Treść opublikowana przez KinceK
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Jak najbardziej :cool2: Pozdro.
- Kontakt z niemieckim klubem 8er
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Na klapce od schowka jest znaczek srs.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Jak masz prenumeratę to pewnie czytałeś. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://img3.imageshack.us/img3/2151/my8bfm6.jpg
- Off Topic
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
I tak wygląda lepiej jak wyglądała. Jestem ciekaw jak ze spasowaniem po zamknięciu drzwi - w sensie czy linię trzyma. A mi się te drzwi nawet podobają, ale nie chciałbym mieć takich u siebie. Pozdro.
-
jakies dziwne deski w bagazniku co to jest ?
Kiedyś mój kolega przy remoncie blacharskim swojej osiem znalazł karton fajek i flaszkę jakiejś gorzały.
-
Najwiekszy wróg !!!
A mama mówiła, nie jedz przy komputerze. :mrgreen:
-
Moje 850i
Wydaje mi się, że wszystko zależy od zakresu prac,u Roberta wszystko było wyjmowane, a u Chrisa wszystko było lakierowane w kupie, co znacznie zmniejsza nakład pracy i koszty. A tak przy okazji to Chris widzę, że pakiet CSI zamontowałeś, a go nie było :D Tylko po co ten znaczek na klapie, przecież nie musi udawać niczego. :mrgreen: Wrzuciłbyś pare fotek wnętrza. Pozdro.
- Moje 850i
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Przez pierwsze pare sekund silnik chodzi Ci na sucho (olej na dole silnika), jeżeli ustanie po paru sekundach to ok, jeżeli stuka po nagrzaniu, to objaw już niepokojący. Pozdro.
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Gary nie stukają, tylko zawory i słychać takie cyk, cyk, cyk - jakbyś stukał śrubą w metal(oczywiście nie jeden zawór może stukać) - coś w ten deseń.
-
Zimowe FOTKI naszych 8
Ale to tylko garaż, nie jest częścią domu, jest otynkowany tylko koloru nie ma, nie licząc ostatniej dobudówki obłożonej sidingiem. Ale jak mam wybrać pomiędzy kolorem budynku, a nową bryką, to się nawet nie będę zastanawiał i kupię brykę. Pozdro. :mrgreen:
-
Doprowadzam 850i do porządku.
No właśnie olej już zmieniłem na taki, że powinno być cicho, mianowicie Valvoline MAXLife dla silników pow. 100kkm z dwusiarczkiem molibdenu( czyli niby nano technologia, ma się odkładać na ściankach i redukować tarcie, przy suchym starcie), może częściej muszę odpalać, to się wyreguluje. Dzięki. Pozdro.
-
Tłumik EISENMANN do 530d proszę o opinie
Uwielbiam dźwięk tłumików eisenmanna, jeżeli jesteś zdecydowany wyłożyć taką kaskę to ja jestem jak najbardziej za. Tak dla porównania zobaczcie jaki dźwięk daje z 840-tki. http://www.youtube.com/watch?v=5196W9Oeq30&feature=related
-
Gierki, filmiki.
X5 z silnikiem od CSI podrasowanym do 700 KM bez turbo. Dźwięk zabija. http://www.youtube.com/watch?v=kHGT7y_TPfk&eurl=http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1126197&page=2
- Off Topic
- Off Topic
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Tu ze światłem dziennym, w sobotę będę kończył pracę. http://img3.imageshack.us/img3/5039/89275206.jpg Po długim przestoju i przy zdjętej osłonie usłyszałem jak mi zawory stukają, nie jest to może ostre stukanie, ale jak dla mnie wystarczająco niepokojące. W każdym razie czy ktoś przerabiał już temat regulacji zaworów, czy w ogóle się je reguluje czy jak. Pozdro.
-
Zimowe FOTKI naszych 8
No to i ja wyprowadziłem na zewnątrz stadko, ledwo zagadały po długim przestoju, Merc pierwszy raz w tym roku palony. http://img4.imageshack.us/img4/6477/33676083.jpg http://img3.imageshack.us/img3/9688/96630060.jpg To tyle z zimowych zdjęć. :D
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
http://moto.allegro.pl/item565818684_850_csi_unikat_w_polsce.html Kto się pisze? I prawdziwy rarytas. http://moto.allegro.pl/item560646991_bmw_840_840i_850_850i_e31_calosc_lub_czesci.html
-
HISTORIA BMW E31 I DANE TECHNICZNE
M8 - Ferrari Killer E31 M8 nigdy nie trafiło do produkcji, miało być konkurencją dla Ferrari i Lambo. Pewnie by się tak stało, gdyż silnik umieszczony w tym aucie generował 550 KM, po pewnych modyfikacjach trafił do Maclarena F1 i osiągał 627 KM, w późniejszych wersjach 635 KM. Ponoć M8 powstało tylko w jednym egzemplarzu, który jest niedostępny dla oka zwykłego ósemkowicza. %5B640%3A424%5Dhttp%3A//www.bmwmregistry.com/faq/multipart_xF8FF_2_M8.jpg http://www.xs4all.nl/~tintelen/images/M8_old.jpg %5B640%3A451%5Dhttp%3A//www.bmwmregistry.com/faq/M8engine.jpg http://www.e31.net/pics/S701.jpg
- Gierki, filmiki.
- Off Topic
-
czyje 8er będą w następnym BMW TRENDS - przyznawać się !
Kilku kolegów z forum sprzedaje swoje bunie włącznie z CSI, więc będzie z czego wybrać. Pozdro.