Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. wydal wszystko na auto i na instrukcje nie zostalo???? taka sama instrukcja wydrukowana z aparatu jak i ta z aso.... ja sciagnalem ta z forum i-dziekuje koledze za czas spedzony z aparatem :cool2: :cool2: :cool2: HaHaHa Jak bym chciał nową to bym kupił w ASO za 45zł bo tyle kosztuje ale mi chohdzi o wersje w pliku pdf lub word :D Hahaha Z tego co wiem to od producenta można też kupić w pdf.
  2. Koszt to 50 zł.Może warto kupić? :norty:
  3. Dokładnie to zgasiłem go i już nie zapaliłem.
  4. Ja miałem zasięg aktualny 30km i zabrakło mi paliwa.Innym razem dojechałem do stacji z zasięgiem 1km. Więc te dane należy przyjmować z przymrużeniem oka.
  5. Kruk odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    Wg. mnie to działa bardzo dobrze w trybie auto przynajmniej u mnie.
  6. Daj do dobrej firmy..
  7. Prawdopodobnie była źle wyważona.
  8. Przecież jest jakaś gwarancja na naprawę?
  9. Mi po prostu zerwał sie wirnik z pompy a można to poznać po tym że brak strumyczka w zbiorniku wyrównawczym.
  10. Kruk odpowiedział(a) na dk11 temat w E39
    Zapewne centralka telefonu.
  11. Tak
  12. Jeśli jest nivo to powinna być jego pompa pod kołem zapasowym.
  13. Kruk odpowiedział(a) na dk11 temat w E39
    Jeśli czytnik CD to pewnie nawigacja.
  14. Wtyczki pasują. Ekran nie będzie dobrze działać bez wymiany tunera TV, bo cały sygnał przechodzi przez niego. można nie wymieniać tunera TV, ale wtedy trzeba dokonać odpowiedniego przepięcia, aby usunąć stary tuner TV.
  15. 1. Sprawdzić sprzęt można tylko w samochodzie lub u kogoś kto się zajmuje navi w BMW. 2. Co trzeba wymienić, to zalezy od rocznika i przedewszystkim od tego jaki jest obecnie system - mk1, czy mk2. Przy mk2 trzeba wymienić monitor i tuner TV, w rocznikach przed początkeim '99 trzeba przeprogramować jeszcze czytnik lub od razu wymienić na mk3 lub mk4, a w roczniku 2000r, może wystarczyć wymiana tylko monitora - trzeba ustalić jaki jest tuner TV, jest duża szansa, że juz jest 16:9
  16. Kruk odpowiedział(a) na xury temat w E39
    Ja płaciłem za te poduszki 150zł/szt. wymiana ok. 300zł.
  17. Kruk odpowiedział(a) na xury temat w E39
    Masz skrzynię GM A5S360R i nie patrz na kolor tabliczki olej wlewasz LT 7045E i żaden inny kosztuje ok. 22 do 25 zł /L. Kolor tabliczki ma znaczenie przy skrzyniach ZF. Jeśli chodzi o to wymieniać czy nie to temat rzeka i każdy ma inne zdanie ja np. wymieniłem i co ciekawe również w Niemczech był w niej wymieniany.
  18. Kruk odpowiedział(a) na xury temat w E39
    Niedawno był taki wątek koledze stukało przy zmianie na R i D ale ponoć ustąpiło po resecie komputera :?: :!:
  19. Kruk odpowiedział(a) na xury temat w E39
    U mnie nic nie robi "puk" więc to nie jest normalne.
  20. Kruk odpowiedział(a) na marcin.monia.bmw temat w E39
    Ja też byłem taki szczęśliwy gdzieś miesiąc a potem tarcze sie pokrzywiły i po radości.Więcej nie kupię ATE
  21. Kruk odpowiedział(a) na kaszmir1 temat w E39
    No Ty to umiesz pocieszyć... :mrgreen:
  22. Możesz jeszcze sprawdzić na kompie sterownik pompy ABS i czujniki.
  23. Dziki kraj.Dzicy ludzie... :mrgreen:
  24. Popękane przednie tarcze lub tylne skorodowane.Ja kiedyś miałem ten objaw gdy skorodowały mi tylne tarcze na tyle że zaczęła rdza odpadać płatami
  25. Jak tankujesz to pistolet wsuwasz do końca i puszczasz go?U mnie gdy tak tankuję jest ok. ale gdy uniosę go trochę to odbija.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.