Treść opublikowana przez Kruk
-
Tuleje tylnego wózka wymiana samodzielna??
Chyba kolegę wprowadzasz w błąd bo to komplet ściągaczy i do innych tulei.
-
Zmiana oprogramowania mk4
Widać że niektórzy koledzy z forum są jak pies ogrodnika...
- skrzynia
-
Padła szkrzynia czy sprzęgło ???
Kiedyś w E36 też tak miałem i jak okazało sie ukręciłem most tylny. :evil:
-
Czytnik MK2 podmiana w innym aucie???
Tak
-
navi do e39
Napisz do kolegi Sebast - BMW Klub Polska On sie tym zajmuje.
-
MK3 padł po aktualizacji
Nagraj nowa płytę z softem i próbuj jeszcze raz musi zadziałać jeśli jest wszystko ok nagrane.
-
Czytnik MK2 podmiana w innym aucie???
Tylko kabel anteny musisz podłączyć do czytnika pomijając wzmacniacz GPS poza tym żadnych zmian.
-
525 D samochód w ogole nie idzie na malych obrotach
A ciśnienie doładowania sprawdzałeś?
-
odciecie zasilania pompy paliwa....
Miałem kiedyś tak w E36 320 i tylko to ją uratowało przed kradzieżą.
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Więc kończ Waść.
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Jest bo tuleja fabrycznie posiada smar pod gumą.
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Jeśli nie chcesz lub nie potrafisz pomóc bądź doradzić to nie wypowiadaj się na forum,szkoda miejsca.Może zanim coś napiszesz poczytaj posty innych i zobaczysz że nie tylko mi pomogło smarowanie tulei. Gdy Tobie zapiszczą to wymień a innym pozostaw to do własnego rozstrzygnięcia.
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Skrzypienie kolego pojawia się zawsze po dostaniu się wody pod uszczelkę w wyniku np. szybkiego wjechania w kałużę(tak było u mnie) i jeśli u mnie tuleja po smarowaniu wytrzymała 60 tys. i nadal nie miała luzu to trudno to nazwać doraźną naprawą.
-
Skrzypiace zawieszenie :((
A o czym Ty piszesz.Jeśli koledze skrzypi to nasmaruje a jeśli pojawi sie luz to wymienia... :norty:
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Jak już pisałem wcześniej po wstrzyknięciu oleju zrobiłem poprzednią E39 ok. 60 tys. kilometrów i luzy się nie pokazały. Jeśli objawem zużycia było by piszczenie to nie kupiłbym już BMW po tym jak widziałem w serwisie smarowanie tulei pływającej w E60 po 30 tys. na gwarancji!!
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Danek jeśli coś Ci się zdaje to nie wciskaj innym :nienie: Wszystkie uszczelnienia przegubów kulistych(więc i tulei pływających) są wykonane z gumy olejoodpornej !!Ba więcej Ci powiem nawet w starych Ursusach była osłonka z gumy i kalamitka do smarowania.....
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Chyba sam puchniesz :mrgreen: Kolego wszystkie te uszczelnienia są wykonane z gumy olejoodpornej.Zresztą te tuleje są fabrycznie smarowane smarem. Podejrzałem ten sposób w ASO w czasie naprawy E60 kolegi na gwarancji...
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Przekładniowy lub silnikowy.W poprzedniej E39 smarowałem jedną tuleje i po 60 tys. luzu nadal nie było.
-
Skrzypiace zawieszenie :((
Wstrzyknąć strzykawka olej pod uszczelnienia tulei pływających i po sprawie.
-
Jak to jest z tymi automatami?
No ale my niestety mamy E39 530d w których jest skrzynia GM . ZF by się przydał.... :cry2: Choć muszę przyznać że jak na razie jest ok.
-
Jak to jest z tymi automatami?
No ale my niestety mamy E39 530d w których jest skrzynia GM . ZF by się przydał.... :cry2:
-
Mapa Nawigacji :d na 2008
2008.1 wydał tylko Navteq
-
530d 2001 Cieknie paliwo po lewej stronie pod kierowcą
Z lewej to może ciec z pompy wysokiego ciśnienia lub jeśli pod samym kierowca to z pompy pomocniczej.
-
Pilnie potrzebna Instrukcja obsługi BMW e39 PL
Nie gadaj bardzo sie przydaje bo np. mozna sie dowiedzieć jak włączyć światła i inne rzeczy... :norty: :mrgreen: :mrgreen: