Treść opublikowana przez misio_987
- schemat
-
Duże spalanie gazu........
będzie potrzebny miernik robisz to na włączonym silniku,nie koniecznie musisz odpinać sąde na ciepłym silniku jednym końcem miernika dotykasz szarego kabla sady a drugim czarnego wskazania maja być około od 0.1 do 0.9 V i maja dość żwawo sie zmieniac
-
Duże spalanie gazu........
jaki masz silnik?
-
Duże spalanie gazu........
sprawdź sonde
-
duze spalanie
falowanie będzie przez silniczek ale co do reszty to trzeba dalej szukać
-
Przekładnia kierownicza E32 730i
oj chyba nie ale sprawdź tutaj i porównaj http://www.realoem.com/bmw/select.do
- schemat
-
duze spalanie
wymień filtr powietrza sprawdź szczelność całego układu dolotowego i przeczyść silniczek krokowy jeszcze raz dokładnie zobacz na sady a jest tak na zimnym i ciepłym?
-
Swiatła cofania
nie wyczyścisz go bo to jednorazówka jest co najwyżej możesz poprawić wtyczkę na nim a znajduje sie on o ile pamiętam na górnej części skrzyni,jeśli się mylę to mnie poprawcie. a żeby sie upewnić ze to przełącznik to na włączonym zapłonie zewrzyj te dwa kabelki od niego ze sobą i wtedy powinny się zapalić światła wsteczne
-
M30b30 braki mocy, jakie przyczyny - rozwiązania
jeśli nie masz dostępu do kompa to na ciepłym silniku włazisz pod auto bierzesz miernik ustawiasz go na voltomierz jednym końcem dotykasz masy(czarny)a drugim szarego kabla od sady zakres pracy ma wnosić około od 0.1 do 0.9 albo jedziesz do warsztatu płacisz 50 zł i podpinają ci do kompa
-
Jakie zimóweczki nałożycie w tym sezonie ?
odradzam Fulde bo to szajs jakiego mało mam takie i naprawdę tragedia, ale klleberki czemu nie
-
duze spalanie
wymień świece musisz sie dowiedzieć czy tylko na gazie wzrosło i sie knoci czy na benzynie tez jak to będzie wiadomo to będziemy kombinowac
-
M30b30 braki mocy, jakie przyczyny - rozwiązania
odkręć kopułkę zobacz jak wyglądają styki jak są nadpalone to do wymiany tak samo palec i do tego zmierz go miernikiem,popatrz tez na węglik
-
M30b30 braki mocy, jakie przyczyny - rozwiązania
no to jeszcze kopułka i przepływka możesz tez sprawdzić sąde
-
lampy z alegro....
nieee no ja nie krytykuje po prostu siódemka to autko z charakterkiem i myślę że najładniej wygląda w oryginale :wink: wydaje mi się ze ten model BMW nie nadaje się do tuningu to mu nie pasuje nio ale gusta są różne
-
lampy z alegro....
nie no co ty okropne są jak już coś to załóż całe czerwone
-
Jakie zimóweczki nałożycie w tym sezonie ?
witam proponuje już założyć, temp. praktycznie nie przekracza 10 stopni wiec najwyższy czas a pamiętajmy że opony zimowe zakładamy nie dopiero wtedy jak spadnie śnieg lecz jak temp. spada poniżej 10 stopni Aj akie opony? to zależy od kieszeni :D
-
Czy 730i ma serwo???? mały problem
a wy dalej swoje z nią nic prawdopodobnie puszcza ci pompa hamulcowa
-
dystanse - czy ktos zakladal?
a BMW i tak ma duży rozstaw osi więc go nie trzeba poszerzać a że to limuzyna to wydaje mi się że najładniej wygląda w oryginale no i szkoda zawieszenia
-
opis skrzyni automatycznej
to będzie ciężko sie na początku przyzwyczaić głowa do góry nic trudnego
-
hmm
masz tu linka http://www.realoem.com/bmw/select.do wpisz tam dokładnie swój model i zobaczysz co ma być w orginale
-
Bentley service manual poszukiwany
poczta tego nie przepuści
-
opis skrzyni automatycznej
do tego zależy jaki masz model BMW bo były różne bajery najlepiej jakbyś poczytał sobie jakąś mądrą książek na temat może być do BMW serii 5 zasada będzie ta sama
-
Bentley service manual poszukiwany
witam też tego poszukuje :modlitwa:
-
olej jest w silniku a komputer wyświetla ze nie ma 730 v8
to jest najlepsze rozwiazanie