Skocz do zawartości

dominiko19

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominiko19

  1. Dziękuje bardzo kolego juz naprawiłem ;)
  2. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Witam to znowu ja SmileSmile. Dzis rozebrałem przepływomierz na kawałki Smile czyli górę i dół w którym jest ten czujnik itd.... Klapka była cała....Tylko nie chodziła luźno idealnia bo obcierała dołem troche i bokiem...Podszlifowałem ja chodzi idealnie sama wraca bez żadnych problemów. Dół wyczyściłem bo styki były jakieś brudne ijakby w smarze trochę...Złożyłem odpaliłem i chodzi tzn nie faluje na obrotach ani na paliwie ani na gazie pochodził tak sobie jakiś czas i jest wszystko o.k chyba bo zobaczę dopiero w praktyce ale wydaje mi sie że jest o.k. Tylko wydaje mi sieże ma za małe obroty bo gdzieś tu wczoraj czytałem że powinno byc 900 a ja mam 600. Moje pytanko jak je podwyższyc. Dzięki _________________
  3. O.k dziękuje Wam bardzo ;)
  4. Witam to znowu ja SmileSmile. Dzis rozebrałem przepływomierz na kawałki Smile czyli górę i dół w którym jest ten czujnik itd.... Klapka była cała....Tylko nie chodziła luźno idealnia bo obcierała dołem troche i bokiem...Podszlifowałem ja chodzi idealnie sama wraca bez żadnych problemów. Dół wyczyściłem bo styki były jakieś brudne ijakby w smarze trochę...Złożyłem odpaliłem i chodzi tzn nie faluje na obrotach ani na paliwie ani na gazie pochodził tak sobie jakiś czas i jest wszystko o.k chyba bo zobaczę dopiero w praktyce ale wydaje mi sie że jest o.k. Tylko wydaje mi sieże ma za małe obroty bo gdzieś tu wczoraj czytałem że powinno byc 900 a ja mam 600. Moje pytanko jak je podwyższyc. Dzięki _________________
  5. Zajefajny ten środek ja też jade do Warszawy po ten środek ;),tylko ciekawe czy jeszcze go mają bo tak nagle wszyscy od BMW sie na niego żucili :). Ile go kupic??? Czy 8 buteleczek wystarczy???? ja mam czarną skóre w dobrym stanie ale miejscami ma juz małe wytarcia wiec przyda jej sie taka operacja ;) A nakładac można normalnie gąbeczką? Powodzenia wszystkim którzy będą to robili :)
  6. Witam to znowu ja :):). Dzis rozebrałem przepływomierz na kawałki :) czyli górę i dół w którym jest ten czujnik itd.... Klapka była cała....Tylko nie chodziła luźno idealnia bo obcierała dołem troche i bokiem...Podszlifowałem ja chodzi idealnie sama wraca bez żadnych problemów. Dół wyczyściłem bo styki były jakieś brudne ijakby w smarze trochę...Złożyłem odpaliłem i chodzi tzn nie faluje na obrotach ani na paliwie ani na gazie pochodził tak sobie jakiś czas i jest wszystko o.k chyba bo zobaczę dopiero w praktyce ale wydaje mi sie że jest o.k. Tylko wydaje mi sieże ma za małe obroty bo gdzieś tu wczoraj czytałem że powinno byc 900 a ja mam 600. Moje pytanko jak je podwyższyc. Dzięki
  7. Dzięki wielkie :)
  8. Witam moja podsufitka na rogach i końcach jest juz poodklejana w końcu chciałbym i to zrobic tylko nie wiem czym.....jakimś klejem??? Co proponujecie??
  9. Dzięki chyba tak zrobię bo przy okazji znajdzie sie kilka maleńkich odprysków gdzieś tam to przy okazji bym zrobił :)
  10. Sam lakier nic sieblasze nie stało...
  11. Chyba elektrozawory puszczają :(
  12. dziswieczorem wjezdzałem do garażu,miałem zaparowane z tyłu szyby i jeszcze zasłonięta rolete i wjezdzałem tyłem na lusterka i przychaczyłem gwoździa :((((((( który paskudnie wystawa l ze ściany a trzyma jakaś deske wydawało m isieże jestem jeszcze daleko wkońcu tyle razy wjezdzałem...a dziś siepospieszyłem i usłyszałem tylko kryyyyyyyyyyyyyyyyyy :(. i stało sie,zaraz za wlewem paliwa mam około 25 cm. ryse i to nie płytką miejscami aż wyrwało kawałeczek lakieku wielkosci łebka... Strasznie się wk.......:(. i teraz mam dylemat co z tym zrobic..... chce siewas poradzic.... czy oddac do lakiernika a jak tak to ile to moze kosztowac... Albo czy moze dokupic lakier identyczny dorabiany komputerowo 100 gr. za niespełna 20 zł. isam to zrobic??? T oby było pewnie taniej ale czym to zrobic moze mi ktoś pomóc bardzo proszę :(
