Treść opublikowana przez mistszu1
-
jakie swiece (gaz)
No, mogę tylko powiedzieć że Lem to przewidział :lol:
-
swierszczenie i stukotanie
Ja pomijam że masz po dwa wachacze na koło+drążki stabiliztora, bo to pewnie sprawdziłeś zobacz zwrotnice czy na samym dole tam gdzie są gumy pływające nie ma luzu bo zrotnice są z aluminium i łatwo je uszkodzić, ale też zależy jakie to jest stukanie dzwięk taki metaliczny jakby klocki stukały o tarcze albo luzny zacisk sprawdzałem zaciski podokręcane a klocki nowe Jak metaliczne stukanie nie zagłośne jakby szpilki wpadaly na do puszki metalowej to może też być krzyżak na wale bo jest on niestety nie smarowalny ja ostatnio 1 godzine spedziłem ze znajomym w kanale szukając co to za dźwięk stanęło na krzyżaku
-
[e39] zglupialem - co zrobic
Pwiem ż doświadczenia, że to nie ma znaczenia jaki samochód masz bo i tak trzeba będzie w nim "coś", zrobić różnica taka że przy nowym koszty napraw pokrywa gwarancja, przy używanym Ty i nie ma różnicy /większej/ czy będziesz wtapiał w swojego tds czy np. 3,0d, NIE ma samochodów, które się nie psują. Pytanie tylko czy wolisz pakować pieniądze w 01r/30d czy w swojego tds i tu będziesz i tu będziesz, więc nauczony doświadczeniem polecam gorąco zmianę /10 tysi to trochę jest/, będziesz jeździł nowszym szybszym poprostu lepszym samochodem, a pakować kasę i tak będziesz, zresztą przejżyj forum, podjeź do ASO, nowe też się psują, O i :mad2: to jak pozdrawiam
-
swierszczenie i stukotanie
Ja pomijam że masz po dwa wachacze na koło+drążki stabiliztora, bo to pewnie sprawdziłeś zobacz zwrotnice czy na samym dole tam gdzie są gumy pływające nie ma luzu bo zrotnice są z aluminium i łatwo je uszkodzić, ale też zależy jakie to jest stukanie
-
jakie swiece (gaz)
albo gazu :norty: :norty:
-
filtry i olej bmw e39
O jakiej różnicy mowa, bo już się pogubiłem? Pozdr. Tak, no właśnie mi chodzi o to że produkt musi spełnić określone kryteria jakości żeby był zalewny na pierwszy montaż, są może 3 firmy, które mają produkty podobnej jakości i castrol napewno się łapie zresztą powiem Ci że w 67 leje cstrola a w 39 mobila bo taki zaleca producent i dla mnie temat jasny pozdrawiam
-
filtry i olej bmw e39
Dokładnie. To nie kwestia wyłącznej kompatybilności a jedynie dogadania się pomiędzy producentami. Może i tak, ale nie sprowadzał bym tematu że chodzi tylko o pieniądze, to jednak BMW Panowie nie zapominajcie że ta różnica z czegoś się bierze
- jakie swiece (gaz)
-
jakie swiece (gaz)
, a tak wesoło było :norty:
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
Cieszę się że ok, ale ja zalewałem mobile1 5w-40 /523ia 98'/taki był zalany od nowości pozdrawiam
-
Olej _ CASTROL RS FORUMLA 10-60 czy EDGE SPORT 10-60
Małe pytanko od poczatku lejesz ten olej? Napiszę odrazu że chyba zmieniasz co pól roku bo z tą lepkością to chyba w zimie nie jeździsz?? Niechcę się rozpisywać, ale do 523 leje się od 0w-xx, do 5w-xx, 10w to raczej do nowszej generacji silników
-
jakie swiece (gaz)
kable do 523i wszystkie są kiepskie, nie nadają sie zbytnio :) No zbytnio nie :norty:
-
filtry i olej bmw e39
ja mam samochod 2001 r. i na korku jest Castrol - BTW Jak ten czas leci to było chyba w takim razie w tamtym wieku :) , a ja na e 39 z 99 nie mam jeszcze castrola, ale fakt w tych nowszych jest na korku, a czy to o niczym ni świadczy, no nie znam się aż tak, ale wydaje mi sie że w przypadku tej nowej 3,0 (265km), to może mieć znaczenie bo walcze od nowości z silnikiem /będzie chyda reklamacja bo strasznie dużo oleju bierze/
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
:cool2: rewelacja trzeba uzupelnic informacje o to czy maja to byc dziewczynki, a moze chlopcy???? :norty: Ja niezuważyłem podtekstu erotycznego, ale fakt jak się na to z tej strony patrzy, no to jest pytanie :norty:
-
jakie swiece (gaz)
kabli nie polecam :norty:
-
Zgasł na 2 s.
raczej przewody, jak nimi "pogmerałeś" i wróciło napięcie sprawdź połączenie między aku, a samochodem
-
Zgasł na 2 s.
Nie może być niby przykręcone i się obracać w BMW nad całą elektryką "czuwa" elektronika jak masz spadek napięcia poniżej nie pamiętam ilu, ale 14,3 czy coś takiego to ci będzie prąd odcinało
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Tak, ale jak zamówisz te felgi od M6 do M5 to będą miały z tyłu inne ET. W zwykłych 5 te felgi w cenniku nie występują. a właśnie tak jest i ztąd pewnie ten problem, Mi się wydaje że można spróbować założyć np. 265 i przy 30 powinno wystarczyć
-
[E39] I znów spryskiwacze - słabo działający spryskiwacz.
] Miałem podobny problem, ale pompki działają albo nie, sprzawdź czy dysze na masce nie są przypchane kamieniem który się osadza ja po 5 latach miałem ten problem wyczyściłem i jest ok, tylko np. igłą nie grzeb za mocno bo zepsujesz dysze zresztą szpilka lepsza cieńsza pozdrawiam
-
[E39] Dwa pojemniki na płyn spryskiwacza - po co?
jak pociągniesz do siebie to umyje szybe i za 3-4 razem reflektory jak naciśniesz przycisk na manetce to jest to intensywne mycie szyby i reflektorów, napewno zauważysz różnicę pozdrawiam
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
:cool2: rewelacja
-
[E39] Dwa pojemniki na płyn spryskiwacza - po co?
Tak polecam na lato jednak na zimę to się nie nadaje
-
filtry i olej bmw e39
Castrol zaleca chyba od 2003 wcześniej zalecał i stosował na pierwszy montaż mobile1
-
Problem z doborem opon - Felgi 19
Temat jest następujący 1. Znajomy ma na tył 275/30/19 + Mpakiet 2. Z tego co wiem to nie jest takie proste m6 im5 są zawiszone 2cm wyżej niż inne 5 i 6 / zwieszenie pneumatyczne/ 3. Znajomy mówi mi że niema takiej opcji żeby obcierało, chyda ze masz pobróby, ale wiem że pisałeś że oryginalne 4.Jedyne rozwiązanie jakie mi się nasuwa to spróbuj węższe opony na tył zapiąć 5 do m5 można zapiąć felgi od m6 za dopłatą bez problemu, ale do 5 już nie
-
[E39] Dwa pojemniki na płyn spryskiwacza - po co?
Właśnie tak jak napisałeś :) pozdrawiam