Treść opublikowana przez turas123
-
G30 M550i xDrive
Jak dla mnie to jestescie magikami, zeby Wam V8 palilo ponizej 10l. Mi V8 wolnossakiem (a tu mowa o biturbo) udalo sie zejsc do 12l w trasie przy predkosci max 120 bo byla gololedz. Trasa 600km. Chyba nie umiem jezdzic.
-
G11 rodzaje zawieszenia i róznice w komforcie
Niestety w sklasie pnaumat dziala lepiej. Ja osobiscie nie bralem "dodatkowego" zawieszenia. Szkoda kasy.
-
Rozmiar opon F36
Przod 225/40/19, tyl 255/35/19
-
BMW e65 Maska przed lift, a po lift
Masz tez inne lampy i w tych miejscach bedzie sie roznic.
-
xDrive - wszystko o napędzie 4x4
Mam evo, subaru i porównując xdrive bmw to da rade latac bokami (mowimy tu o sniegu lub mokrej nawierzchni) czy to F36, E53 czy G11 jak evo czy subaru bez zadnego problemu.
-
Dwnpipe i dolot w 440i
Panowie jaki plecacie dowpipe do 440i: Schnitzer Wagner Supersprint z catem 100, 200 czy 300 cpsi? Czy warto zmieniac dolot na jakies boxy, stożki, wkladki czy zostawic oem i czesto wymieniac?
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Wkrety to druciarstwo. Montuj na kolki i klej do szyb lub tasme 3m. Bedzie bardzo nisko po eibahu wiec parkowanie tylem.
-
BMW 435i części
Wejdz na bmwstore.pl i tam popatrz
-
Wszystkie wady G30
Moze byc tak jak piszesz. Gdy aso naprawia jedna usterke to otrzymujesz auto z inna. Pokombinowalbym samemu.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Po kodowaniu wszystkie wartosci wracaja na zero. Moze musisz ustawic od nowa basy itp.
-
Aktywny grill G11
U mnie praktycznie caly czas zamkniety. Otwiera sie sporadycznie.
-
G11, G12 - są zdjęcia poliftowej wersji
No i tylne lampy z lexusa
-
430i podniesienie mocy
Mialem kiedys w E65 wgrany program i aso nic nie stwierdzilo, a szukalo bo mieli wymienic trzeci raz skrzynie biegow. Nic nie znalezli. Jezeli chcecie miec spokój to box. Przed wizyta w aso wypinamy boxa i tyle.
-
Jakie felgi / opony do F3x
To chyba felgi z M3
-
Wyjasnione
Najlepszym rozwiazaniem serwisowania w aso jest branie bieglego rzeczoznawcy ktory zrobi ekspertyze przed i po. Masakra na jakim poziomie jest aso :duh:
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Da sie. Nawet nie trzeba w expert mode wchodzic.
-
Obieg zamknięty
Czy SYNC wylacza Ci sie jak nie ma nikogo z tylu? Czy masz ustawione w ustawieniach klimy aby tylna wracała do ustawienia standardowego? Kiedy to sie dzieje?
-
Obieg zamknięty
Czy to nie jest czasem kwestia umiejscowienia czujnika AUC i zanim wylapie "smrod" i zamknie obieg to jest już za późno. W E65 jest w innym miejscu i dziala.
-
Automatyczna recyrkulacja powietrza
Czy to nie jest czasem kwestia umiejscowienia czujnika AUC i zanim wylapie "smrod" i zamknie obieg to jest już za późno. W E65 jest chyba w innym miejscu i chyba trochę inny.
-
Driver assist (system ostrzegania przed kolizją)
W s-klassie dziala to zdecydowanie lepiej. Przez 9 lat uzytkowania w221 ani razu sie nie pomylil. W g11 potrafi schamowac auto przed niewidzialnym samochodem.
-
"Funkcje" o których nie wiemy
+1
-
Obieg zamknięty
No tak ale po to jest funkcja automatycznego zamykania obiegu i samochod sam zamyka obieg jak jest smrod na zewnatrz. W E65 to dzialalo znakomicie natomiast w serii G juz nie.
-
Obieg zamknięty
W g11 wali wszystkim co na zewnatrz mimo autometycznie zamykanego obiegu. Jak miales wczesniej starsze beemki to pojezdzij jeszcze troche ta nowa a bedzie cie irytowac wiecej rzeczy. Seria g to shit w porownaniu do starszych modeli.
-
Obieg zamknięty
Zawsze sie wylacza po pewnym czasie. To normalne.
- Schnitzer