Treść opublikowana przez dominiko19
-
Jak podłączyc zestaw głośnomówiący pod oryginalne radio???
Witam i co nikt nie wie jak to zrobic,albo zna kogoś kto by mi pomógł???
-
Jak odpowietrzyć hamulce w E32
czyl itrzeba kupic tagruszke tak???? A jak to siefacjowo nazywa??? i jak sprawdzic ewentualnie jakbym chciałkupic używke czy jest dobra????
-
Jak odpowietrzyć hamulce w E32
jest twardy a nagle hamuje....
-
Jak odpowietrzyć hamulce w E32
Ja mam taką gruszke koło zbiorniczka wlewu płynu do wspomagania...Czyli to juz nawala???? I to nie jest efekt zapowietrzonych hamulcy tak?
-
Schemat oryginalnego radia
Tylnego złącza,żebym wiedział co jest do czego i gdzie podpiąc 2 kable od zestawu głośnomówiącego.. Z góry dzięki
-
Instrukcja wymiany klocków hamulcowych przód
Poszukuję takowej, gdyż sam chciałem wymienić, a nigdy tego nie robiłem. Może macie jakieś wskazówki jak się za to zabrać? pozdrawiam
-
Jak odpowietrzyć hamulce w E32
Wydaje mi się, że mam lekko zapowietrzone. Gdy gwałtownie naciskam, pedał jest twardy i nagle wpada.
-
Schemat oryginalnego radia
Bardzo bym prosił, jeśli ktoś posiada schemat oryginalnego radia o przesłanie mi. z góry dziękuję
-
Jak podłączyc zestaw głośnomówiący pod oryginalne radio???
Koledzy proszę pomóżcie mi podłączyc zestaw głośnomówiący od telefonu samochodowego BOSCH do oryginalnego radia BMW E32.Są to tylko 2 kable które nie wiem gdzie podpiąc żeby, jak tel. dzwoni albo ja wykonuje połączenie nie zdejmując słuchawki słychac było rozmowe w głośnikach...bardzo proszę o pomoc.
-
Czy mozecie mi pomóc w podłączeniu telefonu?????
Pogrzebałem troche i muszę powiedziec że udało się ożywic ten głośnik dodatkowy,miał urwane wejscie przy Bazie dlatego nie było głosu :D. i jeszcze znalazłem jeden przewód przy bazie obcięty zielony to pewnie ten drugi od radia więc mi zostało podłączyc pod radio ten zielony i żółto czarny...Kto mi pomoże i podpowie gdzie powinienem podpiąc je pod kostke??????
-
Czy mozecie mi pomóc w podłączeniu telefonu?????
Najpierw link do strony gdzie mozna go zobaczyc.... http://allegro.pl/item312201558_telefon_samochodowy_opel_omega_bkomplet.html Mianowicie sprawa wygląda tak.... Kupiłem ten telefon zamontowałem baze w bagażniku przeprowadziłem kable pod tapicerką... Podłaczyłem pod akumulator...telefon działa ale puki co tylko na słuchawce tzn. mozna wykonywac tylko połączenia słuchawką bo zostały mi 2 przewody i nie wiem gdzie je podłączyc,a konkretnie jeden. Bo w tym zestawie jest dodatkowy głośniczek,wydaje mi sie że jest On do tego żeby np. było słychac dzwonek telefonu a tego puki co u mnie nie ma a niby podpiąłem go.... I zostaje jeszcze jeden przewodzik żółto-czarny który ponoc jest pod radio żeby sie wyłączało i rozmowe było słychac w głośnikach,ale czy to mozliwe że tylko jeden przewód i gdzie go podpiąc...Jezeli ktoś cosz tego kapuje będe wdzięczny na każdą pomoc....
-
Problem z jasnością świateł mijania...
W dzieńtego nie widac ale w nocy wydaja sie bardzo słąbe...Co może byc za to odpowiedzialne??? Proszę o pomoc.
-
Jaką grubośc ma nowa tarcza sprzęgłowa???
Bardzo proszę o odpwiedź...
-
Gdzie dokładnie jest filtr kabinowy i jak go wymienic?????
Moze ma ktos jakąś instrukcje co trzeba odkrecic itd. żeby łatwo sie do niego dostac chciałbym go wymienic bo kilka lat napewno nikt go nie wymieniał...
-
Sprzęgło zaczęło świszczec przy wciskaniu itd... Pomocy :(
Ja dziś swoją Babcie oddałem do Warsztatu za robote powiedziałmi ze tak mniej więcej 200 zł. Ale zobaczymy co tam będzie trzeba kupic miejmy nadzieje,ze tylko te łożysko dociskowe.... Zobaczymy pewnie jutro zadzwonią.... trzymajcie kciuki ;)
-
Sprzęgło zaczęło świszczec przy wciskaniu itd... Pomocy :(
A czy te cięższe naciskanie pedału tezjest spowodowane tym dociskiem co podałem link wyzej?? Iole to moze kosztowac????? ta wymiana?? Kurde :(((((((((((((
-
Sprzęgło zaczęło świszczec przy wciskaniu itd... Pomocy :(
Czy to ta częśc???? http://allegro.pl/item299912698_lozysko_oporowe_bmw_e30_e36_e46_e34_e39_e32_e38.html jak to wymienic jak coś....
-
Sprzęgło zaczęło świszczec przy wciskaniu itd... Pomocy :(
wydaje mi sie jakby minimalnie było słychac ten świst....wcześniej było tak ze jak odpalałem zazwyczaj na zimnym silniku to świstało i trzeba było poprostu wciśnąc raz czy kilka i był spokój....Co mam teraz z tym zrobic?? A i nie dodałem że wciska sieje ciężej niz raczej powinno ale tak było juzod mojego zakupu,przyzwyczaiłem sie.... czy to cos tez od tego???
-
Sprzęgło zaczęło świszczec przy wciskaniu itd... Pomocy :(
No włąśnie jechałem było o.k poźniej ruszałem i zaczęło jakoś tak dziwnie jakby działac myślałem że to koło mi się kręcą na śniegu ale jakoś tak to dziwnie było czuc.. A po chwili sprzęgło zaczęło świszczec po wciśnieciu... wysprzęgla ale świszczy co się dzieje pomóżcie proszę...
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
Rozebrałem jeszcze raz oczyściłem z poxipolu złożyłem podłączyłem i co...nic dalej wieje i się nie wyłącza... :(((((((
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
Kurde no nie wiem właśnie.... Bo w jednym tranzystorze zapaskudziłem nóżki.. i moze dlatego wariuje.. hm...zaraz poszukam w necie..
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
hm..no o.k ale sama listwa miecza jest po to tylko żeby odprowadzac ciepło nagrzewających się tranzystorów prawda i teoretycznie nawet bez niej powinno zadziałac tylko że mogą sie przepalic z przegrzania wiec czemu u mnie nie działa.... Znaczy działa ale bez regulacji i nie można nawet wyłączyc.... A ja przed zalaniem docisnąłem je poprzez obejmy miecza drutem a poźniej poxiupol i po wyschnięciu dop. te druty zdjąłem.. Wiem że to nie profesjonalne ale chyba powinno działac?
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
Wiem że nie trzeba chociazw oryginale były zalane czymś żółtym,a ja zalałem bo nie miałem takich śróbeki zrobiłem na te stare nity pozalewałem je poxipolem także styk do miecza tranzystorów jest o.k ale po podłączeniu dział cały czas nawet na zeże... taką samą prędkością tylko max ma odrobine szybsze obroty.... Czy to moja wina czy cośjest nie tak.. Jak nie to mam na oku sprawny miecz za niewiele....
-
Znowu problem z regulacją nadmuchu ale inne obkjawy-Pomocy
Kurde wlutowałem nowe,łądnie zalałem poxipolem,skręciłem.. i dziwna rzecz.... działą cały czas nawet na wyłączonym.... czyli 0 na całym pokrętle a max odrobinę mocniejszy juznie wiem co jest nie tak ...Pomocy :(((((((((
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
Kurde wlutowałem nowe,łądnie zalałem poxipolem,skręciłem.. i dziwna rzecz.... działą cały czas nawet na wyłączonym.... czyli 0 na całym pokrętle a max odrobinę mocniejszy juznie wiem co jest nie tak ...Pomocy :(((((((((