Treść opublikowana przez miodek89
-
Radio professional vs business
Jak się wyjęło nawigację można jeździć bez problemu? Nic się nie zepsuje? Przy wyciąganiu musiałem mieć włożony kluczyk w stacyjce bo skrzynie musiałem ustawić na pozycję N. To chyba nie uszkodzi nic?
-
E91, w dolocie powietrza do turbo zbiera się olej??
Panowie poci mi się miejsce przy uszczelce numer 7 Mam już ją kupiona nową i chce ją wymienić. Czy trzeba ją olejem przesmarowac przed montażem czy nie ?
-
E 91 błąd A731
Hej. Panowie czy wyjęcie nawigacji może powodować błąd A731 JBBF? Wcześniej tego błędu nie było. Ma to jakieś połączenie?
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Ta sama pokrywę pompki jak się montuje? Ma jakieś jedno swoje miejsce montażowe czy bez różnicy?
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6845590104 To jest ten dokładny lakier którym malowałes bo chce go zamówić ;-) ?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
@pawelgawel Czy w Btool będzie możliwość kodowanie świateł Drl?
-
E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC
Czy ktoś z Was naprawia CCC? Dzisiaj przestała mi się włączać i od czasu do czasu zrobi się na sekundę siwy wyświetlacz i gaśnie.
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Pytanie z innej beczki. Mam mały wyciek na uszczelce pokrywy zaworów, ale nie mam możliwości oddac auta do mechanika teraz. Czy ktoś z Was stosował taki preparat? To nie są zagęszczacze oleju jak słynny "doctor"
-
BMW E90 320d 2006 uszkodzony wtrysk
Dzisiaj sprawdziłem. Na chusteczce która wycierałem jest ślad oleju. Więc to może być z pokrywy zaworów?
-
Filtr powietrza - wymiana - 2.0d 163KM
W takim razie zostaje zwykły filtr. No trudno taki urok tego silnika z dostępem do filtra powietrza ;-) Co ile można eyniwbied ten filtr? Proszę o zwykłym Co 10,15,20? A może więcej? Ja robię do 15kkm
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Miałem amortyzatory TRW w touranie, zanim kupiłem było wiele obaw, bo to debiut tej firmy w amorkach. Przeczytałem że wykupili dział od Gabriela i to uspokoiło moje obawy bo amorki Gabriel były zawsze ok i bardzo popularne są w USA. Kupiłem więc bo lubię eksperymentować i ze względu na cenę, Sachs wyprodukowany w chinach kosztował sporo więcej. Zrobiłem na nich troszkę km i to nie tylko po autostradach, powiem że rewelacja, do normalnej jazdy bardzo dobre, twardość optymalna, twardsze od monroe i miększe od kyb, moim zdaniem fajny produkt w śmiesznej cenie. Dziękuję kolego za wypowiedź, ale ordyda się na następną wymianę bo teraz czytając forum zdecydowałem się za namową kilku osób na firmę Sachs ;-);-) ale następnym razem zaryzykuję może na TRW
-
Filtr powietrza - wymiana - 2.0d 163KM
A rzadziej wymieniasz filtr czy tak samo jak zwykły? W moim silniku jest trochę zabawy z wymianą filtra dlatego myślałem że np jak raz w roku go wyczyszcze to beedie fajna sprawa tzn trochę wygodniej i mniej pracy
-
Filtr powietrza - wymiana - 2.0d 163KM
Czyli nie polecasz?
-
Filtr powietrza - wymiana - 2.0d 163KM
Hej. Ktoś z Was ma zamontowany taki filtr? Pipercross Podobno raz w roku wystarczy go wyczyścić. Prawda to ? ;-)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Tylko do diagnostyki
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Czy taka opcja dptseddi się czy sterownik padł czy świece?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ja mam wersję expert i ostatnia aktualizacja 13 listopada gdzie było napisane drobne poprawki ;-) Ok, trzeba zostać betatesterem i rzeczywiście jest taka aktualizacja. Możesz załączyć ręcznie grzanie świec na 15 sekund. W live data jest nowy parametr - pokazuje czy świece grzeją aktualnie.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Ktoś podpowie lub czy ktoś z Was jeździ na amortyzatorach TRW . Chciałbym znać Wasza opinię
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
W aplikacji Btool? Gdzie ona jest
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Taki zestaw https://www.olx.pl/oferta/trw-amortyzatory-oslony-odboje-przod-bmw-3-e90-e91-e92-e93-nowe-CID5-IDwf7un.html Będzie dobry czy szukać coś innego?
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Więc muszę zdjąć osłonę i tam się dostać do sterownika. Niestety nie mam podnośnika i garażu żeby to zrobić :-\
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
A podejdzie do mojego auta tarcza 330mm bo ten zestaw co pokazałem jest dobrany po VIN i niby mam tarcze 300mm
-
BMW E90 320d 2006 uszkodzony wtrysk
Dziękuję, więc tak zrobię. Wtrysk samemu można dokręcić? To są te śruby od wtrysku?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Panowie taki zestaw będzie dobrym wyborem? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7639909358
-
[E87] Vacum pompa - naprawa czy wymiana 120D (163KM)
Panowie a jak wycieku z pompy nie widz , ale za to słyszę s niej cykanie to znaczy że daje powoli ciała? Wymiana uszczelki w tym przypadku coś pomoże czy trzeba myśleć o nowej pompie?