Treść opublikowana przez mistszu1
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
A nie raczej do silników starszej generacji? No chyba że sie mylę, to OK. Racja bardziej chodiło mi o gęstość może źle faktycznie napisałem, teraz to 0-50/60 no tak
-
530D przebieg 440tys km...co sadzicie?
A to sorry , u nas kupine w saloni ok pozdrawiam
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Raczej nie. U mnie ten plik był czysty. Ja wiem plik jest napewno czysty chodzi mi o t, że może przes to te wirsy poprostu zniknął, ja rozumiem, że jak ktoś się zna to pomyśli, że to niemożliwe, a jednak nie am go nakompie Mimo wszystko dzięki spóbuję jeszcze raz go ściągnąć pozdrawiam Myślę ,że żle szukasz. Poszukaj plików *.pdf jak się ściągnął to na pewno jest. rozszerzenie nie jest najważniejsze ja wpisuje zeby mi wyszukał wszystkie pliki "e39" i znajduje, ale to nie sa te pliki może było tak jak pisze Pete że rozłączył się z serwerem i komp przestał zciągać bo znajduje mi plik e39, ale on ma 1kb, a wogóle to jakaś paranoja bo nie mogę go zlokalizowac na dysku, jednym słowem czeski film, spróbuje rary zciągnąć, jak będe miał czas, to powinno być ok pozdrawiam Ten plik ma nazwę " Wydruki konturowe 13 x 18 cm.pdf " Po rozpakowaniu, ale w rarze to jest e39 zresztą dzięki za pomoc, sprawdziłem "Wydruki konturowe 13 x 18 cm.pdf " też nie ma pozdrawiam
-
530D przebieg 440tys km...co sadzicie?
W kasynie jak najbardziej, ale z tymi przebiegami co napisałeś to naprawde masz igły pewnie od księdza brałeś :lol:
-
528 zapala na moment i gaśnie
I dobrze ż enie wierzysz bo bzdury piszę, na ale jak komuś pali pomieście z klimą 7,5 to mimoże chyba 5,5 jak mam automat :roll2:
-
Wibracje w kierownicy
Może masz ten nowy system, który |Cię iformuje że przekroczyłeś pasy :norty: Na powarznie to zaczął bym od felgi i opon bo jak masz kordy rozerwane to też masz bicie pozdrawaim
-
kolejne pytanko bo sie miotam
Ja też myślałem czy przy idealny uzytkowaniu możliwe jest jeżdrzenie bez "dokładania", i niestety nie znalazłem jeszcze takiego samochodu, u znajomych też co by 2 lata bez wkładu przejeździł, no chyba ze nie naprawiasz puki nie stanie, ale może się mylę napisz mi chociaż, która marka może przejeździć 5 lat bez dokładania / niechodzi mi otarcze i klocki i serwis/ pozdrawiam
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
Po jakim torze kolego gdzie można bo sam bym polatał, co nie zmienia faktu że oleju nie dobierasz do stylu jazdy tylko do silnika pozdrawiam
-
kontrolka abs i kontrli trakcji
No a gdzie jest ten sterownik, i od czego on jest? ,a jeszcze powiem koledze że ta część nazywana jest małą pompą ABS
-
kontrolka abs i kontrli trakcji
Jak prawe przednie to po co rozbierałeś tył, ja wiem ze jak lewe przednie, na kompie bład 112 to na 99% mała pompa abs
-
[e39]pytanko o spalanie
A mi 528iA paliło 16 po mieście :D Ale jeżdżę mało ekonomicznie więc uważam że takie spalanie jest adekwatne do mojego stylu jazdy :8) Szczerze jak cisnę e39 to też 15 litrów potrafi spalić, ale przy normalnej jeździe do /140km/h / po mieście to naprawdę 12l
-
[e39]pytanko o spalanie
To sa wartości zdecydowanie poza zasięgiem 530i. Przy mocnej jezdzie (ok. 200 km/h) na trasie łyknie 13-14. Poza tym czy różnica wynosi 2-3 litry? Przy normalnej (dosyć szybkiej) jezdzie po Warszawie pali mi ok. 18. Nie wiem ile pali 530d w mieście ale strzelalbym ze pewnie z 11. Reasumujac: moim zdaniem różnice w spalaniu są ciut większe no i do tego jeszcze wyższy koszt samego paliwa :mrgreen: Trochę sporo Ci pali mi w 528ia po mieście 12litrów /500mk robię/ w trasie 8 litrów / 800 km robię/, w 7 /3.0/ po mieście 14 l wtrasie około 10litrów, pamiętam jak 328 paliło podobnie, może z litr mniej od 5, tylko 328 duuuzo trudniej było nie cisnać :lol: ps. koszt paliwa wyzszy, ale serwis w dieslu rekompensuje ta różnice i jeszcze na frytki zostanie :lol:
-
528 zapala na moment i gaśnie
To sporo Ci pali mi pali 5,2 może pompe masz do wymiany :mrgreen:
-
Przykry zapach z klimatyzacji pomocy!!!!
