Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Szukam dobrego gazownika
Witam moze ma ktos namiary na dobrego gazownika rejon Tczew-Grudziadz-Bydgoszcz
-
Przepływomierz! Pomocy!
wpisz tu 7 ostatnich cyfr/nr vin...http://bmwfans.info/original/
-
Przepływomierz! Pomocy!
tu masz polecane na forum...czytaj posty dzisiajbylo...http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html..
-
Klocki/hamulce e39
czujnik do wymiany.....czujnik nie ma znaczenia z jakiej firmy..
-
Alternator 324 td / d
Witam w Tczewie jest bardzo dobra firma ktora naprawia,regeneruje,ma nowe alrternatory polecam ...kilka razy tam bylem i zalatwilem od reki...jak co to moge dac namiary.....ceny konkurencyjne...polecam
-
Kupię felgi do 330d 18' lub 19'
Witam mam ale 17 moze zainteresuja..http://moto.allegro.pl/item260774045_alu_felgi_17_bardzo_ladne_bmw_5_e_39_i_inne_tanio.html..
-
Jaki olej 520 97r. silnik 99r.
Witam wlej taki jaki byl i bedzie ok.. :cool2: zmieniaj czesciej np.10000tys. to bedzie osa....
-
Alternator 324 td / d
.. nie patrz na to tylko dane techniczne co na alternatorze i budowe/zamocowanie,w ktora strone chodzi/ myslalem ze chodzi ci o nr. katalogowy
-
Alternator 324 td / d
- Alumki
a co macie do tych..http://moto.allegro.pl/item260774045_alu_felgi_17_bardzo_ladne_bmw_5_e_39_i_inne_tanio.html.. do czarnej beemki pasuja jak ulal nie spotykane mnie sie bardzo podobaja..- Poduszki silnika
TAK powyzej nie zauwarzylem...ja z meyle mam swoznie wachacza i klocki ...jestem zadowolony :cool2:- Odpowiedz na porady
Witam ..mam propozycje zeby ci co dostali porade i cos pomoglo czy nie by odpowiedzieli bo tak nikt nie wie czy porada cos dala czy warto pisac... :norty:- rozkodowanie vin
nikt nie pomorze.. :?:- kod parowania telefonu
Powyżej masz instrukcję - nie przejmuj się tytułem E38, ona jest na przykładzie m.in. E46 (patrz str. 7 + 10). Dzieki ale ja z angola noga moze cos z PL :?: nikt nie po PL.. :?:- Poduszki silnika
to sa jakies brzydkie podroby....moze byc podr.ale jakas firmowa..- Alternator 324 td / d
.. nie patrz na to tylko dane techniczne co na alternatorze i budowe/zamocowanie,w ktora strone chodzi/- Poduszki silnika
. podalem link..- Poduszki silnika
.. to nie jest to w e 46 sa olejowe...zobacz tu...http://sklep.intercars.com.pl/..- dzwonienie w katalizatorze
Witam ...w dislach nie ma katalizatora spalin ..tylko tak nazywaja /to jest oczyszczac spalin..chyba tak to sie nazywa/ prawdopodobnie oberwal ci sie w srodku wklad , u mnie tez to bylo ...roaciolem blache i wyrzucilem go i spokoj ...to jest cos podobnego co nad sruba nr.9 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/132024_p.png- Parujace szyby...
jak masz klime to wlaczyc i ci wysuszy....- e38 silniczek krokowy czy moze zwiekszyc spalanie jak jest z
najlepsza jest nafta...- czy to zawory????
a na jakim oleju jezdzisz nic nie piszesz.. :?:- Jaki olej do 325i e-36 z przebiegem 186tyś udokumentowany!!
zgadzam sie polsyntetyk... :cool2:- kod parowania telefonu
Powyżej masz instrukcję - nie przejmuj się tytułem E38, ona jest na przykładzie m.in. E46 (patrz str. 7 + 10). Dzieki ale ja z angola noga moze cos z PL :?:- minimalny pobór prądu w e36
masz zle podloczone radio powinno sie wyl.z wyciagnieciem kluczyka .... - Alumki
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.