Skocz do zawartości

dominiko19

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominiko19

  1. Czy 730i ma serwo???? Mianowicie chodzi m io hamulce wymienilem dzis tarcze z tyłu klocki(było to juz przed wymianą)... mam taki efekt że czasami gdy gwałtowniej naciskam pedał hamulca to tak jakby był On najpierw twardy i nagle wpada hamując.... A bez silnika gdy naciskam syczy jakby. Czy ktos wie co to moze byc????
  2. Działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\ Jeszcze raz wziąłem sie za niego.... Przelutowałem wszystko czyli rozgrzałem luty. I lepiej połączyłem miecz z tą dolną częścią na której sąte wszystkie układy.... Powinienem pewnie skręcic to śrubami a nie tylko na wcisk na te stare nity.Nalałem na te stare nity które zeszlifowałem lutu i na niego troche poxipolu a także na tranzystory żeby wszystko ładnie trzymało. Włożyłem i jest tak jak powinno byc oby działało długo. Dzięki wszystkim którzy m i pomagali :):):) :clap:
  3. Działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu zaczęło chyba za mało dolegały tranzystory i jeszcze przelutowałem wszystkie wieksze luty(rozgrałem je lutownicą). puki co działą zobaczymy w czasie :)
  4. Witajcie. Wyjąłem swój miecz bo nie działała regulacja obrotów dmuchawy .Wymieniłem tranzystory te 4 z miecza co nie było wcale takie łatwe ale sie udało wlutowałem nowe IRF 530 posmarowałem je takapastą sylikonową termoprzewodzącą izłożyłem założyłem okazało sieże teznie działa ale jak włączy sie na maxa t odział i jak sietroche ujmie to teżale prawie obroty sienie zmieniają a przed samym maxem przerywa ta kjakoś... Na połowie wyłącza sie cały. Ale okazało sie że akumulator od tefgo prubowanai sie rozłądował troche b osamochód stałjakisczas zostawiłem go na noc ładując .dzisrano sprawdzam i nic juzniue działątylko max. Co mam robic bo juz nie wiem. Słyszałem że jeszcze kondensatorki może wymienic.... Proszęo pomoc
  5. Witajcie. Wyjąłem swój miecz bo nie działała regulacja obrotów dmuchawy .Wymieniłem tranzystory te 4 z miecza co nie było wcale takie łatwe ale sie udało wlutowałem nowe IRF 530 posmarowałem je takapastą sylikonową termoprzewodzącą izłożyłem założyłem okazało sieże teznie działa ale jak włączy sie na maxa t odział i jak sietroche ujmie to teżale prawie obroty sienie zmieniają a przed samym maxem przerywa ta kjakoś... Na połowie wyłącza sie cały. Ale okazało sie że akumulator od tefgo prubowanai sie rozłądował troche b osamochód stałjakisczas zostawiłem go na noc ładując .dzisrano sprawdzam i nic juzniue działątylko max. Co mam robic bo juz nie wiem. Słyszałem że jeszcze kondensatorki może wymienic.... Proszęo pomoc :modlitwa:
  6. Rano ide kupic te tranzystory,wlutuje je i zobaczymy czy będzie działac napewno dam znac co z tego wyszło pozdrawiam serdecznie.
  7. Polutowałem jeszcze raz i dalej nie działa,więc rozebrałem go całego..Troche było z tym problemów.nity zpiłowałem a te kleksy poprostu musiałem podważac dłutkiem bo nie szło ich wydostac nawet lutownicą. Wyjąłem i jutro ide do sklepu kupic je. Ale mają tylko takie IRF 530 typu N itd. chyba powinny byc dobre prawda??? A czy ewentualnie gdyby po sprawdzeniu jutro któryśz tych starych był sprawny to można je pomieszac z tymi IRF b oocalamy przy wyjmowaniu 2 tylko i jutro je w sklepie pomierze. dzięki z góry za pomoc.
  8. Ale jak cos to jak ja mam je wymontowac skoro One sa zalane jakims sylikonem jakby a t owszystko jest znitowane.... Gniazdo wtyczki odlutowac???? A który o ten przekaźnik???
  9. Koledzy wyjąłem miecz z mojej Bety b on ie miałem regulacji szybkości dmuchawy tylko max. I nie wiem co mam z nim zrobic ktoś wspominał o zimnych lutach ale wydaje mi sie że wszystko jest dobrze... Ponoc można wymienic sobie samemu te tranzystorki tylko że ja nie wiem które to są te które są pod tą plastikową obudową takie dwa żółte czy te sa te 4 które są między tymi dwoma płytkami zanitowane jakby.... Co mam robic proszę o pomoc..... jak to sparwdzic albo co wymienic jak i na jakie bardzo proszę bo zima idzie a by sie przydało normalne dmuchanie ;) :modlitwa:
