Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Baza danych serwisowych BMW
prawdopodobnie nie...bylo na forum poszukaj :P
-
Łacznik wału
na odleglosc chcesz wiedziec :?:
-
Co ile tyś km i co ile lat wymieniac podstawowe płyny-elemen
poczytaj instrukcje...http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. :P
-
Łacznik wału
nie ma co rozmyslac tylko wymienic :P
-
odpowietrzenie silnika skrzyni korbowej odma
czemu jestes takim niedowiarkiem :?: ..pisalem nie tylka ja ze pasuje...mam ten sam motor co ty :P
-
pytanko o podświetlenie środka?
nie sa podswietlane ale mim zdaniem powinny byc...BMW chyba oszczedza :mrgreen:
-
XENON (czy to oryginał)
to mi wygladaja na soczewki nie ksenon :P
-
do posiadaczy 316 !!!!!
znowu ten sam temat.. :norty: ..wystarczy poszukac..http://www.berlin.polemb.net/index.php?document=928. :P
-
odpowietrzenie silnika skrzyni korbowej odma
no to maja namieszane w tych serwisach :mrgreen: ..jak ktos sie podda to wlepia z obudowa i srubkami za 220zl. :mad2:
-
Przewod plusowy akumulatora
nie patrz na kolko /zaznaczenie/ :P
-
Lampy przednie w E39
kupic uszkodzone lampy i przelozyc to co potrzeba :P ja tak zrobilem z odlysnikiem do mojego....szukaj na alegro kto ma lampy ...telefon do niego i czy nie ma uszkodzonej a to co cie interesuja czy ma cale :P
-
Przewod plusowy akumulatora
tak jest :mrgreen: a tak wyglada poprawnie...http://www.my330i.com/photos/mod4b.jpg. nie patrz na kolko zaznaczone :mrgreen:
-
sensor deszczu i ogrzewanie przedniej szyby - standard?.
nie.... :mrgreen:
-
Lampy przednie w E39
chyba mozna dokupic w ASO zobacz tu..http://bmwfans.info/original/. tu masz jak rozbierac lampy...http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html. :P
-
Czujnik uderzeniowy, co zrobic by odpalic auto???
jak bedzie wystrzelony na klemie to rozrusznik bedzie cykal ale nie bedzie krecil bo napiecie dostaje tylko na elektromagnes../z cienszego przewodu/ :P
-
Czujnik uderzeniowy, co zrobic by odpalic auto???
czujnik jest na klemie + przy aku. na grubym przewodzie...tu masz bez obudowy...http://images31.fotosik.pl/76/23b1673adedb83e5.jpg. nie patrz na zakreslenie.. :norty: . a tu w obudowie....http://www.my330i.com/photos/mod4b.jpg. musisz polaczyc bo masz wystrzelone :P
-
O aairbagach już było ,ale.....(problem)
Zaczynajmy więc... ale obawiam się, że nawet jeśli tam są przewody przetarte, to na tym się nie skończy... masz sluszne obawy....zwarcie moglo uszkodzic cos innego jeszcze :P
-
O aairbagach już było ,ale.....(problem)
I myślicie, że to mogłoby być przyczyną świecenia kontrolki poduszek, braku sygnału i braku działania multifunkcji??? Wątpię... zobacz co pisze....Gdy odchylam daszek przeciwsłoneczny i odsuwam zasłone lusterka kontrolka gaśnie a wraz z nią gaśnie radio( CD albo kaseta -wszystko jedno co gra w danym momencie)i cały wyświetlacz audio.Oprócz tego zapala sie oswietlenie kabiny- wszystkie lampki a przecież powinno sie zapalic światlo nad daszkiem,wiem to bo jak ją kupiłem to ja bym zaczol szukac od tego miejsca :norty:
-
alternator
od razu trza bylo tak zrobic :P
-
O aairbagach już było ,ale.....(problem)
zobacz tam gdzie masz przykrecona oslona przeciw sloneczna....moze byc tam przetarty przewod :cry2:
-
odpowietrzenie silnika skrzyni korbowej odma
sprzedali ci stary typ co nie zdawal egzaminu jak i te pierwsze zakladane...teraz sa takie..opisywalem na forum..... %5B480%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/85/4d7937a0e20e43f5.jpg.
-
Wyciek płynu chłodzącego z chłodnicy w TDS Automat
chlodnice z 2 letnia gwarancja...http://www.chlodnice.bydgoszcz.pl/.
-
BRC seqent56 vs STAG 300 -dołożone fotki BRC
znajomy ma BRC i na razie sobie chwali :P
-
KLOCKI HAMULCOWE VALEO pytanie
Szanowny Panie ja pisalem o klockach Meyle , teraz pytam sie o inna firme do innego BMW :P
-
Zamarznięta woda/płyn w zbiorniczku wyrównawczym...Co robić?
w cieple pomieszczenie i odkrecic weze , korek i co tylko sie da zeby woda nie rozwalila bloku :P ..nie moze byc za goraco w pomieszczeniu :roll: