Treść opublikowana przez NIKI
-
E90 320is - nowy limitowany model
Ja nie wiem co wy macie do nowej lini BMW one są piękne nowa siódemka jest GENIALNA i na pewno sobie kiedyś taką kupie....
-
Historia pewnej skrzyni automatycznej - FINAL
Żadnej ironii czy aluzji nie miałem na myśli do Ciebie
-
SPIS BMW
hehe widzę ze się frank dołączył ;) wiecie co? Tymi naszymi brykami z forum zdeklasowaliśmy pozostałych :D :cool2:
-
co to za bmw.
Ten za kierownicą to dziadek Tuska :lol: :wink:
-
SPIS BMW
A ja nie mogę :cry: Chyba nie słyszał tam nikt o mieście "Płock"! :evil: A jaka masz przeglądarkę bo mi na FIREFOXie tez nie chciało się dodać....
-
SPIS BMW
Sobie dodałem ;)
-
co to za bmw.
No to ja tez dołożę nawet ciekawy egzemplarz. 1937 BMW 325 http://www.4x4abc.com/bmw/img/bmw4x4.jpeg %5B471%3A480%5Dhttp%3A//www.4x4abc.com/bmw/img/downhill.jpeg
-
[E36] obciążenie tyłu zimą i kable do halogenow
Ja w MB 190 woziłem worek cementu :D i to naprawdę pomagało ale w BMW nie czuje takiej potrzeby .....
-
Historia pewnej skrzyni automatycznej - FINAL
A dzwoniłeś do obydwóch fachowców z Polski i poinformowałeś ich ze są Ci winni 2000 $? Bo ja bym takim nie odpuścił... No a i bardzo dobrze że nie zmieniasz na ręczna bo takie garażowe zmiany to dopiero musi być kaszana :duh:
-
Polonez 325i na Allegro
staramy się staramy :8)
-
co to za bmw.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C671053 A to to co za model???
-
Polonez 325i na Allegro
BTW, fota na błonie ORWO-Color :!: :clap: :clap: :clap: aż mi się - staremu fotografowi - łezka w oku zakręciła..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehehe a całkiem możliwe nawet nie wiem :D Ojciec się kiedyś fotografią bawił :) Na pewno fotki były robione aparatem Zenit 12xp :D
-
Polonez 325i na Allegro
No to się pochwale w 1986 mój ojciec jeździł czym takim : http://img462.imageshack.us/img462/7663/poldi11gw.png http://img462.imageshack.us/img462/6381/poldi28ym.png Miało to silnik od Forda Sierry 2,0 :)
-
co to za bmw.
http://www.autopower.se/modellguiden/e3.asp Tu masz wszystkie wersje silnikowe najmocniejsza miała 200 koni :cool2:
-
co to za bmw.
http://www.cs-zone.com/E3%20FOT2.jpg :?: :?: :?:
-
Polonez 325i na Allegro
mm ciekawa koncepcja no ale trzeba jeszcze by w to kupę kasy włożyć żeby to wszystko dobrze chodziło.. np. taki most to już musi być z niego miazga :D no i koniecznie hamulce!!! Co do wytrzymałości Poldka to nie takie moce wytrzymywał były przecież rajdowe z silnikiem Ferrari i mocy 300 koni ....
-
Ile sztuk e30 m3 może być w Polsce?
Powiedzcie czy ten samochód jest warty tych pieniędzy... To praktycznie nowe auto (30tys. km ) no i ten napęd na 4 koła ... http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=4668091&id=fggvk4na2cr&sc=&make=13&model=1644&pricefrom=&euroto=&zip=
-
Ile sztuk e30 m3 może być w Polsce?
A tu widać że na kabriolet trzeba mieć 13 tys. euro ..... mmmmmm myślałem że trzeba by więcej wyłożyć ............ Trzeba będzie się porządnie zastanowić ;) http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=25902.5&id=feljdkxdsi3&sc=&make=13&model=1646&pricefrom=&euroto=&zip=
-
Ile sztuk e30 m3 może być w Polsce?
Znalazłem cos takiego : http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=8627514&id=pgnu3o414ee&sc=&make=13&model=1646&pricefrom=&euroto=&zip= I powiem wam że właśnie o cos takiego mi chodzi to jest ta moja wymarzona jak bym miał na dzień dzisiejszy ta kasę to bym już po nią jechał..
-
Ile sztuk e30 m3 może być w Polsce?
No ja choruje na E30 M3 dlatego że to rarytas a w przyszłości chce mieć małe stadko zabytkowych BM-ek dlatego mojej siódemki tez nie sprzedam.. Wiec traktował będę ten zakup jako inwestycje.. dlatego będę jej szukał tylko u naszych zachodnich sąsiadów. Jeżeli nic tam nie znajdę ciekawego albo interesujące egzemplarze przerosną moje możliwości finansowe będę szukał E36 M3 ale tu wchodzi tylko w grę limuzyna albo E34 M5 a tu chciałbym kombi ;)
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Leciała na TVN przed Faktami
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
ooooooooooo poprawka w tej reklamie jest tylko jedna ósemka ten drugi samochód to jakiś japończyk właśnie leciała i się przyjrzałem
-
Ile sztuk e30 m3 może być w Polsce?
Teraz się powinna otwierać.... Za ile była wystawiona ta biała z Krakowa?? Niestety trzeba by było w nią trochę pracy włożyć żeby ja doprowadzić do oryginału bo mnie tylko taka interesuje....
-
Ile sztuk e30 m3 może być w Polsce?
A czy cos takiego jeździ po Polsce bo nie ukrywam taka mi się najbardziej marzy tylko nawet nie chce wiedzieć ile takie cudo kosztuje ....... http://img189.imageshack.us/img189/9999/bmwm3convertible198701s7gf.jpg
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Wydaje mi się że na każdym :) Musisz się przyglądać reklamą taki gostek jedzie biała Vectrą i go wyprzedzają właśnie 2 ósemki potem się na światłach spotykają.......