Treść opublikowana przez Kruk
-
Pilnie potrzebna Instrukcja obsługi BMW e39 PL
wydal wszystko na auto i na instrukcje nie zostalo???? taka sama instrukcja wydrukowana z aparatu jak i ta z aso.... ja sciagnalem ta z forum i-dziekuje koledze za czas spedzony z aparatem :cool2: :cool2: :cool2: HaHaHa Jak bym chciał nową to bym kupił w ASO za 45zł bo tyle kosztuje ale mi chohdzi o wersje w pliku pdf lub word :D Hahaha Z tego co wiem to od producenta można też kupić w pdf.
-
Pilnie potrzebna Instrukcja obsługi BMW e39 PL
Koszt to 50 zł.Może warto kupić? :norty:
-
Komputerowy wskaźnik ilosci km na paliwie
Dokładnie to zgasiłem go i już nie zapaliłem.
-
Komputerowy wskaźnik ilosci km na paliwie
Ja miałem zasięg aktualny 30km i zabrakło mi paliwa.Innym razem dojechałem do stacji z zasięgiem 1km. Więc te dane należy przyjmować z przymrużeniem oka.
-
obieg wewnetrzny
Wg. mnie to działa bardzo dobrze w trybie auto przynajmniej u mnie.
-
Turbina! I znowu regeneracja!!!!!!!!!
Daj do dobrej firmy..
-
Turbina! I znowu regeneracja!!!!!!!!!
Prawdopodobnie była źle wyważona.
-
Turbina! I znowu regeneracja!!!!!!!!!
Przecież jest jakaś gwarancja na naprawę?
-
Plyn chlodnicy wywalilo, silnik nie rowno pracuje, help.
Mi po prostu zerwał sie wirnik z pompy a można to poznać po tym że brak strumyczka w zbiorniku wyrównawczym.
-
jakiś czytnik w bagażniku
Zapewne centralka telefonu.
-
Mam 4:3 chce 16:9
Tak
-
Plyn chlodnicy wywalilo, silnik nie rowno pracuje, help.
Jeśli jest nivo to powinna być jego pompa pod kołem zapasowym.
-
jakiś czytnik w bagażniku
Jeśli czytnik CD to pewnie nawigacja.
-
Mam 4:3 chce 16:9
Wtyczki pasują. Ekran nie będzie dobrze działać bez wymiany tunera TV, bo cały sygnał przechodzi przez niego. można nie wymieniać tunera TV, ale wtedy trzeba dokonać odpowiedniego przepięcia, aby usunąć stary tuner TV.
-
Mam 4:3 chce 16:9
1. Sprawdzić sprzęt można tylko w samochodzie lub u kogoś kto się zajmuje navi w BMW. 2. Co trzeba wymienić, to zalezy od rocznika i przedewszystkim od tego jaki jest obecnie system - mk1, czy mk2. Przy mk2 trzeba wymienić monitor i tuner TV, w rocznikach przed początkeim '99 trzeba przeprogramować jeszcze czytnik lub od razu wymienić na mk3 lub mk4, a w roczniku 2000r, może wystarczyć wymiana tylko monitora - trzeba ustalić jaki jest tuner TV, jest duża szansa, że juz jest 16:9
- automat
-
automat
Masz skrzynię GM A5S360R i nie patrz na kolor tabliczki olej wlewasz LT 7045E i żaden inny kosztuje ok. 22 do 25 zł /L. Kolor tabliczki ma znaczenie przy skrzyniach ZF. Jeśli chodzi o to wymieniać czy nie to temat rzeka i każdy ma inne zdanie ja np. wymieniłem i co ciekawe również w Niemczech był w niej wymieniany.
- automat
- automat
-
[E39] Krótko i na temat
Ja też byłem taki szczęśliwy gdzieś miesiąc a potem tarcze sie pokrzywiły i po radości.Więcej nie kupię ATE
-
dziwne drgania
No Ty to umiesz pocieszyć... :mrgreen:
-
wibracje pod pedałem hamulca, jakby ABS...
Możesz jeszcze sprawdzić na kompie sterownik pompy ABS i czujniki.
-
Pistolet odbija przy tankowaniu. Co to jest?
Dziki kraj.Dzicy ludzie... :mrgreen:
-
wibracje pod pedałem hamulca, jakby ABS...
Popękane przednie tarcze lub tylne skorodowane.Ja kiedyś miałem ten objaw gdy skorodowały mi tylne tarcze na tyle że zaczęła rdza odpadać płatami
-
Pistolet odbija przy tankowaniu. Co to jest?
Jak tankujesz to pistolet wsuwasz do końca i puszczasz go?U mnie gdy tak tankuję jest ok. ale gdy uniosę go trochę to odbija.