Treść opublikowana przez PANEUROPAN
-
Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana
a jak nie ma ABS-u ? samochod mam z 93 roku podobniez wtedy wszyskie mialy ABS w standardzie a przy hamowaniu kola blokuje.
-
Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana
od czego są kable ktore ida do kazdego kola oprocz czujnika zuzycia klockow?
-
[EXX] Visco - budowa, zasada działania, problemy
u mnie temperatura jest w normie caly czas zawsze wskazowka w pionie ale wiatrak caly czas pracuje na jednych obrotach. ten smar silikonowy sie wymienia? w jaki sposob?
-
zmiana komputera pokladowego
Od kolegi który rozszyfrowuje vin. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32825&postdays=0&postorder=asc&start=795
-
zmiana komputera pokladowego
S848A ENLARGED WIRING HARNESS ROZSZERZONA WIĄZKA KABLI "Rozszerzona wiązka kabli - w aucie już położone są kable do doposażenia które można zamontować" czyli są poprowadzone kable? czujniki itp sa? to czego brakuje zeby moc wlozyc pelnego kompa?
-
czy da sie zamienić komputer pokładowy na bogatszy ?
wyjalem zobaczylem jedna kostke do ktorej idzie 9 przewodow czyli mam tylko temperaura i zegarek dobrze mowie??
-
czy da sie zamienić komputer pokładowy na bogatszy ?
Prosze o podpowiedz jak wyjac komputer pokladowy w E36 coupe mam tylko temperature i zegarek a po rozszyfrowaniu vin-u podobniez mam rozszerzana wiazke wiec chcialbym zobaczyc czy tak jest wiec jak to wyjac?
-
jak zrobic niebieskie oswietlenie wnetrza?? 320i
Żarówki wymieniłem na zwykłe tylko 5W efekt super i polecam. Dioda jest zbedna.
-
Diody podswietlenia
Napewno nie jest tam zarowka 1,2W taka jak do podswietlania wlacznika swiatel itp. ma zupelnie inny ksztalt i jest w kolorze. plastik wlacznika jest bialy moge to stwierdzic gdyz rozlozylem to.
-
Diody podswietlenia
A taka zarowke jak tam jest oryginalnie dostane gdzies? bo mi sie przepalila. ewentualnie wstawic tam diode a czy dioda nie bedzie swiecila na wprost? zarowka oryginalnie lezy bokiem wiec jak diode trzebaby bylo ustawic? gdzie dostane taka diode na 12V?
-
jak zrobic niebieskie oswietlenie wnetrza?? 320i
czyli nie ma co kombinowac tylko wsadzic zwykle zarowki?
-
jak zrobic niebieskie oswietlenie wnetrza?? 320i
to gdy wsadze taką diode czerwoną dyfuzyjną: http://moto.allegro.pl/item286726452_najmocniejsze_diody_w5w_dyfuzyjne_postoje_zegary.html bedzie gorszy efekt niz po wlozeniu zwyklej zarowki? tzn bedzie ciemniej swiecic?
-
zmiana komputera pokladowego
Po rozkodowaniu vin-u pojawilo sie cos takiego: S848A ENLARGED WIRING HARNESS ROZSZERZONA WIĄZKA KABLI Aktualnie mam komputer pokladowy tylko z temperaturą i zegarkiem. Tzn ze mam poprowadzona instalacje na pelny komputer? jak to wyjac zeby sprawzic jaka wiazke mam?
-
sprężyna tył
Po rozkodowaniu vin-u okazuje sie ze mam: S704A M SPORT SUSPENSION M PODWOZIE SPORTOWE. załozylem amortyzatory bilstein b4 i przod stoi bardzo wysoko. tyl znow jest moim zdaniem za nisko bo kolo sie chowa w blotnik tez po wymianie na takie amortyzatory. Jakie powinienem miec amortyzatory? czy ten numer S704A jest odnosnie typu zawieszenia?
-
jak zrobic niebieskie oswietlenie wnetrza?? 320i
Stosowal ktos moze jako zamiennik oryginalnych zarowek LED-y? Lepiej wlozyc skladajacy sie z kilku diod: http://moto.allegro.pl/item285519333_postojowka_led_r10_w5w_4led_12v_czerwona.html czy moze z jednej diody z ktorego bedzie lepszy efekt? http://moto.allegro.pl/item286686630_led_zarowka_w5w_r10_t10_walcowa_mega_cena_.html
-
sprężyna tył
A ja mam czarne sprezyny z niebieskimi paskami ksiazki serwisowej nie mam i jakie to mogą byc sprezyny?
-
jak zrobic niebieskie oswietlenie wnetrza?? 320i
Ile zarowek podswietla zegary w E36?
-
[E36] Jak wyjąć zegary bez zdejmowania kierownicy
Ile jest żarowek podswietlajacych licznik w E36??? zamiaruje wymienic na ledy gdzy polowa licznika mi nie swieci.
-
ET - BROCK B1 - OKAZJA? pytania ... BMW e36 ...
Mam pytanie czy chcac załozyc BROCK B1 10cali na tyl ET 20 musze poszerzac blotniki przy naciagnieciu wezszej opony nie bedzie dobrze?
-
oświetlenie wnętrza
Tak te zarowki led nie gasną do końca u mnie caly czas leciutko swieca. Nie ma czym sie przejmowac led bardzo malo pradu pobiera.
-
oświetlenie wnętrza
Moze wymien po prostu zarowki na seryjne tylko ze nowe bo u mnie seryjne bardzo jasno swiecily. Aktualnie mam takie LED-y jakie przesłales w linku tyle ze czerwone efekt jak dla mnie fajnie:-) Wymiarów juz nie pamietam ale z przody jest napewno inna dlugosc niz tylnich.
-
Instrukcja jak wykasować samodzielnie oilservice i inspekcję
To nikt nie odpisze czy ten napis inspection i ikonka podobna do zegarka powinien sie swiecic po przekreceniu kluczyka czy nie?
-
Instrukcja jak wykasować samodzielnie oilservice i inspekcję
Akurat dzisiaj kasowalem swieci mi sie 5 kwadracikow od lewej strony oprócz dwoch ostatnich czy to tak powinno byc? jeszcze swieci mi sie napis inspection i ikonka podobna do zegarka tzn ze inspekcji jeszcze nie wykasowalem?
-
Jak to jest z dolotami przy stozku?
Cos ten link nie chce mi dzialac :| moze zdjecie wkleisz?
-
Jak to jest z dolotami przy stozku?
Zamiaruje kupic stozkowy filtr powietrza własnie taki: http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=36188&t_id=61&d_id=94895 na allegro jest taki dolot podobniez dedykowany dla E36: http://moto.allegro.pl/item264586158_dolot_aoma_uklad_dolotowy_dedykowany_do_bmw_e36.html A na tej stronie jest teoria odnosnie dolotów: http://scirocco.pl/articles.php?id=57 Mysle ze gdyby liczyc dolot ze wzoru ze strony scirocco ten z allegro jest znacznie za maly. Wiec teraz pytam jak to jest z tym dolotem jaki ma byc???