  10. Koledzy jak mi nie działa regulacja dmuchawy to który muszę wymienic rezystor b owyjołem miecz i chyba luty sąwporządku.... proszę o pomoc
  11. Dokumentów nie mam od tej instalacji jest tylko wpisane w dowód rejestracyjny kiedy byłą założona Styczeń 2004. Ale jak znam właściciela to nie zrobił nim więcej niz te 60 tysięcy. Parownik to jak dobrze mi siewydeje jest to te urządzenie okrągłe z takimi wystającymi śrubami regulacyjnymi od którego idzie miedziany przewód itd....? Wiec jest zamontowane od strony kierowcy wzdłuż.... A wiem że kiedyś i ładnie strzelił z gazu bo aż zrobiło wybrzuszenie na mascei chyba dopiero później założyli to anty wybuchowe (tą gume)
  12. A i mieszanki nie sprawdzałem,ale z tym pewnie by trzeba na komputer pojechac prawda????
  13. Gaz chyba jest zwykły jakis założony, nie znam się na tym za bardzo ale ma an tym reduktorze jakieś śrubki ... Gaz był założony w 2004 roku. Od czasu gdy go kupiłem strzelił tylko raz i to była końcówka gazu jak pamiętam podniosło obudowe filtra tylko...bo nie ma 2 łąpek. Wymieniłem ostatnio filtr powietrza bo był troche zmasakrowany,tz, nie miałjuzswojego kształtu i był brudny. Wiem że jest założony taka guma miedzy dwoma kawałkami rury która ma za zadanie rozerwanie tej gumki a nie czego innego ale puki co jest całą... Świec nie wymieniałem. Ani nie wiem kiedy i czy był wymieniany filtr gazu.... A moze powiedcie mi w którym miejscu On sieznajduje i jak go wymienic i czy mogę to sam zrobic... dzieki koledzy za pomoc,świetna sprawa te forum :)
  14. To juzsam nie wiem co mam robic nie chce żeby mi wywaliło tąuszczelke.... Czyli trzeba do gazownika jechac zeby wbogacił mieszankę????
  15. MojE BMW gaśnie przy dużych prędkosciach na gazie. Np gdy jade jakieś 130 i chce zredukwac bo zwalniam... Przy nacisnięciu na sprzęgło silnik sie wyłącza jakby dostał za mało gazu.. Albo nie wiem czego .Proszę o pomoc.
  16. Gdzie można kupic tarcze hamulcowe do 730i tył i przód. Proszęo jakieśnamiary internetowe sklepy itd. W miare tanie bardzo proszę o pomoc!!!
  17. dominiko19 odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    Płyn powinien pomóc,kosztuje koło 20 zł,dobry jest Schella ale to nie ma wiekszej różnicy.W warsztacie zapłącisz kupe kasy... A masz efekt śmierdzących dziwnie spalin????
  18. dominiko19 odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    Prawdopodobnie masz zanieczyszczone wtryski kup poprostu płyn do czyszczenia ich i wlej cały na 20 litrów benzyny.Po wyjezdzeniu powinno byc luksik :)
  19. dominiko19 odpowiedział(a) na krystek2 temat w E32
    Masz zanieczyszczone wtryski kup jakis dobry środek do czyszczenia wtrysków który wlewa sie do paliwa i wlej go cały na jakieś 20 litrów nie tak jak na opakowaniu i wyjezdzij te paliwo a problem zniknie :) Pozdrawiam
  20. O.k będe sie starał więcej pracowac nad tym ;)
  21. Ale m isiewydaje że to jakby stało, juz jak go kupiłem to już miał taki zapis w komputerze nawet jak jest wyłączony silnik to napewno te sądy???? Bo na gazie m inormalnie choidzi a na paliwie w sumie nie jezdze tylko go odpalam i przepalam...
  22. kolego a masz może ewentualnie jakies zdjęcie tego żebym wiedział,że to to?? I gdyby go nie było to gdzie można jakiśużywany kupic??? dzięki z góry za pomoc.Pozdrawiam
  23. Dlaczego gdy jade na paliwie nie zmienia mi siespalanie w komputerze cały czas jest jakieś 36 chyba jak pamiętam ale nie rusza sieto.... :( Co to może byc??
  24. Koledzy ikoleżanki ;) gdzie w 730i jest ten termometr bo mój komputerek pokazuje cały czas -30 :norty: Prawdopodobnie nie ma go wcale ale pewien nie jestem i gdzie i za ile można coś takiego nabyc??? Dzieki z góry.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.