Treść opublikowana przez Kamil_89
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Pod tym względem BMW jest paskudne. To hyundai lepiej trzyma cenę :) RAbat na samochód ze stocku na chwilę obecną 30% Kupię BMW za 150 a po 4 latach sprzedam taniej niż forda, który niby tak traci na wartosci ( kupiłem forda za 130 sprzedałem po 4 latach bez FV za 80 ) a BMW schodzące serie 3 za 80 mozna ładną z FV kupić i przebiegiem 20k-30k km Nie ma ładnych z przebiegiem 20-30 tys., są albo demówki, które później były autami zastępczymi, albo auta poleasingowe głównie po wypożyczalniach, ewentualnie taxi
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Musieli zauważyć, że współpraca niektórych dealerów z brokerami psuje im rynek, bo coraz więcej zamówień hurtowych, a mniej detalicznych
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Żona jeździła po mieście 116D, a potem 320D po mieście, ja czasami brałem w trasę i nigdy żadnych problemów. @Randall i @alph - dzięki za odpowiedzi. W f30 DPF potrafił się wypalić w czasie stania w korku, więc w G20 tym bardziej. Jazda po mieście powoduje jedynie, że wypalanie jest potrzebne częściej.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
F30 w wersji sebixowoz można już kupić poniżej 40 tys. :8)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
To zależy, czy jest atmosfera do negocjacji. W moim przypadku jak usłyszeli, ze nie zamawiam u nich powłoki ceramicznej do auta to już nie byli zainteresowani niczym i odebrałem auto bez zimowek :mrgreen:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Powaznie tyle zaplacisz za montaz? To juz trzeba bylo nowy w aso wziac to by za darmo zalozyli ;) nie przeplacaj, to naprawde latwy temat dla lakiernika ;) Jak na grillu z tylu masz napisane czech republic to oryginal :) W ASO za darmo to można sobie na samochody, obsługę i właścicielki BMW w pięknych fryzurach popatrzeć.... mi za założenie kupionych u nich kół za 8500 zł powiedzieli 200 PLN.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Oglądałem dzisiaj test g22 m440 xdrive by Marek Drives i na filmie ewidentne widać, ze g22 ma plastikowe osłony nad reflektorami, wiec raczej nie o lepsze chłodzenie ledow chodziło, a bardziej o oskubanie biedaków, których stać tylko na g20 :evil:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Asystent świateł dodaje nie automatycznie w konfiguratorze do laserów
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
fajna sceneria :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Masz rejestrator jazdy czy nagrywasz telefonem ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Zacznijmy od tego, czy aut, które ma mieć dołożone lasery ma asystenta świateł, bo to jest opcja, która dodaje się sama z laserami. Po drugie opłacalność całej akcji zaczyna być wątpliwa - zestaw używanych laserów to ponad 5 tys. do tego montaz, przeróbki i kodowanie i zaraz się okaże, ze wyjdzie prawie tyle co dopłata w konfiguratorze.
-
otwieranie bagażnika pilotem
Od zakupu f30 po otwarciu bagażnika pilotem (brak dostępu komfortowego) zawsze odryglowane były wszystkie drzwi. Po wymianie akumulatora bagażnik i drzwi trzeba otwierać oddzielnie. W ustawieniach auta nie ma opcji na "spięcie" odryglowania. O co chodzi?
-
F30, F31, F34 jaki olej do silnika
Po co są normy ll12 i Longlife-17 FE+ ? Do mojej g20 wg. zaleceń ma być ll04 czyli taki jak lałem do e90 i trochę mnie to dziwi po co to wszystko?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Ale co z dziura na kamere??? Bo tak byl problem. Jak gosc wystawia fakture to kradzione byc nie moze. Tak przynajmniej mi sie wydaje :) Teraz sporo ofert kol letnich w dobrej cenie. Popatrz lepiej to ;) @Leeo to jeszcze nie wiesz jak bardzo można zalegalizować lewy towar w Polsce, mafia vatowska prawdę Ci powie :D
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Hyundai miał chyba MH jako opcję i to za dopłatą (o ile dobrze pamiętam Tuscona w teście Zachara), ciekawe jak się sprzedawało :lol:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wyświetla się Wam zdjęcie osoby dzwoniącej (iPhone, auto bez live cockpit). W f30 było
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Te wycieraczki robią wrażenie przy pierwszym użyciu. Mi bardziej przypadły go gustu te z f30 - bardzo ładnie rozpylały płyn na całą szybę. W g20 mam wrażanie, że łatwiej płyn ucieka na szyby boczne, ale za to nie robimy oprysków na auto za nami.
-
330i RWD alpinweiss Msport
Dokładnie taką logiką się kierowałem, zwłaszcza po bluzgach na navi w f30 z którą do jeziora można wjechać odnośnie g20 -jak nie ma NAVI, to jaką funkjonalność ma display? Obsługa multimediów, ustawienia pojazdu, dane komputera pokładowego, pogoda, książka telefoniczna
-
Rabaty na nową serię 3 g20
W Niemczech nikt nie patrzy na datę produkcji tylko na pierwszą rejestrację, dlatego producenci nie rozumieją wymagań polskiego konsumenta ukształtowanego przez mirków-handlarzy i mają je w głębokim poważaniu.
-
[e90] Jaki olej?
Czemu obstajesz przy 0w40? Ja do e90 i f30 lalem valvoline od oficjalnego dystrybutora 5w30 xl3c3 i było wszystko dobrze.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Moje auto miało być już z Meksyku, ale coś im się przesunęło w czasie
-
Rabaty na nową serię 3 g20
G20 są robione w Meksyku od ponad roku, jest nawet film na yt z lipca 2019, chodzi o to, ze nie były tam produkowane na rynek europejski
-
Rabaty na nową serię 3 g20
To nie powiedzą gdzie będzie produkowany jak będzie się teraz zamawiało? :D jestem przekonany do 3 ale jak z Meksyku to ja dziękuje :) Idąc taki, tokiem myślenia trzeba wyrzucić z domu telewizor, smartfony, mikrofalówke i lodówkę, bo wszystko chińskie
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Moja zamawiana pod koniec sierpnia miała być w grudniu, ale w związku z tym, ze posypały się plany produkcji w Meksyku to przyjechała z Monachium w październiku. Obecnie to loteria
-
Pierwsza wymiana oleju
Michu chyba zlewał olej po 22tys. Dokładnie, ale już będzie u mnie po drugiej wymianie