Treść opublikowana przez dominiko19
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
To były jednak spalone tranzystory-wystarczy je powąchac..,a po rozmontowaniu widac że aż się prawie rozsypały dwa.... Wiem dlaczego to chyba się stało....Gdy składałem miecz do kupy to zamiast skręcic na te śrubki poprostu pozalewałem poxipolem i może nie miały wystarczającego styku i w końcu po tych ponad 2 miesiacach dopaliły się.....Miałem założone IRF 530 teraz chyba kupie te IRF 540 będą mocniejsze i skręce na śrubki.....
-
Znowu problem z regulacją nadmuchu ale inne obkjawy-Pomocy
To były jednak spalone tranzystory-wystarczy je powąchac..,a po rozmontowaniu widac że aż się prawie rozsypały dwa.... Wiem dlaczego to chyba się stało....Gdy składałem miecz do kupy to zamiast skręcic na te śrubki poprostu pozalewałem poxipolem i może nie miały wystarczającego styku i w końcu po tych ponad 2 miesiacach dopaliły się.....Miałem założone IRF 530 teraz chyba kupie te IRF 540 będą mocniejsze i skręce na śrubki.....
-
Znowu problem z regulacją nadmuchu ale inne obkjawy-Pomocy
Witajcie!!! Naprawiałe mmiecz z wymianą tranzystorów na IRF 540 3 miesiące temu... wszystko było o.k aż do sylwestra kiedy to jechałem i nagle poczułem swąd spalonych kabli coś w tym stylu odrazu wyłączyłem nadmuch i sie zatrzymałem po włączeniu samochodu i nadmuchu działa On na całej regulacji praktycznie na maxa i gdy nawet wyłączę go to tak samo wieje jak szalony tylko wtedy nie rozdziela gdzie... czy to znowu ten miecz padł czy cos innego????????? bardzo proszę o pomoc Smile
-
Mymontowałem miecz dmuchawy proszę o pomoc :)
Witajcie!!! ja tego posta założyłem i napisałem o moim osiagnięciu wszystko było aż do sylwestra kiedy to jechałem i nagle poczułem swąd spalonych kabli coś w tym stylu odrazu wyłączyłem nadmuch i sie zatrzymałem po włączeniu samochodu i nadmuchu działa On na całej regulacji praktycznie na maxa i gdy nawet wyłączę go to tak samo wieje jak szalony tylko wtedy nie rozdziela gdzie... czy to znowu ten miecz padł czy cos innego????????? bardzo proszę o pomoc :)
-
Czy pod maską jest jakieś gniazdo do ładowania akumulatora?
A faktycznie jest cos takiego w kształcie naparstka......Ale nie miało to zaślepki żadnej... Wiec do tego naparstka plus a minus byle gdzie żeby tylko masa była??? dziękuje za zdjęcie :)
-
Czy pod maską jest jakieś gniazdo do ładowania akumulatora?
Poszukam jeszcze raz ale kurcze czerwonego plusa to nie widziałem..... Szkoda że nie ma zdjecia z zaznaczeniem.... No ale może teraz znajdę:) Dzięki
-
Czy pod maską jest jakieś gniazdo do ładowania akumulatora?
kurcze nie znalazłem tej zaślepki nie wiem dalej gdzie to jest.. Widzę tylko wtyk do podłączenia pod kompa... :) Proszę o jakieś dokładniejsze położenie..Pozdrawiam..
-
Czy pod maską jest jakieś gniazdo do ładowania akumulatora?
Zastanawiam się bo jak chcę go podładowac to muszę kanape ściągac i dopiero, bo jest pod nią.... A tak to by było wygodniej....Jakieś wtyczki gnizda pod machą są ale czy jest coś takiego???
-
Co to jest za wyswietlacz i do czego?
aha o.k dzięki mam manuala ;)
-
750 Long - max opcja - czy ktoś oglądał, proszę o opinię ???
Ogólnie bardzo fajna wersja.... Mnie się podoba..... Wiem że było dużo dodatków w 7,np schładzarka do wina... siedzenia z masarzem i inne... Ale ta jest wystarczająco wypasiona a możliwe że ma to wszystko... Np w opisie nie było że ma tel. a jest ;) pozdrawiam
-
Co to jest za wyswietlacz i do czego?
Witam słuchajcie co to jest za wyświetlacz do czego ja w swojej E32 też taki mam ale nic się nigdy nie wyświetlało chodzi mi o ten mały pod zegarami z dwiema literkami.... http://img225.imageshack.us/img225/9520/2793853485nr4.jpg
-
Wyłączają sie swiatła mijania proszę o pomoc...
Juz jakiś czas temu zauważyłem że gdy nie wyłączyłem świateł mijania przed zgaszeniem silnika i gdy ponownie chciałem je włączyc to nie zawse zaskakiwały odrazu były tylko przez chwile pozycje i dolne halogeny.. Ale wczoraj gdy wracałem z trasy stało mi sieto samo ponad 20 kilometrów od domu... Jakby je rozłączało na nierównej drodze.... Drogowe działają i wszystkie inne... Pożniej na chwile sie włączyły na jakims wertepie i zgasły znowu. Gdy dojechałem do domu zgasiłem i odpaliłem po jakimś czasie znowu działały.. czy to jest problem przekaźnika jakiegos a jak tak to który to jest i gdzie On jest..... proszę o pomoc...
-
Mechanizm wciągający pasy słabo wciąga....
A jak sie tam najłatwiej dostac,tak zeby niczego nie uszkodzic...
-
Mechanizm wciągający pasy słabo wciąga....
Witajcie...Mam juz tak od zakupu,ze pasy normalnie się wyciagają ale ze ściaganiem jest problem bo same się nie chcą wciagnac trzeba im pomagac i podnosic jakby sprzezyna była bardzo słaba....Czy da sie coś z tym zrobic???? Problem jest tylko z przednimi dwoma... proszęo jakaśinstrukcje jak to zrobic. Z góry bardzo dziękuje...
-
[e32]750 nierowna praca
u mnie był przepływomierz i na jałowych obrotach falowały obroty i przy niskich obrotach w czasie jazdy też sieksztusił. Ale go zregenerowałem.. Klapka sie przycinała....
-
Renowacja skóry
Tu macie telefony,dokładną mapkę jak dojechac do tego sklepu z cudownym Renoskór ;) Farbuś. http://company.yellowpages.pl/Polska/mazowieckie/Warszawa/46931/index.html
-
Jaki jest sposób sprawdzenia oryginalnego przebiegu????
Wiem że taki istnieje ale nie wiem jak to sprawdzic a chciałbym się upewnic co do swojego.Pozdrawiam
-
Gdzieś znika płyn chłodniczy
No to pocieszyłeś mnie dziękuje tobie tezduzo radości :):)
-
Gdzieś znika płyn chłodniczy
Moje cudo kupiłem w Sierpniu i od tego czasu nie wyskakiwał komunikat o zbyt malym poziome płynu w zbiorniczku az do 1 Listopada gzie to mi zaczął mówic i dolałem mu jakieś0,5 litra pomyślałem no może wysechł czy co. dziśzaczął mi znowu informowac jak stał krzywo jednymi kołami na chodniku czyli przechylony ale widzę że go ubyło. Niewiecie co to może byc?? troche siemartwie czy to nie uszczelka pod głowicą... Ale wszystko jest dobrze temperature trzyma...Mialem kiedys walniętą uszczelke w Cinquecento 700 i wiem że syczxało w zbiorniczku.. A tu jak otwieram nie syczy nic nie ma żadnego ciśnienia więc to chyba nie uszczelka ale proszę doradzcie i napiszcie jakie są objawy uszczelki w naszych pięknotkach... A jeszcze zaznacze że jezdze normalnie tym autkiem bez masakrowania go jak to potrafiainni ;)
-
Ile palą wasze maszyny takie jak moje :):)
Ile palą wasze maszyny takie jak moje na gazie i paliwie w miescie i poza nim :):) Taki jestem ciekawy ;) moja pali o.k 20-21 litrów p omieście i w trasie nie duzo mniej... Mam zwykły gaz..
-
Zreanimowany przepływomierz......
Obroty zwiększyłem regulacją linki gazu podkręciłem troche śróbke i mam jakieś 800 ;) dziś troche pojezdziłem maszyną i powiem Wam że tak dobrze to ten samochód nie chodził od zakupu...ładnie odpala,nie szarpie ani na Pb ani na gazie można jechac nawet na 1000 obrotów a nawet troszkę poniżej i nie ma szarpania a szarpał jak mu odwaliło nawet koło 2000. No jestem zadowolony z teju naprawy i z oszczędności ;)))) teraz muszę tylko uważac żeby nie strzelał a wiem kiedy i przy jakich okolicznościach może. Teraz tylko paliwko i w drogę :):)
-
Zreanimowany przepływomierz......
Ja też jej nie znalazłem może dlatego że kolega ma inny i w nim taka śruba jest a ja mam taki : http://allegro.pl/item264034693_przeplywomierz_bmw_0280203027_3_0_3_5_e23_e32_e34.html
-
Zreanimowany przepływomierz......
Więc tak sprężytna u mnie jest popuszczona na maksa mniej nie mogłem boi wtedy nie zamykała do końca tylko przed końcem,więc jest ustawiona optymalnie myślę... Klapka zamykałą sie przed skręceniem prawie idealnie.Nie było jakiś wielkich prześwitów..Minimalny pod i z boku klapki prawi nei widoczny tzn. taki jak był tylk oże teraz sienic nie zacina... :). Górną częśc przepływomierza tzn. ten dekiel zrobiłem na małe wkręciki takie z 0.5 cm. z podkłądkami i uszczelniłem sylikonem czerwonym szczeliny..tak ze ma jakby uszczelke i nic jej nie wywali,ale mam nadzieję że nie strzeli zbyt szybko teraz juzwiem jak robic żeby nie strzelił ;) A z ta regulacją to zaraz będe śmigał zobaczyc gdzie jest ta śruba na tym przepływomierzu do regulacji obrotów... Powodzenia
-
Zreanimowany przepływomierz......
no tam są chyba 2 linki jedna to chyba od tempomatu prawda??
-
Zginęło podświetlenie komputera
Juz wymienione bez zdejmowania listew :) Dzięki