Treść opublikowana przez tomekpez
-
[E39] Poduszka pod NIVO - touring
poszukaj w samochodach uszkodzonych wystawiaja tam wszystkie czesci i m.in znalazłem poduche ale troche ci to moze zajac :mrgreen: to były orginały bmw bo innych NIE MA :twisted2: ale jak nie zamierzasz sprzedac auta to proponuje serwis i sa do zawieszenia sportowego i zwykłe ale cena w aso jest ta sama tylko te SPORT trzeba zamawiac
-
firma melye
:doh: piasty tez znalazłem na allegro cena jest kuszaca tylko ....
-
Jaki olej i filtr - skrzynia biegów ?
jaki masz kolor zatyczki pod skrzynia ?
-
[E39] Poduszka pod NIVO - touring
niedawno to przerabiałem poszukaj na allegro ostatnio widziałem chce gosc ok 350 za 1 a tak to tylko serwis ok 650 płaciłem a zmiana jest dziecinnie prosta w razie czego pomoge
-
automat czy manual
ja kupiłem automata przez przypadek i nie byłem do niego przekonany jak wracałem do domu bo jechało sie inaczej ale teraz manuala nie chce , po co mam sie meczyc :norty: jesli nic sie nie dzieje ze skrzynia to sama przyjemnosc polecam
-
firma melye
czy ktos jeszcze moze cos napisac na ten temat ?
-
katalizator
czy ktos jeszcze jezdzi bez katalizatora?
-
aut. właczanie swiateł
czy da sie właczyc aut. właczanie swiateł po zapłonie w 523 97 r
-
kolejne pytanko bo sie miotam
moze tezaz kupie disla to bede mogł powiedziec cos wiecej miałem zamiar kupic 2.5.tds ale kupiłem benz+gaz bo miałem tylko tydzien na kupno,aby znalezc dobrego disla potrzeba czasu albo duzo szczescia a disle ktore ja ogladałem to była porazaka !!!!
-
530d wolny ja muł
a wpinałes kompa jesli nie to polecam zobaczysz moze ktorys z czujnikow łapie błeda
-
kolejne pytanko bo sie miotam
O zdecydowanie polecam spojrzec , ta temat spalania ludzie zawsze mowia rozne rzeczy :liar:
-
530d wolny ja muł
powodow moze byc wiele ...moze pado turbo
-
kolejne pytanko bo sie miotam
ja tez tak mowiłem a teraz jest odwrotnie , nie chce manuala , jesli nie jezdziłes to polecam a moze sie przekonasz a 530 w dislu automat chodzi super
-
kolejne pytanko bo sie miotam
nie sprzedajesz auta ???ale z gwarancja takiego spalania
-
530D przebieg 440tys km...co sadzicie?
ja bym sie zastanowił poniewaz koszt remontu tego silnika nie jest najtanszy , :doh: mysle ze do 200 tys km mozna znalezc spokojnie a 440 to chociaz nie wiem jak by ktos dbało auto to wszystko sie zuzywa chyba ze jest po gruntownym remoncie zawieszenia , silnika
-
Przepala postojówki..
mi spaliła sie tylko raz teraz co jakis czas komp pokazuje za ta sama jest spalona , podejrzewam ze gdzies poprosty nie ma styku , ale to dziwne ze tyle osob ma podobny problem
-
kolejne pytanko bo sie miotam
mi sie wydaje ze przy obecnej cenie ropy disel to nie jest najlepsze rozwiazanie , choc nie jestem pewien bo nigdy nie miałem disla ale :np disel spali 10 l (niektorzy pisza ze na trasie ok 7-8 a w miescie ok 15 )10l to daje ok 38 zł ja na gazie na trasie spalam 13 l (przy duzym obciazeniu , AUTOMAT )i płace (gaz ok2 zł) 26 zł na miescie potrzebuje max 20 l to daje 40 zł . nie wiem dokładnie ile disel potrzebuje ropy ale doliczajac wyrzsze koszty eksploatacji , inny styl jazdy , czułosc na złe paliwo , wybrałem paliwo z gazem
-
jakie swiece (gaz)
nie wiedziałem ze nie mam kabelkow :cry2: to lipa a ja chciałem zainwestowac w nowe :duh: :cry2:
-
[e39] zglupialem - co zrobic
no masz dylemat :D a ja jakis czas temu tez nad tym myslałem , bo u mnie tez pare rzeczy do wymiany :cry2: . jak kupisz inne to nie wiadomo ile nim pojezdzisz bez remontow , a jak chcesz zrobic swoje to przygotuj duzo kasy bo wiem ze tanie czesci długo Ci nie posłuza , jak zrobisz wszystko to wiesz ze troche posmigasz , chyba ze załozysz tanie czesci i sprzedaz :twisted2:
-
swierszczenie i stukotanie
u mnie to samo wymieniłem rolke a tu okazało sie ze musze kupic cały napinacz a z tyłem to nie wiem :doh: mozliwosci jest wiele
-
pytanie ile gazu potrzebuje silnik 2.5 ?????
nie wleke sie :twisted2: jezdze raczej dynamicznie oczywiccie :twisted2:ale bez szalenstw :naughty:
-
Czy warto kupic e39 525 tds???
podobno mniej awaryjne sa2.5 td , ale ja bym brał 3.0 super chodzi!!!
-
e39 528 vs alfa 166 3.0
alfy bym nie kupił , nie dlatego ze jezdze bmw i bardzo go polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!wybur jest twoj ale nie alfe szwagier robi w aso szef ma najnowsza alfe , co jakis czas cos mu robia i to przewarznie elektryka co nie jest tania rzecza zawieszenie tez kiszka naprawde to jego spostrzerzenia znajdz cos innego zamiast alfy wybor jest duzy!!!
-
Demontaż relingów
mozna ale musisz dostac sie do srub pod podsufitka i zrobic cos z dziurami po nich
-
jakie swiece (gaz)
witam jakie swiece i kable polecacie(gaz), czy powinne byc typowo do gazu ?