Treść opublikowana przez NIKI
-
e30 w TVN
A pamiętacie taki serial „ Na wariackich papierach” i te piękne E24 w głównej roli..... :roll2:
-
750 IAL czy warto ?
Michael A co książkę o mnie piszesz?? ;) Odpowiem tak co prawda masz racje ze firmę się nie utrzymuje ale miałem na myśli nowe inwestycje czy spłatę kredytów.. Na paliwo do siódemki wydaje zazwyczaj ok. 1500 zł miesięcznie chociaż teraz zima na pewno nie bo rzadziej nią jeżdżę. Co do innych kosztów to wiadomo 8 litrów oleju itp. Itd. .. Jak jadę tam na jakiś byle przegląd to zostawiam 1000 zł na pewno... A czym się zajmuje?? Mam kilka sklepów......
-
750 IAL czy warto ?
To ile Ty na Nia wydajesz? A poza tym czemu piszecie w sylwestra? :> Panny już wykończone? :D Pozdrawiam Wiesz po za BMW mam jeszcze co innego na utrzymaniu (dom,firma inne samochody) więc to nie jest tak prosto jak sie wydaje...
-
Dluga droga od E-46 330d poprzez 330Ci, E-39 540i do E-46M3
Przepraszam, ale nie rozumiem. Prosze o rozwiniecie mysli. Pozdrawiam Po prostu 5 jest wieksza, wzgodnijejsza od 3. Bo taka jest prawda ze E46 to malutkie auto.....
-
Dluga droga od E-46 330d poprzez 330Ci, E-39 540i do E-46M3
Ja bym kupil 540i bo jest wieksze od 3 ł :wink:
-
750 IAL czy warto ?
hehe MArcin 850i mam wiele opcji ale chyba bede sie skupial na tych dwoch modelach. Mysle tez troche o E38 ale jakos mnie nie pociaga ten model :? Co do przewagi 750 nad 740 i odwrotnie to jest dokladnie tak jak pisze zomol ja np. szukalem ladnej 730V8 ale zobaczylem swoja no i kupilem :D Wiec jak pojade po E31 lub E39 i przyjade Audi A8 to sie nie zdziwie ale chcialbym jednal zostac przy marce :)
-
750 IAL czy warto ?
No tak dokladnie jest gdybym zarabial 5 tys. to bym nie dal rady utrzmac mojej 750 :cry:
-
750 IAL czy warto ?
Moja i tak jest 4 osobowa nadodatek zawsze mam malo paliwa no i ja sam jestem lekki :D :wink: A tak na marginesie co bzs cie woleli E39 M5 czy E31 840-850 z 1996 : :?:
-
750 IAL czy warto ?
w którym miejscu , bo nieprecyzyjnie określiłeś moją przesadę i nie mogę się ustosunkować :D Dokladnie chodzi mi o przyspieszenie ..... :wink:
-
750 IAL czy warto ?
Z calym szacunkiem Frank troche przesadziles :duh:
-
750 IAL czy warto ?
Co do ceny mojego samochodu to zaczynac bede od 18tys. zl. A jak komus cos nie pasuje to niech caluje sie w nos i kupuje sobie zloma za 6 tys..... Sprzedaje po bede kupowal 850i.... a jezeli nie dostane zadowalajacej ceny to jej nie sprzedam i juz :P
-
750 IAL czy warto ?
Moja pali w mieście od 18 do 30 :D W trasie potrafię zejść nawet do 11 ale tak normalnie spala 15 :) Michael jak byś był chętny to myślę że w przyszłym roku w lato będę zmieniał samochód więc jak chcesz mogę ci sprzedać swoja tylko ostrzegam za marne pieniądze to jej nie oddam ;)
-
DYLEMAT - LPG czy Diesel
Kupowanie diesla dzisiaj nie ma żadnego sensu!! Na wielu stacjach benzynowych w Częstochowie olej napędowy jest droższy od benzyny :D:D:D
-
Czy to silnik od BMW?
Tu macie zdjęcie diesla :) A czy silnik w E46 320d był cztero czy sześciocylindrowy? Bo ten tu jest cztero.. Ale zobaczcie co innego korek o zbiornika wyrównawczego chłodnicy. Przecież on jest żywcem z BMW wyjęty http://img365.imageshack.us/img365/8595/7759948223ju.jpg
-
Czy to silnik od BMW?
A stąd ten wniosek że BMW mocno maczało palce w powstawaniu Rovera 75 tylko faktycznie nie skojarzyłem że to jest V6 :) Zmyliła mnie pojemność i moc :)
-
Czy to silnik od BMW?
Czy ten samochód : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78228342 ma silnik od BMW??
-
No i chyba padła mi skrzynia :(
No chłopaki jednak Frank to jest SPEC pierwsza klasa :D Wziąłem swoje auto na 40 minutowa przejażdżkę i problem ulotnił sie już po paru minutach jazdy> Odpaliłem z powrotem auto komunikat znikł skrzynia chodzi idealnie :) Człowiek chce swojemu samochodowi dobrze zrobić i nie użytkować kiedy zima a tu wychodzi na to że tylko krzywdę mu robi :)
-
No i chyba padła mi skrzynia :(
Stary ale mnie pocieszyłeś!!!! Mam padnięty akumulator!!! :D Auto mi stało tydzień nie ruszane ledwo mi teraz odpaliło i zaraz potem pojawił mi się ten komunikat..
-
No i chyba padła mi skrzynia :(
Wyskoczył mi komunikat Getriebeprogramm objawia się mi to tez tym że nie mogę przełączyć skrzyni na żaden tryb ani E,S i M powiedzcie co to?/ Bo jak będę miał wydać 5 tys. na naprawę skrzyni to moje auto jest na sprzedaż .....
-
BMW 318 E46 z allegro
Daj sobie skopuj z tym złomem wystrzelona poduszka czyli miała dzwona te tylnie światła jak z odpustu to samo z tym tłumikiem koszmar!! Za 3 tys. więcej można dzisiaj kupić taka nie tkniętą przez WT i w stanie idealnym....
-
Alpina D3
Alpina w Dieslu była już w E39 ;)
-
Ile sztuk Alpina B12 E38 moze byc w Polsce?
:shock: :shock: no qrna, jeden z najciekawszych swapów o jakich słyszałem ... mozesz NIKI podac wiecej szczegółów :?: Co do szczegółów to nie bardzo wiem :( Jeździ nią facet koło 60- tki i serwisuje u tego samego mechanika co ja.. Wiem od mechanika tylko tyle że jest to naprawdę zrobione profesjonalnie i było to robione w Niemczech. A i jeszcze jedno samochód jest cały pokryty czarną matową farbą wygląda to ........ bojowo :D
-
klopoty z policja - niemieckie blachy
NIKI odpowiedział(a) na eniro temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDokładnie tak! Jak to sobie wyobrażacie jak można się poruszać po publicznych drogach samochodem nigdzie nie zarejestrowanym???
-
Ile sztuk Alpina B12 E38 moze byc w Polsce?
Co prawda w Częstochowie nie ma Alpiny B12 ( przynajmniej ja nic o takiej nie wiem) ale za to jest E32 750 z silnikiem od B12 E38 :)
-
BMW 750iL E38 co sądzicie o tej???
Chyba troszkę sie mylisz. Czlowiek z odpowiednim statusem majątkowym w niemczech jeździ juz nową E66 :) a nie e32/38 No ja nie wiem ale jak ktoś nawet i 10 lat temu kupił sobie nowa 750iL to chyba do biednych nie należy.....