Skocz do zawartości

tomekpez

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekpez

  1. poszukaj w samochodach uszkodzonych wystawiaja tam wszystkie czesci i m.in znalazłem poduche ale troche ci to moze zajac :mrgreen: to były orginały bmw bo innych NIE MA :twisted2: ale jak nie zamierzasz sprzedac auta to proponuje serwis i sa do zawieszenia sportowego i zwykłe ale cena w aso jest ta sama tylko te SPORT trzeba zamawiac
  2. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    :doh: piasty tez znalazłem na allegro cena jest kuszaca tylko ....
  3. jaki masz kolor zatyczki pod skrzynia ?
  4. niedawno to przerabiałem poszukaj na allegro ostatnio widziałem chce gosc ok 350 za 1 a tak to tylko serwis ok 650 płaciłem a zmiana jest dziecinnie prosta w razie czego pomoge
  5. tomekpez odpowiedział(a) na apek88 temat w E60, E61
    ja kupiłem automata przez przypadek i nie byłem do niego przekonany jak wracałem do domu bo jechało sie inaczej ale teraz manuala nie chce , po co mam sie meczyc :norty: jesli nic sie nie dzieje ze skrzynia to sama przyjemnosc polecam
  6. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    czy ktos jeszcze moze cos napisac na ten temat ?
  7. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    czy ktos jeszcze jezdzi bez katalizatora?
  8. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    czy da sie właczyc aut. właczanie swiateł po zapłonie w 523 97 r
  9. tomekpez odpowiedział(a) na death666 temat w E39
    moze tezaz kupie disla to bede mogł powiedziec cos wiecej miałem zamiar kupic 2.5.tds ale kupiłem benz+gaz bo miałem tylko tydzien na kupno,aby znalezc dobrego disla potrzeba czasu albo duzo szczescia a disle ktore ja ogladałem to była porazaka !!!!
  10. tomekpez odpowiedział(a) na lechos_1976 temat w E39
    a wpinałes kompa jesli nie to polecam zobaczysz moze ktorys z czujnikow łapie błeda
  11. tomekpez odpowiedział(a) na death666 temat w E39
    O zdecydowanie polecam spojrzec , ta temat spalania ludzie zawsze mowia rozne rzeczy :liar:
  12. tomekpez odpowiedział(a) na lechos_1976 temat w E39
    powodow moze byc wiele ...moze pado turbo
  13. tomekpez odpowiedział(a) na death666 temat w E39
    ja tez tak mowiłem a teraz jest odwrotnie , nie chce manuala , jesli nie jezdziłes to polecam a moze sie przekonasz a 530 w dislu automat chodzi super
  14. tomekpez odpowiedział(a) na death666 temat w E39
    nie sprzedajesz auta ???ale z gwarancja takiego spalania
  15. ja bym sie zastanowił poniewaz koszt remontu tego silnika nie jest najtanszy , :doh: mysle ze do 200 tys km mozna znalezc spokojnie a 440 to chociaz nie wiem jak by ktos dbało auto to wszystko sie zuzywa chyba ze jest po gruntownym remoncie zawieszenia , silnika
  16. tomekpez odpowiedział(a) na swistar temat w E39
    mi spaliła sie tylko raz teraz co jakis czas komp pokazuje za ta sama jest spalona , podejrzewam ze gdzies poprosty nie ma styku , ale to dziwne ze tyle osob ma podobny problem
  17. tomekpez odpowiedział(a) na death666 temat w E39
    mi sie wydaje ze przy obecnej cenie ropy disel to nie jest najlepsze rozwiazanie , choc nie jestem pewien bo nigdy nie miałem disla ale :np disel spali 10 l (niektorzy pisza ze na trasie ok 7-8 a w miescie ok 15 )10l to daje ok 38 zł ja na gazie na trasie spalam 13 l (przy duzym obciazeniu , AUTOMAT )i płace (gaz ok2 zł) 26 zł na miescie potrzebuje max 20 l to daje 40 zł . nie wiem dokładnie ile disel potrzebuje ropy ale doliczajac wyrzsze koszty eksploatacji , inny styl jazdy , czułosc na złe paliwo , wybrałem paliwo z gazem
  18. tomekpez odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    nie wiedziałem ze nie mam kabelkow :cry2: to lipa a ja chciałem zainwestowac w nowe :duh: :cry2:
  19. tomekpez odpowiedział(a) na misiek e39 temat w E39
    no masz dylemat :D a ja jakis czas temu tez nad tym myslałem , bo u mnie tez pare rzeczy do wymiany :cry2: . jak kupisz inne to nie wiadomo ile nim pojezdzisz bez remontow , a jak chcesz zrobic swoje to przygotuj duzo kasy bo wiem ze tanie czesci długo Ci nie posłuza , jak zrobisz wszystko to wiesz ze troche posmigasz , chyba ze załozysz tanie czesci i sprzedaz :twisted2:
  20. tomekpez odpowiedział(a) na kacza temat w E39
    u mnie to samo wymieniłem rolke a tu okazało sie ze musze kupic cały napinacz a z tyłem to nie wiem :doh: mozliwosci jest wiele
  21. nie wleke sie :twisted2: jezdze raczej dynamicznie oczywiccie :twisted2:ale bez szalenstw :naughty:
  22. podobno mniej awaryjne sa2.5 td , ale ja bym brał 3.0 super chodzi!!!
  23. tomekpez odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    alfy bym nie kupił , nie dlatego ze jezdze bmw i bardzo go polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!wybur jest twoj ale nie alfe szwagier robi w aso szef ma najnowsza alfe , co jakis czas cos mu robia i to przewarznie elektryka co nie jest tania rzecza zawieszenie tez kiszka naprawde to jego spostrzerzenia znajdz cos innego zamiast alfy wybor jest duzy!!!
  24. tomekpez odpowiedział(a) na krzys51w temat w E39
    mozna ale musisz dostac sie do srub pod podsufitka i zrobic cos z dziurami po nich
  25. tomekpez opublikował(a) temat w E39
    witam jakie swiece i kable polecacie(gaz), czy powinne byc typowo do gazu ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.