Treść opublikowana przez misio_987
-
olej jest w silniku a komputer wyświetla ze nie ma 730 v8
zaleca sie nie mieszać różnych gęstości olejów, producent nie ma znaczenia czyli lejemy olej takiej samej klasy jaki jest w śilniku
-
Czy 730i ma serwo???? mały problem
każde osobowe auto ma hydrauliczna pompę hamulcowa a ta gruszka to inaczej serwo które może być dodatkowo wspomagane hydraulicznie z pompy wspomagania kierownicy a do tego możesz jeszcze mieć serwotronik który reguluje siłe hamowania zależnie od prędkości auta
-
M30b30 braki mocy, jakie przyczyny - rozwiązania
raczej nie bo silniczek krokowy ma tylko utrzymać stałe wolne obroty
-
e32 V8 M62B44 ?
jak E 32 to tylko 3.0 3.5 3.0V8 4.0V8 5.0 V12 model 4.4V8 końcówka produkcji E32 i to modele testowe więc ich jest nie wiele,z tego co wiem
-
proble z uruchomieniem auta!!!!
rozbierz ta przepływke i zobacz jak klapka chodzi sprawdź szczelność układu dolotowego i zawór dekompresyjny z gazu, jeśli szczela to wymień świece i przewody
-
opis skrzyni automatycznej
N - bieg neutralny P- parking na tej literce zostawiasz samochód zawsze gdy z niego wychodzisz R- wsteczny 1- rzuca tylko do jedynki 2- rzuca tylko do dwójki D- pełny zakres szkrzyni
-
M30b30 braki mocy, jakie przyczyny - rozwiązania
witam sprawdź sąde, możliwe że dostał cofkę i uszkodziło przepływomierz,możesz go rozkręcić i zobaczyć jak chodzi klapka, wymień świece i kable, przy gazie w BMW muszą być na 100% sprawne
-
Czy 730i ma serwo???? mały problem
odpowiecz je i sprawdź czy gdzieś nie ma wycieku jeśli syczy to coś przepuszcza
-
Ciężki pedał sprzęgła...... Proszęo pomoc...
sprzęgło jest hydrauliczne sprawdź mocowanie pedału jak będzie ok to łożysko albo docisk
-
olej jest w silniku a komputer wyświetla ze nie ma 730 v8
uzupełnij go do 3/4 może sie czujnik zawiesił możesz tez sprawdzić kostkę od czujnika i kable
- opis kostki
-
Skórzane fotele w e32
możesz to przerobić ale to bedzie prowizora wiec najlepiej załatwić taką jaka ma być
-
opis kostki
podaj emalia to ci wyśle bo mam jakiś schemat ale całego autka
-
jakie świece do 3.0 v8
możesz jeszcze złożyć takie BOSCH FGR7DQP i NGK BKR6EQUP pomagają na nerwową prace ślinika ale są drogie
-
jakie świece do 3.0 v8
bosch F7 LDCR albo NGK BKR 6 EK proponuje NGK
-
opis kostki
weź miernik ustaw go na przejście jeden końec trzymaj przy konektorku a drugim sprawdzaj po kolei w tyczce i wyjdzie samo
-
750 odpowietrzanie
w V8 jest 12 litrów płynu wiec w u ciebie bedzie mniej więcej tyle samo a tu masz linka do tematu odpowietrzania http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62247
-
Przekaźnik wycieraczek e32
no i po problemie
-
skrzynia 5HP24- ZGRZYTANIE
ale przed wymiana nie zgrzytało? bo jak tak to nie most
-
skrzynia 5HP24- ZGRZYTANIE
to wygląda na to ze kopiłeś felerna skrzynie zmień ten olej i zobaczysz ale zgrzyty raczej nie będą od sprzegla
-
rożnice w sterownikach silnika
najlepiej by było podmienić te sterowniki i wszystko będzie wiadomo myślę że 484 będzie dobry ale pewności nie ma
-
pęknięty blok silnika 3,5l m30
a masz może do niej sterownik ?
-
pęknięty blok silnika 3,5l m30
ceny są różne poszukaj na allegro to zobaczysz ile mniej więcej kosztuje
-
rożnice w sterownikach silnika
bo bazowym sterownikiem V8 jest 404 to jest pierwszy sterownik do 8 a kolejne numery to są rozbudowane o np. imob.
-
rożnice w sterownikach silnika
witam z tego co wiem i co podaje Esi i bosch to te dwa sterowniki 404 i 484 sie zamieniają tylko chyba 484 jest montowany do samochodów gdzie jest immobilizer w kluczyku