Skocz do zawartości

dominiko19

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominiko19

  1. Witam i co nikt nie wie jak to zrobic,albo zna kogoś kto by mi pomógł???
  2. czyl itrzeba kupic tagruszke tak???? A jak to siefacjowo nazywa??? i jak sprawdzic ewentualnie jakbym chciałkupic używke czy jest dobra????
  3. jest twardy a nagle hamuje....
  4. Ja mam taką gruszke koło zbiorniczka wlewu płynu do wspomagania...Czyli to juz nawala???? I to nie jest efekt zapowietrzonych hamulcy tak?
  5. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Tylnego złącza,żebym wiedział co jest do czego i gdzie podpiąc 2 kable od zestawu głośnomówiącego.. Z góry dzięki
  6. Poszukuję takowej, gdyż sam chciałem wymienić, a nigdy tego nie robiłem. Może macie jakieś wskazówki jak się za to zabrać? pozdrawiam
  7. Wydaje mi się, że mam lekko zapowietrzone. Gdy gwałtownie naciskam, pedał jest twardy i nagle wpada.
  8. dominiko19 opublikował(a) temat w E32
    Bardzo bym prosił, jeśli ktoś posiada schemat oryginalnego radia o przesłanie mi. z góry dziękuję
  9. Koledzy proszę pomóżcie mi podłączyc zestaw głośnomówiący od telefonu samochodowego BOSCH do oryginalnego radia BMW E32.Są to tylko 2 kable które nie wiem gdzie podpiąc żeby, jak tel. dzwoni albo ja wykonuje połączenie nie zdejmując słuchawki słychac było rozmowe w głośnikach...bardzo proszę o pomoc.
  10. Pogrzebałem troche i muszę powiedziec że udało się ożywic ten głośnik dodatkowy,miał urwane wejscie przy Bazie dlatego nie było głosu :D. i jeszcze znalazłem jeden przewód przy bazie obcięty zielony to pewnie ten drugi od radia więc mi zostało podłączyc pod radio ten zielony i żółto czarny...Kto mi pomoże i podpowie gdzie powinienem podpiąc je pod kostke??????
  11. Najpierw link do strony gdzie mozna go zobaczyc.... http://allegro.pl/item312201558_telefon_samochodowy_opel_omega_bkomplet.html Mianowicie sprawa wygląda tak.... Kupiłem ten telefon zamontowałem baze w bagażniku przeprowadziłem kable pod tapicerką... Podłaczyłem pod akumulator...telefon działa ale puki co tylko na słuchawce tzn. mozna wykonywac tylko połączenia słuchawką bo zostały mi 2 przewody i nie wiem gdzie je podłączyc,a konkretnie jeden. Bo w tym zestawie jest dodatkowy głośniczek,wydaje mi sie że jest On do tego żeby np. było słychac dzwonek telefonu a tego puki co u mnie nie ma a niby podpiąłem go.... I zostaje jeszcze jeden przewodzik żółto-czarny który ponoc jest pod radio żeby sie wyłączało i rozmowe było słychac w głośnikach,ale czy to mozliwe że tylko jeden przewód i gdzie go podpiąc...Jezeli ktoś cosz tego kapuje będe wdzięczny na każdą pomoc....
  12. W dzieńtego nie widac ale w nocy wydaja sie bardzo słąbe...Co może byc za to odpowiedzialne??? Proszę o pomoc.
  13. Bardzo proszę o odpwiedź...
  14. Moze ma ktos jakąś instrukcje co trzeba odkrecic itd. żeby łatwo sie do niego dostac chciałbym go wymienic bo kilka lat napewno nikt go nie wymieniał...
  15. Ja dziś swoją Babcie oddałem do Warsztatu za robote powiedziałmi ze tak mniej więcej 200 zł. Ale zobaczymy co tam będzie trzeba kupic miejmy nadzieje,ze tylko te łożysko dociskowe.... Zobaczymy pewnie jutro zadzwonią.... trzymajcie kciuki ;)
  16. A czy te cięższe naciskanie pedału tezjest spowodowane tym dociskiem co podałem link wyzej?? Iole to moze kosztowac????? ta wymiana?? Kurde :(((((((((((((
  17. Czy to ta częśc???? http://allegro.pl/item299912698_lozysko_oporowe_bmw_e30_e36_e46_e34_e39_e32_e38.html jak to wymienic jak coś....
  18. wydaje mi sie jakby minimalnie było słychac ten świst....wcześniej było tak ze jak odpalałem zazwyczaj na zimnym silniku to świstało i trzeba było poprostu wciśnąc raz czy kilka i był spokój....Co mam teraz z tym zrobic?? A i nie dodałem że wciska sieje ciężej niz raczej powinno ale tak było juzod mojego zakupu,przyzwyczaiłem sie.... czy to cos tez od tego???
  19. No włąśnie jechałem było o.k poźniej ruszałem i zaczęło jakoś tak dziwnie jakby działac myślałem że to koło mi się kręcą na śniegu ale jakoś tak to dziwnie było czuc.. A po chwili sprzęgło zaczęło świszczec po wciśnieciu... wysprzęgla ale świszczy co się dzieje pomóżcie proszę...
  20. Rozebrałem jeszcze raz oczyściłem z poxipolu złożyłem podłączyłem i co...nic dalej wieje i się nie wyłącza... :(((((((
  21. Kurde no nie wiem właśnie.... Bo w jednym tranzystorze zapaskudziłem nóżki.. i moze dlatego wariuje.. hm...zaraz poszukam w necie..
  22. hm..no o.k ale sama listwa miecza jest po to tylko żeby odprowadzac ciepło nagrzewających się tranzystorów prawda i teoretycznie nawet bez niej powinno zadziałac tylko że mogą sie przepalic z przegrzania wiec czemu u mnie nie działa.... Znaczy działa ale bez regulacji i nie można nawet wyłączyc.... A ja przed zalaniem docisnąłem je poprzez obejmy miecza drutem a poźniej poxiupol i po wyschnięciu dop. te druty zdjąłem.. Wiem że to nie profesjonalne ale chyba powinno działac?
  23. Wiem że nie trzeba chociazw oryginale były zalane czymś żółtym,a ja zalałem bo nie miałem takich śróbeki zrobiłem na te stare nity pozalewałem je poxipolem także styk do miecza tranzystorów jest o.k ale po podłączeniu dział cały czas nawet na zeże... taką samą prędkością tylko max ma odrobine szybsze obroty.... Czy to moja wina czy cośjest nie tak.. Jak nie to mam na oku sprawny miecz za niewiele....
  24. Kurde wlutowałem nowe,łądnie zalałem poxipolem,skręciłem.. i dziwna rzecz.... działą cały czas nawet na wyłączonym.... czyli 0 na całym pokrętle a max odrobinę mocniejszy juznie wiem co jest nie tak ...Pomocy :(((((((((
  25. Kurde wlutowałem nowe,łądnie zalałem poxipolem,skręciłem.. i dziwna rzecz.... działą cały czas nawet na wyłączonym.... czyli 0 na całym pokrętle a max odrobinę mocniejszy juznie wiem co jest nie tak ...Pomocy :(((((((((

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.