Treść opublikowana przez Nest
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
"Szanowny Panie, w nawiązaniu do pytania dotyczącego akcji technicznej w BMW serii 3 (E46) informuję, iż nie posiadamy w chwili obecnej rzadnych informacji aby taka akcja była przeprowadzana na rynku Polskim. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy z Biurem Obsługi Klienta BMW. Z poważaniem/ Best regards Tomasz Masłowski Biuro Obsługi Klienta BMW Url: www.bmw.pl Url:www.bmw-motorrad.pl http://www.facebook.com/BMW.Polska Tel: BMW: +48 885 269 269 [email protected]" Oj to chyba jakiś 'fejk' :| .....i nie zadzwonię ..żeby se siary nie robić :oops:
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
Vanilaface ...dzięki! oto chodziło :cool2: nie wiem ....pisz ...pytaj : ) http://www.automotoparts.eu/kBMW_E46.php
-
[E46] Jak założyć nowe linki od szyby?
W tylnych prawych drzwiach pogniotły się linki opuszczenia i podnoszenia szyby. Kupiłem zestaw naprawczy ...i teraz aż się boję tej operacji :( http://i41.tinypic.com/72r57k.jpg Może ktoś z Was wymieniał tudzież nawlekał te linki? ...jak to robić? ...znacie jakieś instrukcje?? Generalnie, analogicznie powinienem zobaczyć jak to wygląda w lewych drzwiach ...lecz odpada taka akcja, ponieważ wygłuszenie jest bardzo mocno przyklejone do drzwi ...zrywanie jego powoduje że trzeba je kupić nowe.
-
[E30] 320iA 1987r......deutschland Klassiker
Nie no to radio to mega nieporozumienie. :) ...lecz pasuje idealnie do wiejskiej E36 z ławeczką na klapie Udało się kupić za 6.300zł :mrgreen:
-
[E30] 320iA 1987r......deutschland Klassiker
Generalnie to nobilitacja wylądować w końcu w dziale 'Old & Youngtimer' ...bo to takie podstrony forum dla dorosłej gawiedzi :8) Zupełnie przez przypadek (identycznie jak z pierwszym BMW) stałem się posiadaczem tej 'dojczlandowskiej' E-trzydziestki. Kupiona z zamysłem ....Do garażu! ...czyli odciąć od warunków atmosferycznych i lizać /pieścić bez jakiejś szczególnej rozbiórki. I używać tylko do niedzielnego lansu ...w warunkach klimatycznych rodem z RPA lub Californii czy Miami :wink: Kartą przetargową był spód auta, po obejrzeniu spodu padł jasny werdykt "Bierz! nawet się nie zastanawiaj" Auto kupione od kobiety. Co chciałbym zrobić/poprawić: - myślę o konkretnym zabezpieczeniu podwozia bo jest naprawdę w dobrym stanie (ale na razie nie wiem komu zaufać :( bo 'bitexem' to każdy kretyn umie posmarkać) - do lakierowania: drzwi i tylna klapa oraz pokasować parę ognisk rdzy - permanentne wypranie całej tapicerki i naprawa obtarcia siedzenia - nowe chodniczki - renowacja alufelg - wymiana radia Mechanika: wyjdzie 'w praniu' ale myślę że nie ma czego się bać, ten silnik (w porównaniu do aktualnych) jest prosty jak konstrukcja roweru górskiego. Zawieszenie: bez zarzutów PS.Moderatorzy swoją droga przydałby się już dział 'E30' w dziale 'Old & Youngtimer' .....hę :?: :) http://i41.tinypic.com/b6evjc.jpg http://i40.tinypic.com/2zp88w1.jpg http://i42.tinypic.com/33mu0lz.jpg http://i43.tinypic.com/335d0zm.jpg http://i39.tinypic.com/yyy3l.jpg http://i39.tinypic.com/fqvdj.jpg http://i42.tinypic.com/15mbjnk.jpg http://i42.tinypic.com/2mffzpw.jpg http://i44.tinypic.com/2jcyag1.jpg http://i40.tinypic.com/5otq35.jpg
-
318 TDS zbyt duże spalanie
tym kapciem nie da się jeździć po mieście z klimą ;) ...ja włączałem tylko na trasie jak musiałem ...większe spalanie to raz, a dwa wyprzedzanie z takim obciążeniem tego biednego silnika to też masakra
-
E46 320D 136KM zerwany wał korbowy
