Treść opublikowana przez dominiko19
-
Jaka może byc minimalna grubosc tarcz hamulcowych bo...
Jaka może byc minimalna grubosc tarcz hamulcowych bo nie wiem kiedy trzeba je wymienic... Proszę o doradzenie.
-
Pomocy nie mogę regulowac predkości dmuchawy prosze o pomoc
Dzieki jutro na to popatrze i zobacze czy dam rade :)
-
Pomocy nie mogę regulowac predkości dmuchawy prosze o pomoc
Czy to może ten rezystor będzie dobry???? http://allegro.pl/show_item.php?item=243863659&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
Instrukcja obsługi BMW 730i
Przepraszam koledzy tak dostałem a to miało byc inne pytanie ale wysłałem to na które juz mam odpowiedź. Sorki
-
Pomocy nie mogę regulowac predkości dmuchawy prosze o pomoc
A gdzie sie znajduje ta opornica,jak ją wyjąc???
-
Instrukcja obsługi BMW 730i
Koledzy proszę dajcie mi namiary na taką instrukcje jeśli jest po polsku. Dzięki
-
Ile mieści sie oleju w skrzyni i jaki powinien byc?
w sumie to miałą byc dolewka b otam sieleciutko sączy na uszczelce i raz w roku powiedział poprzedni właściciel ze dolewał ale kurde teraz nie mam z nim kontaktu i ni ewiem jaki ten olej b ochyba nie mozna dolac innego???? i do mostu też pewnie sieprzyda bo podobna sprawa.
-
Jak mogę zmienic jezyk na polski w tym komputerku 730i
To dziękuje bardzo zaoszczędziłem 30 zł dzięki Tobie :)
-
Pomocy nie mogę regulowac predkości dmuchawy prosze o pomoc
I co teraz z tym zrobic jak to naprawic i ile to kosztuje????
-
Jak mogę zmienic jezyk na polski w tym komputerku 730i
No szkoda bo myślałem że sieda,nawet na Ebayu sprzedajajakieś płytki z różnymi rzeczami do Bet kody do zmiany języka kasowanie wymiany oleju sprawdzanie autentyczneg oprzebiegu itd. Podam link co o tym myślicie????? http://cgi.ebay.pl/INSTRUKCJA-BMW-E32-E34-E36-PL_W0QQitemZ270164736258QQihZ017QQcategoryZ95133QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
-
Problem z paliwem kpci idziwnie śmierdzi :)
Dziękuje kolego :)
-
Ile mieści sie oleju w skrzyni i jaki powinien byc?
dzięki :)
-
Ile mieści sie oleju w skrzyni i jaki powinien byc?
Ile mieści sie oleju w skrzyni i jak ipowinien byc? i w tylnym moście tez proszęo pomoc... BMW 730i 1988
-
Problem z paliwem kpci idziwnie śmierdzi :)
Zawsze odpalam z paliwa odpala bez problemu ale wydaje mi sie że gorzej pracuje silnik niż na gazie odziwo i jakośtak kopci idotego strasznie śmierdzi jakby jezdzina jakimś rozpuszczalniku paliwo napewn ojest o.k oleju tez nie bierze.. Gdy ruszam na palkiwie tez potrafi sie tak przydusic alb otak zarwac ale juz jak sie juz ma powyzej 1.5 obrotów to spoko chodzi?? czy moze trzeba wlac tego płynu do czyszczenia wtrysków?? Na gazie jest idealnie ie ma żadnych problemów.... Proszęo pomoc...
-
Jak mogę zmienic jezyk na polski w tym komputerku 730i
Jak mogę zmienic jezyk na polski w tym komputerku 730i?
-
Do czego jest ten drugi kasownik z prawej strony w panelu
Do czego jest ten drugi kasownik z prawej strony w panelu zegarów,bo z lewej jest do kasowania kilometrów dziennych ale ten z prawej to nie mam pojęcia:Moje BMW 730i.
-
Pomocy nie mogę regulowac predkości dmuchawy prosze o pomoc
Witam proszę o pomoc koledzy!! Mianowicie gdy chce włączyc nawiew tym okrągłym pokrętłem to działą tylko na maksa czasami potrafi jednak zadziałac i mogę sobie przekręcac żeby mniej dmuchało albo wiecej ale to bardzo rzadko... Proszęo pomoc gdyż nie jestem długim posiadaczem tej pięknej maszyny :)