Skocz do zawartości

PANEUROPAN

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PANEUROPAN

  1. Dzięki za odpowiedz :!: Nie wiedzialem ze byly takie i takie lampy, myslalem ze tylko 4 pozycje byly.
  2. To w M-ce są inne wtyczki czy to kwestia rocznika???
  3. To sie dopiero dowiedzialem.... :?
  4. A czym sie rozni taka lampa jesli jest z M3 a z m-pakietu???
  5. Gazu nie mam. Nikt tu nie kmbinuje tylko wybieramy własnie z posrod tych dwóch zalecanych przez BMW.
  6. PANEUROPAN odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    Jutro wstawie zdjecie jak to u mnie wyglada i powiesz czy chcesz takie cos :)
  7. Ok dzięki za podpowiedzi :)
  8. Czyli mysles nad tym NGK BKR6EQUP
  9. :D http://moto.allegro.pl/item326814939_bmw_e36_swiece_ngk_nowe_najlepsze_na_rynku_.html Cos takiego znalazłem moze nawet któregos kolegi z forum ale ktos juz licytuje. Takie zakupy warto robic?
  10. a taka 4-elektrodowa jaki symbol ma?
  11. a tak poza dluzszym czasem eksploatacji to czym sie jeszcze rozni ta platynowa? bo i drozsza chyba jest dwa razy
  12. NGK BKR6EQUP to jest chyba platynowa swieca czy jakos tak, tak? NGK BKR6EK co jaki czas sie wymienia? Tą platynowa podobniez mozna miec do 100tys...
  13. Ale generalnie BMW chyba zaleca NGK tak!? ciężki wybor chyba bedzie bo kazdy co innego proponuje.
  14. Według katalogu powinienem miec świece NGK BKR6EK. Czy moge zamontować NGK BKR6EQUP??? wedlug katalogu te swiece sa od rocznika 98... Czy obydwie te swiece sa z serii vline??? dobre t oprodukty są? BMW zaleca NGK wiec nie chce wkrecac innych i z tej firmy chcialbym cos wybrac.
  15. Czy takie coś bedzie dobre do zrobienia osłony na stożek??? http://moto.allegro.pl/item323292821_carbon_wlokno_weglowe.html
  16. PANEUROPAN odpowiedział(a) na EmilWAW temat w E46
    Wczoraj podczas skręcanie i jednoczesnie trąbienia zapalila mi sie kontrolka air bag na kierownicy i caly czas sie swiecila az do zgaszenia silnika i po ponownym uruchomieniu juz bylo wszystko ok po chwili zgasla tak jak zazwyczaj. Co moglo byc tego przyczyna?
  17. PANEUROPAN odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    Kolego a nie lepiej pojechać na inną stacje diagnostyczną gdzie diagnosta nie zauważy folii na szybach?? :D
  18. PANEUROPAN odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    Dokładnie tak :!: Fachowiec nie musi wyjmować szyby :D
  19. PANEUROPAN odpowiedział(a) na Słowik temat w E46
    Ja mam z przodu na bocznych szybach 70% przyciemnienia i jak na razie nie przeszkadza to policji.
  20. Zegary wychodzą bez potrzeby odkręcania kierownicy! odkrecasz dwie srubki nad zegarami wyciagasz do przodu odlaczasz kostki i do siebie i w prawo zegary troche manewrów i wychodza.
  21. Od spodu pod wlacznikiem swiatel jest srubka odkrecasz i wyciagasz mocno wraz z nawiewem.
  22. Zamiaruje kupic pistolet lakierniczy z tego co sie orientowałem są rózne rozmiary dysz, jaka zazwyczaj sie stosuje do lakierowania??? są chyba od 0,6 do 1,4mm
  23. W M3 są dwie sondy lambda, chcac zrobic w 320i tez dwie sondy jak wyglada ich podlaczenie? mam dwururke tez ktos to chyba zmienial bo podobniez jedna rura powinna byc. chce usunac to zwezenie do jednej sondy czy jest mozliwosc podlaczenia drugiej zeby dwururka byla od poczatku do konca??
  24. Jaka szerokośc felg? i jakie ET?
  25. Generalnie co koledzy polecacie? MILITEC (250ml) za ok 37zł CERAMIZER (5ml) za 60zł MOTOR-LIFE (250ml) za ok 120zł gdyz trzeba kupic dwa opakowania (50ml na 1L oleju) ???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.