Skocz do zawartości

dominiko19

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominiko19

  1. Jaka może byc minimalna grubosc tarcz hamulcowych bo nie wiem kiedy trzeba je wymienic... Proszę o doradzenie.
  2. Dzieki jutro na to popatrze i zobacze czy dam rade :)
  3. Czy to może ten rezystor będzie dobry???? http://allegro.pl/show_item.php?item=243863659&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
  4. Przepraszam koledzy tak dostałem a to miało byc inne pytanie ale wysłałem to na które juz mam odpowiedź. Sorki
  5. A gdzie sie znajduje ta opornica,jak ją wyjąc???
  6. Koledzy proszę dajcie mi namiary na taką instrukcje jeśli jest po polsku. Dzięki
  7. w sumie to miałą byc dolewka b otam sieleciutko sączy na uszczelce i raz w roku powiedział poprzedni właściciel ze dolewał ale kurde teraz nie mam z nim kontaktu i ni ewiem jaki ten olej b ochyba nie mozna dolac innego???? i do mostu też pewnie sieprzyda bo podobna sprawa.
  8. To dziękuje bardzo zaoszczędziłem 30 zł dzięki Tobie :)
  9. I co teraz z tym zrobic jak to naprawic i ile to kosztuje????
  10. No szkoda bo myślałem że sieda,nawet na Ebayu sprzedajajakieś płytki z różnymi rzeczami do Bet kody do zmiany języka kasowanie wymiany oleju sprawdzanie autentyczneg oprzebiegu itd. Podam link co o tym myślicie????? http://cgi.ebay.pl/INSTRUKCJA-BMW-E32-E34-E36-PL_W0QQitemZ270164736258QQihZ017QQcategoryZ95133QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  11. Dziękuje kolego :)
  12. Ile mieści sie oleju w skrzyni i jak ipowinien byc? i w tylnym moście tez proszęo pomoc... BMW 730i 1988
  13. Zawsze odpalam z paliwa odpala bez problemu ale wydaje mi sie że gorzej pracuje silnik niż na gazie odziwo i jakośtak kopci idotego strasznie śmierdzi jakby jezdzina jakimś rozpuszczalniku paliwo napewn ojest o.k oleju tez nie bierze.. Gdy ruszam na palkiwie tez potrafi sie tak przydusic alb otak zarwac ale juz jak sie juz ma powyzej 1.5 obrotów to spoko chodzi?? czy moze trzeba wlac tego płynu do czyszczenia wtrysków?? Na gazie jest idealnie ie ma żadnych problemów.... Proszęo pomoc...
  14. Jak mogę zmienic jezyk na polski w tym komputerku 730i?
  15. Do czego jest ten drugi kasownik z prawej strony w panelu zegarów,bo z lewej jest do kasowania kilometrów dziennych ale ten z prawej to nie mam pojęcia:Moje BMW 730i.
  16. Witam proszę o pomoc koledzy!! Mianowicie gdy chce włączyc nawiew tym okrągłym pokrętłem to działą tylko na maksa czasami potrafi jednak zadziałac i mogę sobie przekręcac żeby mniej dmuchało albo wiecej ale to bardzo rzadko... Proszęo pomoc gdyż nie jestem długim posiadaczem tej pięknej maszyny :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.