Treść opublikowana przez Kruk
-
Spalanie a wskazania komputera
Podjedź do kogoś z Inpa niech sprawdzi czy któryś uczciwy sprzedający nie "podregulował" odczytu zużycia paliwa.
-
Jakie żarniki/palniki do xenonów
Palniki na pewno maja inne oprawy.
-
Przybywa oleju
Jeśli Bosch stwierdził przeciek to myślę że wiedzą co mówią, przecież to Ich pompa. Z tego co koledzy piszą na forum to można ja naprawić tzn. wymienić uszczelnienia.
-
Przybywa oleju
Jeśli to pompa jest winna to załatwi sprawę ale czy aby na pewno to pompa? Sprawdzałeś w serwisie Boscha?Czy u innych pompiarzy?
- Zgasl Xenon
-
Jaki to monitor?Czy moge na niego wgrać soft PL z 16:9 MK3
Masz nawi 4/3 , soft będzie działał.
- Polskie MENU w E70
- Wybór X3
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
Zgadza się Iphone 3G i 3GS zawsze działał mi z każdym BMW w którym miałem BT tzn. X5 E53,X3 oraz E60 Działa wszystko łącznie z książka tel. nie zależnie czy jest na sim czy też w telefonie.
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Nooo... muszę go podać do sądu za oszustwo.Na pewno skręcił licznik do przodu bo moja E60 miała troche ponad 3 lata i 150tys. przebiegu !!?? Patrząc na ogłoszenia w PL to przebieg nierealny.U nas takie auto ma od 40 do 100tys. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Jeśli ktoś z Was będzie w Gdańsku to zapraszam do oględzin tarcz po 160tys.Tarcze mają nabity rok produkcji i są cały czas w aucie bo nie ma czasu na wymianę.Na półce leżą nowe oryginały. Jeszcze jest ewentualność że człowiek co mi sprzedawał auto podkręcił licznik do przodu :mrgreen:
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Bo kolego tarcze wymienia się gdy osiągną grubość graniczną która zresztą jest nabita na każdej tarczy.W serwisie wymieniają jak tylko złapią chętnego następnie jego tarcze sprzedają na Allegro np. serwis Fota z Gdyni.Chcesz zobaczyć oryginalne tarcze ze 160tys. przebiegu to zapraszam. ps. przy automacie tarcze trochę szybciej się zużywają
-
Dziwne zdarzenie. POMOCY!!!
Zajrzyj od przodu we wloty powietrza.
-
X3 02/2008 jaka nawka?
Proszę nie pisać głupot!! To co w X3 nazywa się Professional to jest zwykła nawigacja high z czytnikiem MK4. Prawdziwy professional będzie montowany dopiero w nowych X3 które wejdą do sprzedaży jesienią tego roku.
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Na tarczach jest napis "Sytem ATE" jak w innych markach "system Lucas" co nie oznacza że wszystkie materiały są tegoż producenta.E60 klocki ma np.Textar co można wyczytać w RealOem. Prawda jest niestety okrutna i tarcze jakiegokolwiek producenta zamontowane do BMW latają ok. 40 tys jeśli wcześnie się nie pokrzywią a oryginały wytrzymują spokojnie 100tys. Oryginalna tarcza kosztuje ok. 400zł /szt......
-
Dziwne zdarzenie. POMOCY!!!
Zapchane radiatory chłodnic lub uszkodzone wisco.
-
Przybywa oleju
Często wypala Ci się filtr DPF co powoduje przybywanie oleju z powodu dostawiania się paliwa do misy olejowej.
-
dziwne szarpanie , bujanie
Sprawdź wtryski, kiedyś miałem tak w X5 i okazało się że dwa maja za dużą korekcje ciśnienia. Pomogło kilkukrotne użycie preparatu do czyszczenia wtrysków.
-
X3 02/2008 jaka nawka?
Oczywiście HIGH.
-
Potrzebuje Najnowszej Mapy PL na Cd do BMW E65
Ja kupuję mapy od Navteqa.Komplet na całą Europę ok. 600zł.
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Tak w zasadzie to tylko oryginalne wytrzymują dużo i się nie krzywią. Moje fabryczne wytrzymały 160tys. wiec nawet nie patrzę w stronę podróbek.
-
Potrzebuje Najnowszej Mapy PL na Cd do BMW E65
To już nieaktualne mapy.Są nowsze 20010/2011.
-
jaki olej i ile
Jeśli oryginalny to lepiej.Dziwnie tani bo kosztuje mniej niż w BMW z upustem dla warsztatów.
-
Tajemniczy dzwiek 3.0D X5 E53
Koło pasowe na pewno się nie rozwarstwia?
-
e60 530d problem: wyciek oleju, turbo.
Specjalnie nie ma alternatywy.Turbina bądź odma lub zjechany silnik.