  13. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    No bo ze spalaniem nie jest źle pali mi raczej standardowo z tego co tu piszą ludzie 20 po miescie... A jakby jeszcze raz rozebrał ten przepływomierz i coś podreanimowałtą klapke bo może Ona sieczsami zacina dlatego na jałowym falująmi te obroty...Na benzynie mocniej falująniżna gazie ,na gazie jak juz ten efekt występuje to w mniejszym stopniu ale czasami po nocy np. dziśnic nie falowało...Kiedys znowu miałem to sporadycznie,poźniej był spokój....
  14. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    A czy da siejeszcze coszrobi bo zmiana instalki puki co to droga inwestycja....
  15. Dzięki dzięki to w E32 teżnie muszę zdejmowac kierownicy nie mam poduszek....
  16. Czyli odkręic kierownice której jeszcze nie odkrecałem :D.Później tą szybke i liczni kwyjdzie???A możecie m idokładniej napisac jak to siewyjmuje żeby m nie popsuł.. :P
  17. A jak sie do tych żarówek dostac????? Co trzeba rozkrecic czy wyjąc...
  18. Czy da sienaprawic podswietlenie na wyswietlaczu komputera pod zegarami?,bo u mnie tylko lekko widacprawą strone,czy może tam tezsą jakieswymienne żaróweczki??? Proszę o pomoc
  19. Dziękuje Ci bardzo :):)
  20. W przepływomierzu jak pisałem lekko sieobciera ta przepływka to może byc coś od tego??? Ona powinna siezamykac bezwłądnie np. kjak jąwyjmę i przechyle przepływomierz to bez dotykanai sama powinna sie zamykac???To może dlatego raz mi nie faluje po czym zaczyna znów...Ta klapka jest otwarta jak silnik pracuje???
  21. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Czyli jak to sprawdzic bo juz nie wiem sam co robic.... :(
  22. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    świece są prawie nowe i kable razem z kopułkąteż były wymieniane w tym roku....
  23. dominiko19 opublikował(a) temat w E32
    Zrobiłem reseta kompa dokładnie z opisem, wcześniej wyjąłem wtryski, zalałem je płynem do czyszczenia, umyłem silniczek krokowy, zajrzałem w przepływomierz, widać, że ktoś do niego wcześniej zaglądał, bo dekel był przykręcony na śrubki i uszczelniony czerwonym silikonem. Klapka widać, ze rusza się ale tak jakby lekko obcierała o dno, bo widac rysy na nim. Czy ona musi idealnie lekko chodzić? Na obrotach jałowych potrafi dalej falować czy to na gazie, czy na benzynie, ale czasami jest dobrze. Co moge jeszcze z tym zrobić? z góry dzieki za pomoc.
  24. Tak to On widac że wyswietla ale prawie nic nie widac...... oczywiście to jest ten komputerek koło radia.... A jak sie go precyzyjnie wyciąga bo zdjąłem ten panel wierzchni i pod nim nie widac żadnych śróbek.... A wiecie może jak i naprawic ten główny pod zegarami bo teżnie świeci prawie tylko jakby lekko prawa strona.I jak siedo niego dostac???
  25. Zrobiłem reseta kompa dokładnie z opisem, wcześniej wyjąłem wtryski, zalałem je płynem do czyszczenia, umyłem silniczek krokowy, zajrzałem w przepływomierz, widać, że ktoś do niego wcześniej zaglądał, bo dekel był przykręcony na śrubki i uszczelniony czerwonym silikonem. Klapka widać, ze rusza się ale tak jakby lekko obcierała o dno, bo widac rysy na niej. Czy ona musi idealnie lekko chodzić? Na obrotach jałowych potrafi dalej falować czy to na gazie, czy na benzynie, ale czasami jest dobrze. Co moge jeszcze z tym zrobić? z góry dzieki za pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.