no dobra .....ale w tym pdf-ie jest mowa o silnikach z epoki kamienia łupanego i wczesnego pogaństwa ;) S-21 toż to silnik z Żuka, Warszawy, Nysy 126A1 to silnik od Malucha porównywanie wałów z polskiego badziewia z przed 40/50 lat i ich struktury materiałowej do wałów niemieckich aut z aktualnych czasów ...to jak porównywanie gów.na do twarogu :)
-
krótki zakres regulacji lusterkiem sedan
tam tez mogły przeskoczyć trybiki ...w E36 przynajmniej pamiętam, że mi się tak robiło jak się mocno wycierało lustro
-
318 TDS zbyt duże spalanie
5,5 mi palił (trasa) 8-9 (miasto) ale spalanie w trasie powyżej 7 przy prędkościach do 100km/h ....to coś musi być nie tak
-
E46 kierunkowskazy LED
Wszędzie tyrają te ledowe badziewia ...a gawiedź i tak kupuje ten wiejski shit :roll:
-
Bmw 330d zapach spalonej gumy, nadmierne grzanie silnika
no rolę kontrolki przegrzania ma czerwone pole na skali wskaźnika temperatury ...no u ciebie działa Kontrolka chłodnicy (za niski poziom płynu) to żółta kontrolka chłodnicy: http://fatcat.ftj.agh.edu.pl/~wasyl/bmw/2.jpg Napięta, twarda rura ...to też może być znak, że jest za wysoka temp. płynu chłodzącego bo im wyższa temp płynu chłodzącego tym większe ciśnienie ...jak silnik będzie zimny to rurka powinna być miękka jak ...pitol po stosunku ;) Kurde generalnie nie powinieneś specjalnie jeździć tym autem ...skoro taka jazda jest z tym parzeniem plastików. Sprawdziłeś czujnik temp silnika? Wskazówka powoli rośnie od temp. jak auto jest zimne?
-
Bmw 330d zapach spalonej gumy, nadmierne grzanie silnika
temp wyższa a wskazówka nie wyszła za pion ...to bank musi być coś nie tak z nią albo z czujnikiem temp. Pamiętam jak mi w E36 wskazówka przekroczyła pion to oprócz kontrolki było także elektroniczne zabezpieczenie, auto nie reagowało na wciśnięcie pedału gazu żeby nie zatrzeć silnika.
-
zarowki led
Daj spokój stań z boku ...przylep se ten wiejski badziew do jaj. Ledy fabryczne to fabryczne ...a w starszych autach montować ten polski element ...to pasuje jak świni siodło. Chłopak ....lepiej dokładnie wysprzątaj samochód jeśli go masz :wink: to będzie więcej pożytku
-
E46 318 WBAAP31010EJ61196 po inwalidzie
Nest odpowiedział(a) na dezer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtaki wycieruch za 14.ooo :duh: Oprócz inwalidy autem musieli być tez przewożeni pacjenci z jakimiś objawami maniakalnymi ...z jakiegoś ośrodka dla obłąkanych ...te wytarte rączki to maax :) i jeszcze tak mocno cofnąć licznik :duh: Polska ma 3 zmory motoryzacyjne: 1) drogi 2) ceny paliwa 3) handlarze
-
E46 320D 136KM zerwany wał korbowy
musi się przebiegunować ziemia ...przez polskę muszą przejść dwa zlodowacenia ...po drodze jakaś fajna wojna ....i może się coś zmieni w tej wsi .. no i niech Niemcy tu wracają skąd ich pogoniliśmy :wink:
-
E46 320D 136KM zerwany wał korbowy
generalnie Polacy to naiwny naród ...podniecają się i często cytują te swoje bajkowe przebiegi (ja mam 160tyś, u mnie przy 195tyś, mam najechane 189tyś, przekroczyłem właśnie 200tyś ble ble ble) ....tssss :mrgreen: 9,5 na 10 niemieckich aut ma kręcony licznik ....ale cymbały z wypolerowaną kierownicą i dziurką od pięty w oryginalnym chodniczku murem stoją za tym że ich 'igła' ma przecież 189tyś !! :duh: Wystarczy popatrzeć na młode niemieckie auta żeby zobaczyć jak jest wyeksploatowane wnętrze po realnym przebiegu 170tyś ...są niemalże jak nowe. Tępa polska gawiedź musi się ogarnąć i z pokorą przyjąć, że jeżdżą wyeksploatowanymi autami ..z oczywistymi przebiegami 300tyś wzwyż!
