Treść opublikowana przez tomekpez
-
pytanie ile gazu potrzebuje silnik 2.5 ?????
dodam ze to automat tzn na trasie wychodzi ok 13
-
pytanie ile gazu potrzebuje silnik 2.5 ?????
mam pytanie ile gazu zuzywacie srednio na 100km ? prosze o posty bo wydaje mi sie ze moj pali troche za duzo (w miescie ok 20 ) :cry2:
- firma melye
-
firma melye
co mozecie powiedziec o jakosci czesci tej firmy ?chce kupic piaste jej cena to 260 zł , orginał 550 i nie wiem co zrobic :doh:
-
523i pytanie o rozrząd
no i wszystko jasne :doh: bo miałem pewne watpliwosci co do tego :wink: dzieki pozdrawiam
-
523i pytanie o rozrząd
no i wszystko jasne :doh: bo miałem pewne watpliwosci co do tego :wink: dzieki pozdrawiam
-
filtry i olej bmw e39
to zalezy jaki był wlany jesli był połsyntetyk to taki wlej a jak syntetyk to synt. ja jezdzie na mobil synt
-
523i pytanie o rozrząd
ten post to serio nie słyszałem zeby skracac łancuch :shock:
-
Pytanie techniczne
sprubuj skomunikowac sie z kompem z licznika jesli sie nie połoczy to licznik jes zmieniony , od ktoregos roku przebieg zapisywany jest w kluczyku
-
katalizator
witam mam pyt czy ktos z Was jezdzi bez katalizatora , chce wstawic rure w niego tylko nie wiem czy komputer nie bedzie miał błeda- benzyna 2.5 prosze o opinie
-
zawieszenie nivo
dzieki . no niestety tylko serwis , ale warto było auto wreszcie wstało na nogi !!!!!
-
czyżby czujnik położenia wału korbowego?
miałem to samo !! mozesz sprawdzic jeszcze raz czy zapisał znowu błod po skasowaniu ale osobiscie bym zmieniał bez ponownego wpinania
-
Jak wyjąć czujnik położenia wału korbowego?
ale zbieg okolicznosci ja własnie wczoraj jechałem do oslo i pekła mi poducha :mad2: znam polaka co pracuje w warsztacie kumpel co miał tam bmw jezdził do niego ale nie wiem na 100% czy ma kompa mam jak mieszkasz w oslo moge napisac gdzie to jest
-
zawieszenie nivo
dzieki nad uzywka nawet nie mysle bo mam juz dosc kiepskie doswiadczenia z takimi czesciami tak myslałem ze tylko serwis ale miałem nadzieje na jakis tani zamienniczek :| dzieki pozdro
-
Jak wyjąć czujnik położenia wału korbowego?
wczoraj wymieniałem czujnik musisz obruszac i wyjdzie , kabel jest połaczony pod kolektorem nie jestem pewien czy u ciebie jest tak samo ale ja odkreciłem filtr oleiu i wsadziłem reke pod kolektor i po sprawie , przed jego wymiana warto sprawdzic na kompie czy to on nowy -370zł powodzenia
-
Brak reakcji po docisnieciu pedalu gazu,reaguje na kick-down
jedz do elektryka ja miałem to samo niech sprawdzi czujnik połozenia wału jesli ma bład niech skasuje i sprawdz czy jest ok jesli nie to kup nowy , u mnie pomogło
-
zawieszenie nivo
witam mam pytanie potrzebuje poduszki do samopoziomujacego zawieszenia nivo moze wiecie gdzie moge dostac poza serwisem moze macie jakies linki albo nr tel. dzieki
-
Luz na przekładni kierowniczej e39
witam jezeli jest duzy luz to nic nieda pozatym ze bedzie ciezko chodzic i nie wracac do prosta po zakrecie ale sprawdz i zobaczysz .powodzenia
-
[E39]Kontrola inspekcji [POMOCY!!!!!!!!!!!]
Wielkie dzieki udalo sie!!!!!!!!!!!! :D
-
[E39]Kontrola inspekcji [POMOCY!!!!!!!!!!!]
Witam mam taki problem.Wczoraj wymienilem olej i nie moge skasowac inspekcji. Probowalem juz na wszystkie sposoby. Mam bmw: e39 523i 2,5benzyna automat 1997r. Prosze o pomoc.
-
Wymiana łożyska
Witam mam pytanie czy w bmw e39 2,5l benzyna da sie wymienic samo przednie lozysko czy trzeba cala piaste? PZDR
-
kto z was zakładał ringi do przednich lamp?????
witam nie kupuj na allegro bo te ringi widac tylko w nocy i bez wł swiateł mijania , choc słyszałem ze mozna wymienic w nich diody na mocniejsze i wtedy jest ok ale to nigdy nie bedzie jak org ringi pozdro
- zawory
- olej
- zawory