Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Chyba kolegę wprowadzasz w błąd bo to komplet ściągaczy i do innych tulei.
  2. Widać że niektórzy koledzy z forum są jak pies ogrodnika...
  3. Kruk odpowiedział(a) na xury temat w E39
    Dokładnie jak pisze kolega Bono masz na 100% ETL 7045E Texamatic. Jeśli chcesz sprawdzić to zobacz numer oleju na naklejce skrzyni.
  4. Kruk odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    Kiedyś w E36 też tak miałem i jak okazało sie ukręciłem most tylny. :evil:
  5. Kruk odpowiedział(a) na slaju79 temat w Nawigacja samochodowa
    Napisz do kolegi Sebast - BMW Klub Polska On sie tym zajmuje.
  6. Nagraj nowa płytę z softem i próbuj jeszcze raz musi zadziałać jeśli jest wszystko ok nagrane.
  7. Tylko kabel anteny musisz podłączyć do czytnika pomijając wzmacniacz GPS poza tym żadnych zmian.
  8. A ciśnienie doładowania sprawdzałeś?
  9. Miałem kiedyś tak w E36 320 i tylko to ją uratowało przed kradzieżą.
  10. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Więc kończ Waść.
  11. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Jest bo tuleja fabrycznie posiada smar pod gumą.
  12. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Jeśli nie chcesz lub nie potrafisz pomóc bądź doradzić to nie wypowiadaj się na forum,szkoda miejsca.Może zanim coś napiszesz poczytaj posty innych i zobaczysz że nie tylko mi pomogło smarowanie tulei. Gdy Tobie zapiszczą to wymień a innym pozostaw to do własnego rozstrzygnięcia.
  13. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Skrzypienie kolego pojawia się zawsze po dostaniu się wody pod uszczelkę w wyniku np. szybkiego wjechania w kałużę(tak było u mnie) i jeśli u mnie tuleja po smarowaniu wytrzymała 60 tys. i nadal nie miała luzu to trudno to nazwać doraźną naprawą.
  14. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    A o czym Ty piszesz.Jeśli koledze skrzypi to nasmaruje a jeśli pojawi sie luz to wymienia... :norty:
  15. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Jak już pisałem wcześniej po wstrzyknięciu oleju zrobiłem poprzednią E39 ok. 60 tys. kilometrów i luzy się nie pokazały. Jeśli objawem zużycia było by piszczenie to nie kupiłbym już BMW po tym jak widziałem w serwisie smarowanie tulei pływającej w E60 po 30 tys. na gwarancji!!
  16. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Danek jeśli coś Ci się zdaje to nie wciskaj innym :nienie: Wszystkie uszczelnienia przegubów kulistych(więc i tulei pływających) są wykonane z gumy olejoodpornej !!Ba więcej Ci powiem nawet w starych Ursusach była osłonka z gumy i kalamitka do smarowania.....
  17. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Chyba sam puchniesz :mrgreen: Kolego wszystkie te uszczelnienia są wykonane z gumy olejoodpornej.Zresztą te tuleje są fabrycznie smarowane smarem. Podejrzałem ten sposób w ASO w czasie naprawy E60 kolegi na gwarancji...
  18. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Przekładniowy lub silnikowy.W poprzedniej E39 smarowałem jedną tuleje i po 60 tys. luzu nadal nie było.
  19. Kruk odpowiedział(a) na aczek38 temat w E39
    Wstrzyknąć strzykawka olej pod uszczelnienia tulei pływających i po sprawie.
  20. Kruk odpowiedział(a) na Apan temat w E34
    No ale my niestety mamy E39 530d w których jest skrzynia GM . ZF by się przydał.... :cry2: Choć muszę przyznać że jak na razie jest ok.
  21. Kruk odpowiedział(a) na Apan temat w E34
    No ale my niestety mamy E39 530d w których jest skrzynia GM . ZF by się przydał.... :cry2:
  22. 2008.1 wydał tylko Navteq
  23. Z lewej to może ciec z pompy wysokiego ciśnienia lub jeśli pod samym kierowca to z pompy pomocniczej.
  24. Nie gadaj bardzo sie przydaje bo np. mozna sie dowiedzieć jak włączyć światła i inne rzeczy... :norty: :mrgreen: :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.