Treść opublikowana przez Kamil_89
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jestem po kontakcie z dealerem, maja sprawdzić. Podobno się zdarza powtórne lakierowanie na etapie produkcji
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dokladnie niech salon Ci wystawi Papier że podwójnie lakierowane bmw to dopuszcza i tyle, wtedy masz spokój przy sprzedaży i nie będziesz się tłumaczył że auto po gradobiciu itd.. Auto od brokera, to chyba broker powinien tego dochodzić za Ciebie? Ja swojego nie mierzyłem, 5er tak, ale trójki jakoś nie. Musze więc to zrobić :) Broker nie jest strona umowy, leasingobiorca zawierając umowę leasingu wstępuje w uprawnienia nabywcy, wiec od strony kodeksu cywilnego wyglada to tak, jakbym sam auto kupił
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie ma innego wyjścia niż druga warstwa, pytanie czy to tak zostawić, czy podjąć jakieś działania ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Miernik na e90 i f30 wszędzie pokazuje 90-130 poza elementami naprawianymi, wiec raczej nie ma problemu z kalibracja. W g20 wszędzie 270, maska i dach 300, wnęki po 150
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ktoś mierzył grubość powłoki lakierniczej na g20 ? Wychodzi mi, ze moja musiała buc dwukrotnie lakierowana w procesie produkcji - wszędzie 270 mikronow
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
https://zapodaj.net/061b05a70e392.jpg.html https://zapodaj.net/3cd55a240ae11.jpg.html Biała pojechała po odbiorze ze Śląska do spa nad Bałtykiem, wiec możliwości edytorskie mam, ograniczone
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Aplikacja connected drive: jest konto użytkownika, nie ma możliwości wyboru języka (pusta lista) ktoś z Towarzystwa spotkał się z takim problemem ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Auto odebrane wczoraj, produkcja wrześniowa w Monachium. Brak plastików, muzyka z pendrive, o popcornie w wydechu nawet nie wspominam....
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nie pójdzie w dół, to tak jakbyś nie kupił iPhone, bo jest produkowany w Chinach. Rożna jest polityka koncernów w zakresie przenoszenia produkcji, ale normy jakościowe zawsze są zachowane.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Limit zawsze się liczy od wartości początkowej auta. Praktyka jest taka, że drogie auta wykupuje się za 165 tys brutto i amortyzuje żeby limit miał zastosowanie tylko do wartości leasingowanej, ale przy przepisach dot. amortyzacji środków trwałych użytkowanych wcześniej przez tego podatnika nasza władza zaczęła właśnie majstrować, więc who knows..... Aaa i pamiętajcie, że doradzanie w podatkach bez wpisu na listę to kara w postaci skromnych 50 tys. :twisted:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Jest sporo osób, które nie chcą awd, bo nie potrzebują, a potencjalne korzyści (dodatkowa przyczepność, z której skorzystasz raz w roku) są niewspółmierne do kosztów. Xdrive dobrze się sprzedaje w salonie, gdzie część klientów to ludzie z przypadku, im starsze auto tym więcej nabywców, którzy chcą mieć kontrolę nad zarzuceniem tyłem :8)
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Największy problem jest z demo rwd, praktycznie nie istnieje. Nagle Bmw wpaja klientom, że bez tego nie da się jeździć, a auto jest potem nie sprzedawalne :mad2: Dla mnie to tez niezrozumiałe, handlowiec mówił, ze taka moda jest przez sporty zimowe :duh:, a mi się wydaje, ze to dlatego, ze dealera żywi serwis, a nie sprzedaż aut, a przy xd są większe wydatki i na opony i na skrzynkę
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Już miało być w listopadzie, ale chyba jest poślizg
-
Koła zimowe - ogumienie jednolite czy mieszane?
Czy ogumienie mieszane jest zalecane na zimę czy bardziej na lato? Rozważam sprawienie sobie letnich mieszanych 18''
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
w porównaniu do C klasa MB , jest to bardzo nie wielki ucisk na pedał hamulca żeby aktywować AH , tam żeby to się udało to trzeba mieć mięśni uda jak u Stallone w filmie Rocky V :wink: :D Ale mówimy o aktywowaniu AH, w sytuacji kiedy już jest włączony na konsoli ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Rozumiem, ze w tryb P zawsze przejdzie automatycznie po zgaszeniu silnika, a jak nie mam aktywnego auto h to parkingowy zaciągam przyciskiem, a jak mam włączony auto h to zaciągnie się sam ? Tak, o ile mocniej wcisniesz pedal hamulca i autohold zalapie. Tak samo z ciekawostek to skrzynia z trybu sport (lewarek w lewo) sama wskoczy na swoje miejsce jak zgasisz auto. Ok, a jak jest z możliwością stoczenia się auta na parkingu z ta skrzynia bez ręcznego ? Jak auto samo włączy P to jest tak jak jedynka w manualu ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Rozumiem, ze w tryb P zawsze przejdzie automatycznie po zgaszeniu silnika, a jak nie mam aktywnego auto h to parkingowy zaciągam przyciskiem, a jak mam włączony auto h to zaciągnie się sam ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Niedługo odbieram g20, dotychczas jeździłem tylko manualami, wiec mam kilka wątpliwości np. czy po wyłączeniu silnika i wyjściu z pojazdu skrzynka automatycznie przejdzie w tryb P i zaciągnięty zostanie hamulec postojowy czy muszę mieć do tego włączony auto hold ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Jeżeli uwzględnimy DCF to okres zwrotu będzie znacząco dłuższy
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Korbotronik :duh:
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
Już za parę dni odbiór, dotarcie i będzie porównanie :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Są inne zegary, czy są jakieś inne zmiany w wyglądzie deski?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
M3 "świstak" jest tak brzydkie, że chyba premiera zostanie przemilczana
-
Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy
No właśnie, ale da się to zrobić bez utraty gwarancji samym kodowaniem ?
-
Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy
Wykodowanie s/s robiłeś w ASO?