-
M54 i ciekawy objaw z filtrem paliwa, buczenie.
iii dooopa! ;) czy pełny bak czy połowa ...nadal wyje! :| i widzę że trza się przyjrzeć pompce ....ale filtr wymienić też widać trzeba żeby ssał dobrze zupkę
-
M54 i ciekawy objaw z filtrem paliwa, buczenie.
Panowie .....a może dołączymy badawcze wnioski w stosunku do ilości paliwa w baku. Ja aktualnie turlam się z małą ilością paliwa w baku (10-15L) i pod spodem ..wyje ...jutro albo pojutrze zaleje do pełna i zobaczę czy będzie występować. *pamiętam jak pompka w baku nie daje rady to poniżej 15L w baku trzeba było dłużej kręcić rozrusznikiem aby odpalił. Powyżej 15l pamiętam że zawsze palił od razu bez problemów.
-
M54 i ciekawy objaw z filtrem paliwa, buczenie.
o proszę ....no to może zacznę od pompki :)
-
M54 i ciekawy objaw z filtrem paliwa, buczenie.
no właśnie .....jakby się układa to w całość ....pompa może i pompuje, ale coś tam nie trzyma i spływa.
-
M54 i ciekawy objaw z filtrem paliwa, buczenie.
to samo mam ....krótkie nie tyle buczenie co ...zawycie takie :) z okolic środka podwozia tam gdzie mniej więcej jest właśnie filtr paliwa Mechanik wysunął koncepcję, że to wina pompki paliwa w baku ...może być w tym trochę racji .....bo nieraz, tak raz na 2 tygodnie ...zaraz po odpaleniu zadławi się i zgaśnie a jak wiadomo to często powód wadliwie pompującej pompki paliwa. Jak będzie cieplej to chcę wymienić filtr paliwa pod spodem auta ...i zobaczę co się wtedy będzie działo.
-
3XX.. xenon w halogen/żarówki ala'led
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiat%C5%82a_przeciwmg%C5%82owe Niech kmiot który zaczął ten temat poczyta sobie o świetle selektywnym ...tudzież barwie selektywnej ..bo widać chłopaka wiezie trochę za mocno :) hmmmm ....cieeeekawe dlaczego to lampy na ulicach nie świecą na biało (czy niebiesko) ......tylko świeca jakoś pomarańczowo, żółtawo :roll: :)
-
Szukam E46, szukam dokładnych opisów silników.
@Hydyne stary :) ...no to dłuuuga droga przed tobą w szukaniu tej ukochanej perełki
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Wystarczy tylko przemalować, wymienić maske, obydwa zderzaki, wywalić spojler, wymienić tylnią klapę, wymienić fotel kierowcy, wymienić progi i autko jak ręką odjął :norty: eee tam .....znam krótsza drogę pozbycia się tych paru wad ........5 litów benzyny + szmata + zapałki ...ale serio koleś powinien dostać w ryj za taka ofertę :)
-
e46 sedan 2002r lift- pytanie o wymianę schowków
ten czarnoskóry szympans popełnił elementarny błąd nie ściągając starej warstwy tej porysowanej gumy :) ...cymbał pomalował porysowane :duh: Polecam rozpuszczalnik nitro do usunięcia starej gumy ....schodzi w 20sekund