Poszukuję e90 do ~30k. W oko wpadł mi taki samochód: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-auto-od-pierwszego-wlascicielaklima-sprawna-100-sprawny-ID6BsMyt.html?fbclid=IwAR3RobBsHsH0kdZ6-GMwJeE35b7PJTnmYAXaL9VzG9ZKd8JmVoPe6z341p0 Sprawdziłem na vechiclehistory i tam jest czysto: https://www.vehiclehistory.com/paging-vin-report-data/new-report.php?vin=WBAVA51080KV27669 Cena wydaje się dość przystępna. Czy ktoś mógłby wydać opinię co sądzi o tym ogłoszeniu?