Treść opublikowana przez PANEUROPAN
-
Lampy tylne z białym kierunkiem (Coupe)
Dzięki za odpowiedz :!: Nie wiedzialem ze byly takie i takie lampy, myslalem ze tylko 4 pozycje byly.
-
Lampy tylne z białym kierunkiem (Coupe)
To w M-ce są inne wtyczki czy to kwestia rocznika???
-
Lampy tylne z białym kierunkiem (Coupe)
To sie dopiero dowiedzialem.... :?
-
Lampy tylne z białym kierunkiem (Coupe)
A czym sie rozni taka lampa jesli jest z M3 a z m-pakietu???
-
Jakie świece ?
Gazu nie mam. Nikt tu nie kmbinuje tylko wybieramy własnie z posrod tych dwóch zalecanych przez BMW.
-
Jak to jest zrobione ?
Jutro wstawie zdjecie jak to u mnie wyglada i powiesz czy chcesz takie cos :)
-
Jakie świece ?
Ok dzięki za podpowiedzi :)
-
Jakie świece ?
Czyli mysles nad tym NGK BKR6EQUP
-
Jakie świece ?
:D http://moto.allegro.pl/item326814939_bmw_e36_swiece_ngk_nowe_najlepsze_na_rynku_.html Cos takiego znalazłem moze nawet któregos kolegi z forum ale ktos juz licytuje. Takie zakupy warto robic?
-
Jakie świece ?
a taka 4-elektrodowa jaki symbol ma?
-
Jakie świece ?
a tak poza dluzszym czasem eksploatacji to czym sie jeszcze rozni ta platynowa? bo i drozsza chyba jest dwa razy
-
Jakie świece ?
NGK BKR6EQUP to jest chyba platynowa swieca czy jakos tak, tak? NGK BKR6EK co jaki czas sie wymienia? Tą platynowa podobniez mozna miec do 100tys...
-
Jakie świece ?
Ale generalnie BMW chyba zaleca NGK tak!? ciężki wybor chyba bedzie bo kazdy co innego proponuje.
-
Jakie świece ?
Według katalogu powinienem miec świece NGK BKR6EK. Czy moge zamontować NGK BKR6EQUP??? wedlug katalogu te swiece sa od rocznika 98... Czy obydwie te swiece sa z serii vline??? dobre t oprodukty są? BMW zaleca NGK wiec nie chce wkrecac innych i z tej firmy chcialbym cos wybrac.
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
Czy takie coś bedzie dobre do zrobienia osłony na stożek??? http://moto.allegro.pl/item323292821_carbon_wlokno_weglowe.html
-
kontrolka Airbag
Wczoraj podczas skręcanie i jednoczesnie trąbienia zapalila mi sie kontrolka air bag na kierownicy i caly czas sie swiecila az do zgaszenia silnika i po ponownym uruchomieniu juz bylo wszystko ok po chwili zgasla tak jak zazwyczaj. Co moglo byc tego przyczyna?
-
Przyciemnienie szyb.
Kolego a nie lepiej pojechać na inną stacje diagnostyczną gdzie diagnosta nie zauważy folii na szybach?? :D
-
Przyciemnienie szyb.
Dokładnie tak :!: Fachowiec nie musi wyjmować szyby :D
-
Przyciemnienie szyb.
Ja mam z przodu na bocznych szybach 70% przyciemnienia i jak na razie nie przeszkadza to policji.
-
DEMONTAż KIEROWNICY I LICZNIKA
Zegary wychodzą bez potrzeby odkręcania kierownicy! odkrecasz dwie srubki nad zegarami wyciagasz do przodu odlaczasz kostki i do siebie i w prawo zegary troche manewrów i wychodza.
-
jak wymienić zarowke podswietlajacal wlacznik swiatla
Od spodu pod wlacznikiem swiatel jest srubka odkrecasz i wyciagasz mocno wraz z nawiewem.
-
Konserwacja podwozia
Zamiaruje kupic pistolet lakierniczy z tego co sie orientowałem są rózne rozmiary dysz, jaka zazwyczaj sie stosuje do lakierowania??? są chyba od 0,6 do 1,4mm
-
--- Sportowy uklad wydechowy ---
W M3 są dwie sondy lambda, chcac zrobic w 320i tez dwie sondy jak wyglada ich podlaczenie? mam dwururke tez ktos to chyba zmienial bo podobniez jedna rura powinna byc. chce usunac to zwezenie do jednej sondy czy jest mozliwosc podlaczenia drugiej zeby dwururka byla od poczatku do konca??
-
opony 235/45/17 pomocy
Jaka szerokośc felg? i jakie ET?
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
Generalnie co koledzy polecacie? MILITEC (250ml) za ok 37zł CERAMIZER (5ml) za 60zł MOTOR-LIFE (250ml) za ok 120zł gdyz trzeba kupic dwa opakowania (50ml na 1L oleju) ???