Po powodzi wykładzina gnije, bo jeżeli czyściłeś cały układ klimatyzacji to pozostaje tylko że masz smród ze spleśniałej tapicerki ,nie foteli
-
Zgasł na 2 s.
Nie no takiego silnika to nawet w nowych nie ma, ale stan igła nieee :cool2: zły 400 tysięcy przebieg jak niechcesz nie wierz http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=336522#336522
-
Zgasł na 2 s.
Akumulator jest przykręcony obejmą czy luźno lata, może być problem z alternatorem, ale to dziwne bo on ładuje albo nie, ale to może jego końcówka pewnie masz reczna skrzynię bo w automacie to od razu koniec
-
jaki alarm do 530d
No właśnie tak było, byle jak
-
kontrolka abs i kontrli trakcji
Kod jedynkowy dobre :D :cool2: sterownik pompy ABS są 00, 02 / końcówka numeru/ za 300 zł, ale są i niestety 01 za 1000zł, dlaczego tak drogo? bo się pierd... non stop :evil: Może to być czujnik ABS /140zł/, ale jeżeli wychodzi błąd 112 i lewe przednie koło to pompa niestety na 99,9%
-
kontrolka abs i kontrli trakcji
pompa ABS oby nie 01 bo z 1000 poleci
-
[e39]pytanko o spalanie
Powie Ci że generalnie diesel pali mniej w trasie w mieście te różnice się zacierają, ale jak piszesz 2litry to jest +- ta różnica
-
czy wytrzyma taki wysilek?
W 6 to chyba /bez m5,6/ najlepiej wydech pracuje, nie jeździłem 545i, 550i,ale troch jeździłem, jak tydzień temu znajomy stał w garażu za samochodem odpaliłem i dalem 3x krótko do 6 tysi to jak wysiadłem on mi popwiedział że chyba coś "jakiś kulki z wydechu " mi wypadły taki efekt :lol: , rewelacja
-
instrukcja po polsku do e39 i innych
Raczej nie. U mnie ten plik był czysty. Ja wiem plik jest napewno czysty chodzi mi o t, że może przes to te wirsy poprostu zniknął, ja rozumiem, że jak ktoś się zna to pomyśli, że to niemożliwe, a jednak nie am go nakompie Mimo wszystko dzięki spóbuję jeszcze raz go ściągnąć pozdrawiam Myślę ,że żle szukasz. Poszukaj plików *.pdf jak się ściągnął to na pewno jest. rozszerzenie nie jest najważniejsze ja wpisuje zeby mi wyszukał wszystkie pliki "e39" i znajduje, ale to nie sa te pliki może było tak jak pisze Pete że rozłączył się z serwerem i komp przestał zciągać bo znajduje mi plik e39, ale on ma 1kb, a wogóle to jakaś paranoja bo nie mogę go zlokalizowac na dysku, jednym słowem czeski film, spróbuje rary zciągnąć, jak będe miał czas, to powinno być ok pozdrawiam
-
Czy siedzenia beda dobre
ale zmiana wtyczek to nie problem pozdrawiam dla mnie nie :) Jak czytam Twoje posty to dla Ciebie wogóle jeżeli chodzi o e39 to niema problemu, ale myśle że przeciętny elektryk z tym jednym w e39 też bez problemu sobie proradzi pozdrawiam
-
czy wytrzyma taki wysilek?
w 5 też masz dzwięk jakby samolot przelatywał Tam też jest samolot tylko troche cichszy. Tak myślałem w końcu to limuzyna
-
Czy siedzenia beda dobre
ale zmiana wtyczek to nie problem pozdrawiam