyli masz całkiem inną klasę opon niż ts860 , to jest trochę niesprawiedliwe w testach że porównują np. Pilot Alpin 5 , czy Goodyear Preformance + który są z definicji przeznaczone do aut o sportowych z ts860 które są z kolej oponami dla aut miejskich . obecnie jest dramat z LM005 i Pilot Alpin 5 - są moimi faworytami obecnie - bo jest problem z dostępnością , czekam na odpowiedz jednego sklepu odnośnie Pilot Alpin 5 czy są faktycznie dostępne , o LM005 nie ma mowy , co do ROF chciałbym jednak opon bez tej technologii
-
BMW 3 G20 - spalanie
Amen
-
318i Mpak Portimao
oj tak , ta fotka z A4 obok tłumaczy czemu stojąc w korku za G20 w tym sam kolorze jak Twój we wtorek , wpadłem do BMW we czwartek , a w poniedziałek zapłaciłem zaliczkę nawet nie robiąc jazdy próbnej , a w sobotę miałem jechać do Łodzi kupić A4 z placu :)
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
tak wyglądała korespondencja wczoraj z youtuberem od kanału zajmującego się oponami do tego znalazłem chyba najbardziej miarodajny test ze wszystkich testów opon zimowych dla naszych G20 , bo robiony na G20 :) wynika z tego że odpowiedź jest prosta : Bridgestone Blizzak LM005
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
@Randall czy +1 to szkolna ocena dla Conti, czy głos ? :) @Crysis czy mógłbyś sprawdzić gdzie Twoje opony były produkowane ? z góry dziękuję
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
@OtoMotoJa może jakaś propozycja z własnego doświadczenia ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
dokładnie tak , tez miałem Tiguana i niestety jest gorszy system Lane Assist w podstawowej wersji w G20 - taki który odbija się agresywnie od pobocza, a nie stopniowo trzyma równolegle pobocza jak w Tiguanie , natomiast jak dokładnie działa droższy system Lane Assist w G20 nie powiem bo nie próbowałem
-
318i Mpak Portimao
piękne fotki i bardzo estetyczna mata :cool2: , u mnie za matę robią dywaniki welurowe od pierwszego dnia odbioru auta i tak pozostało :lol:
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
piękna ta z Alpiny :cool2: dwa pytania : 1- czy możesz tak zrobić tym cudeńkiem żeby odpalić auto od razu w trybie SPORT IND. z wyłączonym S/S ? 2- te różowe światła od kamer w górnej środkowej części wyświetlacza głównego , czy są widoczne dla oka ?
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
tylko kategorie które są mi potrzebne nie są uwzględniane w tych testach w ogóle , czyli : twardość ścian bocznych co za tym idzie odporność na podmuch bocznego wiatru i realny poziom hałasu w kabinie . teoretycznie rzecz biorąc opona przeznaczona do sportowej jazdy powinna mieć twardsze ściany boczne , a najbardziej z tych opon czołowych, do tego celu jest przedstawiana Goodyear performance + oraz Pilot Alpin 5 , temat hałasu jest bardzo indywidualny np. w Bridgestonach z poziomem hałasu 72db których miałem, odczuwalny hałas jest o niebo mniejszy niż w Nokianach w tym samym poziomem db . a w Michelinach miałem odczynienia pierwszy raz ze zjawiskiem że opona zimowa jest cichsza niż letnia :shock: także testy na pewno pomagają ale najważniejszy pozostaje indywidualne oczekiwanie i potrzeby @Crysis możesz sprawdzić gdzie twoje Continentale są produkowane ?
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
im dalej w las.. :lol: