Treść opublikowana przez PANEUROPAN
-
Płyn w chłopdnicy! Czy tak może byc?
A odpowietrzanie na czym polega?
-
Sprawdzilem VIN - ktoś doposażył samochód?
a gdzie taka liste mozna odszukac do swojego auta?
-
Oryginalny wydech czy nie??? 320i
Jak wyglada wydech w E36 320i? od silnika wychodza dwie rury nastepnie schodza sie w jedna gdzie jest sonda i dalej do konca seryjnie idzie jedna rura? Pytam gdyz zaraz za sonda u mnie wydech rozchodzi sie na dwie rury i tak do konca za sonda jest chyba katalizator (dwa obok siebie) dalej tlumik (dwa obok siebie) i koncowy tlumik AC SCHNITZER gdzie tez wchodza dwie rury i wychodza dwie. Czy standardowo w tych samochodach jest dwururka czy mam cos przerabiane???
-
e36 xenon???????
a zarnik H1 od H7 rozni sie wielkoscia tak!?
-
e36 xenon???????
Witam! Mam takie lampy: http://moto.allegro.pl/item252167778_lampy_bmw_e36_coupe_2xring_soczewka_chrom_od_s_s_.html i teraz prosilbym o podanie najlepiej linka do xenonów ktore beda pasowaly do tych lamp.
-
Jaki olej do skrzyni i do mostu??
Do skrzyni olej zaleznie od koloru naklejki tak!? a do mostu jaki??
-
Cieknie paliwo z przewodu przed filtrem
Jesli w sklepie utnie z rolki kawalek przezroczystego zbrojonego przewodu i powie ze to bedzie dobre to to bedzie dobre??
-
Wyciek Oleju wspomagania, porada ale i prosba o pomoc
Czy chlodnica plynu wspomagania w e36 jest polaczona na stale z przewodem ktory idzie do zbiorniczka?? na laczeniu guma-metal mam luz wszystko jest mokre i trudno mi stwiedrdzic gdzie jest wyciek. Czyli chodzi mi o to czy chlodnica i przewod od niej do zbiorniczka czy to jest jednosc?
-
Cieknie paliwo z przewodu przed filtrem
Witam! Mam problem gdyz miedzy rurka od zbiornika a filtrem paliwa znajduje sie gumowy przewod laczacy te elementy i jest pekniety najprawdopodobniej. Czy w sklepie dostane specjalny przewod do tego taki jaki mam aktualnie czyli tak jakby przewod w przewodzie czy mozna to zastapic zwyklym przewodem paliwowym???
-
Problem z e-36 320i - filtr powietrza..
Z czego zrobic osłone stożka?
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
Chcac za pomoca wody obliczyc pojemnosc aktualnej obudowy filtra (seria) musze wody nalac tyle ile miejsca jest w tej obudowie? chodzi mi tu dokladnie tylko o ten element odstajacy z obudowy w strone chlodnicy tam tez powietrze chodzi? i moze ktos powie po co to tam? Moze ktos bedzie wiedzial o co mi chodzi :)
-
[EXX] Wymiana Płynu Wspomagania
Nie wiem skad ale ubylo mi plynu od wspomagania wszystko mokre jest od samego zbiorniczka na obydwu przewodach jaka moze byc przyczyna co jeszcze musze wymienic???
-
Jakie świece do 320i 95'
Ja bym proponował BOSCH-a w sklepie dobiora odpowiednie do auta. Jedno elektrodowe. Sa tez niby specjalne do gazu boscha.
-
nie dziala podgrzewanie fotela
Sluchajcie jak to jest w M-ce w jej fotelach ida do podgrzewania dwie kostki do kazdego fotela i te dwie kostki sa do siedziska czy jeszcze oparcie powinno grzac??? Dziala mi tylko siedzisko przy fotelu kierowcy
-
Różnice w osiągach na różnych oponach
Jesli to 7.5 cala to ja mialem 205.
-
No sama już nie wiem który silnik :(((
Ja bym prosil o napisanie modelu silnika np ze 2000cm2 to M50 itp chodzi mi o kazdy silnik od 1.6 do 3.2 e E36
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
To bez wymiany amortyzatorow sie nie obejdzie tutaj??
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
To ja prosze mi napisac tak jak to sie mowi "jak krowie na rowie" co musze sprawdzic gdzie itp Pozdrawiam
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
Ma ktos jakies porady co z tym zrobic???
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
i ja tez zamontowalem bilstein i podobniez do tego modelu
-
Pomocy jakie sprężyny przód za wysoko stoi???
Witam! Mam E36 2000cm3 coupe m-pakiet. Wymienilem amortyzatory po czym auto sie znacznie podnioslo przeswit miedzy kolem a blotnikiem jest ok 5-6cm za duzo. z tylu jest ok 2cm i jest idealnie z przodu tez bym tak chcial. Wiec czy po zalozeniu krotszych sprezyn bedzie tak jak chce jakie sprezyny itp prosze o podpowiedzi przod moglby zejsc 3cm1 Pozdrawiam!
-
Diagnostyka wskaźników
Witam! Auto to BMW E36 coupe 1993 poj.2000cm3 Po przytrzymaniu przycisku do kasowania przebiegu dziennego i nastepnie przekrecenie powoli stacyjki do pozycji 1 na wyswietlaczu przy zegarach wyswietlaja sie rozne wartosci w pięciu pozycjach chyba. Czy wie ktos moze ktora pozycja czemu odpowiada???