Treść opublikowana przez Krakus3
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
jak mówił klasyk : jestem za , a nawet przeciw :wink: właśnie o tym serwisie też pomyślałem , zdzwonię dziś do nich i się dowiem odnośnie szczegółów
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
@Big Snoop Dogg świetny pomysł z wygłuszeniem drzwi :cool2: , osobiście mnie też kusi ten pomysł zwłaszcza że robię ok. 500km tygodniowo autostradami , także zależy mi na jeszcze większa ciszę - a cisza to luksus :) jak oceniasz jakość systemu audio po tym zabiegu , jest poprawa ? - czy zastanawiałeś się nad wygłuszeniem nadkola ? , ciekawe jak w 7er są zrobione , ale myślę że porządnie . czy wygłuszenie drzwi robiłeś sam w zaciszu domowego garażu czy zleciłeś firmie zajmującej się tym tematem ? co do tego - syfonu - przy szybie , trzymam kciuki żeby nie było otwór do odprowadzenia wody :!: najlepiej robić test na myjni bezdotykowej
-
G20 318i Sport Line jaki kolor wybrac
Nie , a bez tego pakietu nie będzie fizycznie tego przycisku w drzwiach
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
już zaczynam zbierać na wykup mojego za 2,5 roku :idea:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
ja nie napiszę :wink: co do porównania 318 do 320 , myślę że 318i ma jedną jedyną przewagę nad 320 : brzmienie przy kick Down powyżej 4500 obr. , jest fantastyczne :8) , 320i tego nie ma , a brzmi jak zwykłe auto bez żadnych ambicji akustycznych - tu mówię o prawdziwe brzmienie z układu wydechowego
-
Uszkodzona kratka nawiewu w panelu klimatyzacji
albo używkę z allegro :idea:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
wystarczy gęsta mgła i już system jest ślepy jak i kierowca..sprawdzone
-
G20 318i Sport Line jaki kolor wybrac
@jetron u mnie jest taki sam panel klimatyzacji z tyłu jak u Hamera , a mam wersję Advantage . także taie sam powinieneś mieć
-
G20 318i Sport Line jaki kolor wybrac
ad1- zobacz fotki w galerii , są różne kolory , może coś Ci się spodoba , ale tak naprawdę to kwestia indywidualna ad2- będziesz miał nawiewy z tyłu , ale nie tak ładne jak z przodu :wink: ad3- osobiście nie polecałbym eko skóra w pełni , jak kolor ma być czarny , zostałbym przy alcantara , będzie milej :) doradziłbym szyby akustyczne z przodu , nieduży wydatek a jakość wyciszenia zauważalna powodzenia !
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
wszystko przez moją miłość do zegarków , tam estetyczne dewiacje są na dużo wyższym poziomie :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
moim zdaniem nawet na poziomie Kenijskie wioski taka asymetria w BMW głównego szamana byłaby nieakceptowalna :wink: i znowu będę musiał z dala od C klasy i A4 parkować pod MAKRO , chyba że zostawię napis pod szybę : nie śmiejcie z moich nierówno składanych lusterek ..tak musi być podobno ! :cry2:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
porażka , czyli to wada wrodzona , moim zdaniem warto zgłosić ją do BMW Niemcy , @Randall @BMK może warto wysłać w imieniu Forum BMW email do BMW z tą sprawą ? , podobno słuchają użytkowników . a to dla porównania fotkę z przodu , w Tiguanie składają się idealnie równo
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
pytanie do posiadaczy składanych lusterek bocznych , sprawdźcie proszę czy macie równomiernie składane lusterka , czy wyglądają jak u mnie ? :duh:
-
Uszkodzona kratka nawiewu w panelu klimatyzacji
wygląda na to że cały panel należy wymienić https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/64_2463-panel-obslugi-automatycznej-klimatyzacji/i60409/kL/sN/r2019/m12 ale chyba ASO da Ci ostateczną odpowiedź , daj znać proszę bo sam jestem ciekaw .. powodzenia
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nie jestem przeciwnikiem EV ., naprawdę , ale nie mam do ich zalet jak na razie przekonania w porównaniu do ich ograniczeń i stylu , ta obserwacja była podczas stania w korku ok. 45 min z powodu wypadku podczas ciężkich opadów śniegu tydzień temu . co do awaryjności trochę to inna sprawa bo: 1- od 10 lat jedynymi usterkami które miałem w Suzuki SX4 , Tiguanie i BMW - łączny przebieg 350 tyś km , to elektryka i układ zawieszenia , czyli coś co też jest obecny i to w nadmiar w EV 2- jak dojdzie do usterki to dzwonię po assistance , auto zostaje zabrane i podstawiono na jego miejsce zastępcze , natomiast w przypadku auta wyglądającego jak bryła lodu bo się nie nagrzewa , to nie zadzwonię po assistance , chyba że suszarkę do włosów będę woził w bagażniku , choć to nie dobry pomysł bo zeżre z kolej całą baterię i nie dojadę do domu , bo kilowato plan powrotu do domu którego ułożyłem szlag trafi :mrgreen:
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
najs tacz z ich strony :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciekawa sprawa która zwróciła moja uwagę ostatnio jadąc w korku obok EV w czasie mocnych opadów śniegu mianowicie , cała maska z przodu była zawalona śniegiem który rósł w oczach , pewnie dlatego bo nie ma tam silnika spalinowego który ogrzewa maskę , i auto powoli zamieniał się w bałwan . nie wiem czy tak miło jest co chwilę odgarniać śnieg z maski auta :roll: , ale rozumiem że miłośnicy EV mają na to wytłumaczenie :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
będąc dziś w ASO zadałem pytanie : co się zmienia w silniku w przypadku wyboru trybu SPORT IND. ale tylko silnik ? odpowiedź fachowca była że zmienia się szybkość reakcji przepustnicy na pedał gazu , dlatego odnosi się wrażenie że silnik jest zrywniejszy w tym trybie , a przy okazji S/S off gratis :wink:
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
I tak samo u mnie się działo , po 3 tygodniach padła elektryka w prawym lusterku , czyli mamy takie same twarde dowody statystyczne co skuteczność szczepionki na COVID , że warto wymieniać komplet w obu lusterkach bo szkoda czasu na kolejną wizytę w ASO po 3 tyg. , choć to pozostaje teorią , bo żadne ASO nie wymieni działającą elektrykę dopóki nie nastąpi jej awarię :roll:
-
G21 świsty od strony kierowcy
Poćwiczę mój angielski pisząc z Libańskim i imigrantami krążącymi swoimi beemkami bezcelowo dookoła Shieffeld :wink:
-
G21 świsty od strony kierowcy
napiszę moją opinię po angielsku , i też będzie zaliczana do bimmerpost :mrgreen:
-
Czy masz powłokę ceramiczną lub folię ochronną na swoim G20?
Ze wsi około Krakowa - bo do przedmieścia im jest daleko z racji dziur w drogach ,braku oświetlenia ulic i braku kanalizacji - ale nie o tym mowa :wink: , robiłem w Krakowie w firmie - SPLASZ - trudno mi powiedzieć czy dobrze to zrobili czy nie bo nie znam się na tym , ale obsługa miła , i auto błyszczy :D
-
Czy masz powłokę ceramiczną lub folię ochronną na swoim G20?
ja mam całe auto w KB NANO X , jest ogromna różnica zwłaszcza w przypadku czarnego podstawowego koloru
-
G21 świsty od strony kierowcy
ja mam szyby akustyczne , moje doświadczenie z tym tematem jest takie : mając opony 205 letnie , cisza przy prędkościach autostradowych , a przy 100 to mogłem usłyszeć własnych myśli :wink: , przy 205 zimowe trochę gorzej ale nadal super , przy 225 zimowych jest głośniej , właśnie odebrane jako świst z okolicy okna i drzwi kierowcy . dlatego nadal uważam że problem może tkwić gdzieś indziej całkiem , w wyciszeniu nadkola
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Czemu masz zaszkodzić dealerowi ? , dają rabat komu chcą , to raczej reklama dla nich.. ale jak wolisz :roll: