Skocz do zawartości

dominiko19

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominiko19

  1. dominiko19 opublikował(a) temat w E32
    Mam dziwny efekt gdy ostro i szybko skręcam obojętnie w którą strone,mianowicie wtedy jakby pompa wyła i ogólnie wydaje mi sie że chodzi dosyc ciasno...Czy trzeba ja wymienic??? Moze by ktoś miał jakąś instrukcje jak to zrobic ?
  2. Dzięki mozliwe że to Ona jak tak mi sie dzieje to jak tak szybko poklikam przełącznikiem to daje sie naprawic na jakis czas...Pozdrowionka
  3. Jak bym chciał np. takie założyc do swojej E32 730i to dało by rade i wielkościa radia i podłączeniami??? Dużo by było roboty z podłączeniem??? http://allegro.pl/show_item.php?item=443287374&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
  4. Dziękuje :)
  5. potrzebuje listę ze zdjęciami odbiorników radiowych montowanych w BMW 7 od 88 roku bo mam z 88 roku bez rdsu jeszcze na kasety i ewentualnie chciałbym coś nowsze kupic ażeby pasowało :)
  6. czyli co teraz mam z tym fantem zrobic??? Wymienic pływak,zegary czy jakieś kondensatorki???
  7. Zrobiłem tak odpinajac wtyczke rezerwa sie nie zapaliła a wskazówka była na dole tylko ze jak przekręcałem kluczykiem to juz nie podnosiłą sie nawet do zera.. jak wyjąłem ten pływak i przesunąłem go tak zeby ten krążek pływaka się przesunął do końca i sprawdziłem na zegarach to wskazówka pokazywała max..Jagby w tych niższych zakresach nei działał no juzsam nie wiem co na to poradzic..
  8. Dla ciekawości zalałem dziś 15 litrów benzyny to tej której miałem około 20 litrów czyli teraz mam około 40 litrów a wskazówka nawet nie ma ochoty sie podnieśc stoi na zerze ale światło od rezerwy się nie pali nie chce zabardzo wlewac mi sie jeszcze wiecej bo po co dzwigac ten ciężar skoro jezdzę większośc na gazie a te 40 litrów to wydaje mi sie że powinno pokazywac to nie jest chyba normalne.....Sam juznie wiem ale wolałbym zebym wiedział ile mam paliwa....
  9. Mianowicie raz na jakis czas cos mi sie dzieje z przełączaniem na paliwo...Jade np. na gazie i chce przełączyc na paliwo gdy przełącze światełka na centralce zmieniaja sie i świecą ale samochód nie dostaje paliwa (chyba) ale efekt jest jakbym wyłączył zapłon i muszę odrazu znowu na gas, potrafi mi prawie tak cały dzień czasem świrowac a później po którymś razie nagle przełączam i jedzie bez problemu i jest spoko dzień 2 3 różnie,to samo z odpalaniem jakby cos nie przełączało i pompa nie podawała, nie wiem co to moze byc... czy to cos moze z centralką która nie przełącza z gazu??? Pompe mam nowiutką więc napewno nie Ona wtryski tez spoko
  10. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Nie nie sprawdzałem ich pod kompem ale te odrazu czuc i słychac że sa dobre bo te moje stare tak lały że po pierwsze spalanie było 2 razy wieksze bo byłem na kompie i wszystkie lały, czuc było i widac z tłumika nawet...
  11. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    wtryski Bosha... kupiłem używane z auta, które nigdy nie widziało gazu... Za całą listwę zapłaciłem 100 zł :D Mam dobrą metę na części ;)
  12. Dzieki za odpowiedzi :D Ja bym zmienił w Polsce ceny paliw a nie baki :P Tak czy siak, jadę zatankować :P:P:P Zobaczymy czy przy 40l. się podniesie :D
  13. A może wystarczy je rozebrac i przeczyścic styki?
  14. czyli wystarczyc kupic druge zegary takie jak te na allegro??? http://allegro.pl/item440985599_licznik_zegary_bmw_e32_tanio.html Pozdrawiam i dziękuje za pomoc
  15. dominiko19 odpowiedział(a) na dominiko19 temat w E32
    Czyli jak mam teraz skasowac ten błąd w jaki sposób żeżeli go mam??
  16. czyli to nie jest wina pływaka tylko elektroniki w zegarach tak i trzeba by wymienic tą płytkę z zegarami?, bo mam jeszcze taki efekt że wskazówka od temperatury silnika czasami nie wstanie i muszę puknąc w zegary wtedy wstaje do odpowiedniego miejsca ale bardzo rzadko...
  17. Też od czasu jak zacząłem tankowac wieksze ilosci paliwa czyli mam teraz około 20 litrów mam po wymianie wtrysków i pompy wskaźnik paliwa pokazuje dobrze a nastepnego dnia albo jeszcze tego samego wskazówka sie nie podnosi chociaż lampka o rezerwie nie świeci czy to wina pływaka chociaż wyjąłem go chodzi w tej tubie o.k kabelki siedzą itd... czy jednak to jego wina i trzeba go wymienic czy przyczyna moze byc inna? Z góry dziękuje za pomoc
  18. dominiko19 opublikował(a) temat w E32
    czy po wymianie wtrysków bo musiałem to zrobic gdyś były pozapiekane i lały musze wykasowac pamięc komputera czy coś innego proszę o odpowiedz jeżeli coś musze zrobic to co i jak to zrobic :mrgreen: Dodam ze autkiem po wymianie jezdze kilka dni i odpala dobrze i dobzre pracuje silnik...
  19. Witam serdecznie mianowicie myślałem nad zmiana radia w moiej Babci ale nei wiem na jakie ja mam te oryginalne na kasetę tylko chciałbym coś na CD moze pomożecie mi jakie ewentualnie oryginalne radio BMW pasowałoby bez przeróbek bo mojej E32 z góry bardzo dziekuje za ewentualne propozycje i namiary...
  20. Czy jest ktoś kto mi pomoże??
  21. A może wie ktoś gdzie jest ten przekaźnik i jak sprawdzic czy to od Niego przepala mi się bezpiecznik..
  22. Bardzo proszę o pomoc :(((((((
  23. Wyjąłem pompe podłączyłem na krutko i działa ma dobre ciśnienei nawet ja k sie wstrzymuje palcem to można kwiaty podlewac więc przepalanie sie bezpiecznika od niej chyba nie wchodzi w rachubę :(( Nie wiem co mam już robic :(((( Pomóżcie co to moze byc bezpiecznik nawet większy przepala siępo paru sekundach i silnik gaśnie... A jest jakis przekaźnik odpowiedzialny za działanie pompy czy coś Bardzo Was proszę o pomoc...
  24. A który to przekaźnik od pompy bo coś mi sie wydeje że jest pod kanapą tylko który to?? A jak to sprawdzic co robi te zwarcie???
  25. Koledzy i co mam robic dolałem wiecej paliwa i jest to samo pompa chodzi przez chwile az bezpiecznik się nie przepali czy to napewno pompa padła i muszę ją kupic czy moze byc jeszcze coś innego??? Proszę o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.