Treść opublikowana przez PANEUROPAN
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
Poduszka jest wkładana od strony nadkola i nastepnie przykrecana z bagaznika
-
Nerki po lifcie do auta przed liftem
Nie! Inny jest grill. Nerki po lifcie maja inny ksztalt.
-
jak to jest z tulejami gumowo-metalowymi????
Tak dokładnie to.
-
hamulec ręczny
Teoretycznie hamulec reczny jest do zaciagania go na postoju a jak chcesz w czasie jazdy to tez chyba na biegu tego sie nie robi.
-
Jak wymontować rozrusznik
Musze oddac rozrusznik do naprawy dziwnie on pracuje i jak silnik sie juz uruchomi to tak jakby rozrusznik jeszcze przez chwilke pracowal. Samochod to 320i, proze o podpowiedzi ile jest tam srub jakie klucze i z ktorej strony sie za to najlepiej zabrac co zdemontowac itp ???
-
Jak podniesc tył coupe?
Dzieki wielki pomocne strony. Chociaz sa wszystkie modele E36 a mojego nie ma ale mysle ze gdybym kupil od 323 to zle nei bedzie. Pozdrawiam
-
Jak podniesc tył coupe?
A moglbym prosic o link do strony z nowymi dobrymi sprezynami, tylko seryjnymi bez obnizenia ?
-
Jak podniesc tył coupe?
sprezyny ktore mam 704... ile one moga byc krutsze od seryjnych???
-
hamulec ręczny
O kurcze smiesznie sie robi ale z jednej strony to dobrze :D
-
Wspomaganie - ciężko pracuje
Dexron II ATF
-
Wymiana filtra paliwa
Ja wszedłem pod samochod byl tam dobry dostep odkrecilem opaske zaciskowa przy gornej i dolnej czesci filtra. Zkladajac nowy filtr przewod od strony baku zamontujesz bez problemu a od strony silnika najlepiej spod maski. Wiekszego problemu nie bylo z tą wymiana kazdy sobie powinien poradzic.
-
jaka marka filtra???
jest moze jakas stronka jak to wyglada ten dedykowany dolot z osłoną termiczna?
-
Ubezpieczenie furki OC
PANEUROPAN odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneW jakiej firmie najlepiej ubezpieczyc auto?
-
[E36] Jak wyjąć zegary bez zdejmowania kierownicy
jest tam taka jakby blokada ktore nie pozwala zeby kostka wyszla, popatrz dobrze napewno zauwazysz plastik ktory jest za kostka, do gory ten plastik i kostka wyjdzie.
-
Jak podniesc tył coupe?
Oryginalnie mialem zawieszenie od M 704... zalozylem amortyzatory bilstein cos takiego: http://moto.allegro.pl/item306403194_amortyzatory_bmw_3_e36_e_36_e_36_tyl_bilstein.html A potrzebuje podniesc tyl do gory zeby blotnik byl ponad kolem i zeby kolo nie chowalo sie w dolkach, jak to zrobic po najnizszej lini oporu? sprezyny inne? jakie?
-
Jak odróżnić 320 od 325 (na oko)
Chłodniczki oleju nie widziałem ale akumulator w bagazniku mam :D
-
Jak odróżnić 320 od 325 (na oko)
ja mam podobniez 320i a uklad wydechowy jest to dworurka a tak podobniez nie bylo w tym modelu!? jest na silniku jakis numer po ktorym moge sprawdzic jaki to motor?
-
Brak mocy od 3500obr do 4000obr 320i E36
Silnik to 2 litry, gazu nie ma. Gume zdjac w ktorym ona miejscu jest bo nie zrozumialem o co chodzi?
-
Brak mocy od 3500obr do 4000obr 320i E36
Nikt naprawde nie wie co to moze byc???
-
Brak mocy od 3500obr do 4000obr 320i E36
Prosze o pomoc :|
-
Brak mocy od 3500obr do 4000obr 320i E36
problem jest odczuwalny tylko na 4 i 5 biegu gdy wskazowka obrotomierza dochodzi do 3500obr/min wystepuje zanik mocy auto bardzo powoli przyspiesza az do momentu gdy dojdzie do 4000obr/min i dalej przyspiesza tak jak powinno. Czuc bardzo wyraznie spadek mocy w tym przedziale obrotowym. Silnik to 2000cm3 93 rok. Jaki moze byc powod tego???
-
Nietypowy problem z ABS
a to wiem widzialem to jak schowek wyciagalem i z tamtad powinny wychodzic przewody do czujnikow przy kolach tak?
-
Nietypowy problem z ABS
A gdzie jest wtyk sterownika abs-u?
-
Nietypowy problem z ABS
Dziekuje za podpowiedz. Mam jeszcze pytanie, sprawdzajac te czujniki przy kolach jesli bylaby to wina ktoregos i po podlaczeniu rezystora i przekreceniu kluczyka kontrolka powinna zgasnac za chwile czy trzeba pojezdzic troche?
-
Nietypowy problem z ABS
Sprawdziłem czyjniki przy kolach za pomoca rezystora o wartosci 1,2kΩ http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=7385&postdays=0&postorder=asc&start=40 kontrolka od abs-u dalej sie swieci na czym polega sprawdzenie czyjika przy pedale hamulca???