Treść opublikowana przez KinceK
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Myślę, że za tę kwotę znajdziesz coś odpowiedniego. Natomiast jeśli myślisz, że taka kwota zagwarantuje bezawaryjność to nie. W wypadku każdego z aut czy to za 20k zł czy za 50k zł nieuniknione są pewne nakłady na utrzymanie tego samochodu w dobrej kondycji. Myślę, że jeżeli jesteś poważnie zainteresowany to ja na Twoim miejscu rozważyłbym tę ofertę, to jakbym miał moje pieniądze wydać. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6191161
-
M8 i inne wersje specjalne
I coś jeszcze dziwniejszego. http://i353.photobucket.com/albums/r381/koenig_ks8/ks8koenigconvertable.jpg
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Jeszcze na dodatek sugeruje, że ma moc jak CSI
-
M8 i inne wersje specjalne
Koenig http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1103958
- Off Topic
- Off Topic
-
Off Topic
Fakt ten czerwony to popelina jakaś, natomiast ten co zamieściłem bardzo mi się podoba lubię takie sprzęty. Może ktoś chce kupić M1 w specyfikacji rajdowej? http://www.autosalon-singen.de/Katalog-BMW-M1-Procar-Rennwagen-04526_0016_01_02.aspx?languageID=en
- Off Topic
-
Heh zobaczcie co znalazłem - fotki.
Już po świętach, a ja mam wolne do 5-tego, także korzystam.
- Off Topic
-
Heh zobaczcie co znalazłem - fotki.
Przeszukując przez gógiel znalazłem coś takiego. http://home2.swipnet.se/~w-27507/BMW8series.html
-
M8 i inne wersje specjalne
Tak, to jest to czego, żaden z nas nigdy nie będzie miał czyli M8, jak coś to wrzucajcie tu fajne wersje znalezione w necie. Wg mnie 500-550 KM jak planowali do M8 byłoby odpowiednią mocą. Pozdro. http://img218.imageshack.us/img218/6839/albumpicphp6mn5.jpg http://img521.imageshack.us/img521/2070/albumpicphpml1.jpg http://img253.imageshack.us/img253/9651/albumpicphp4ka6.jpg http://img70.imageshack.us/img70/3168/albumpicphpzj9.jpg http://img76.imageshack.us/img76/2580/albumpicphp1qn8.jpg
-
750- bi turbo
Może sprowadź sobie 750 dinan, taniej wyjdzie (za 20k $ można szukać takiej, kiedyś widziałem ogłoszenie na taką kwotę). Pozdro.
-
750- bi turbo
Po pierwsze bym sobie odpuścił, poszukaj przez Gógiel Dinan- to amerykański tunner, który już nie do jednego V12 wsadził turbo, poza tym będzie to dedykowany zestaw. Tu na przykładzie 850tki. http://www.cardomain.com/ride/489001 http://www.dinancars.com/store/home.php?cat=446 Z tego co sprawdziłem na stronie dinana to nie ma już w ofercie zestawu Twin turbo dla m70, sam się za czymś takim rozglądałem, ale na razie mi przeszło. Poza tym nie wiem kto by Ci to wszystko ładnie poskładał. Koszty myślę, że bez 30-50k się nie obędzie w zależności od przeprowadzanych zmian. Poza tym skrzynka się zmieli w moment właśnie przez dodatkowy moment. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Z tego co pamiętam to Robert pisał, że dał za nie niecałe 3k.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Nie zwróciłem uwagi wcześniej na to, ale ma popsute wycieraczki, wymiana mechanizmu to koszmar, ale to tylko tak mi się w oczy rzuciło. Pozdro.
-
zimowy sen;)
Te elektrozawory, to chyba ze 4 m-ce temu zrobiłeś, malowanko też trochę dawno, także coś się opuszczasz Marcinku, w każdym razie widzę, że silne postępy Ogórka zmotywowały Cię do ruchów. Pozdro.
-
Pytanie do użytkowników samochodów serii 8.
To czemu kolegi na forum nie podsyłasz?
- Body kit
-
czyje 8er będą w następnym BMW TRENDS - przyznawać się !
Dzięki, dzięki. Wczoraj od kumpla wyrwałem parę fotek z sesji zdjęciowej, także wrzucam. Nie są to zdjęcia robione przez fotografa, więc te się oczywiście nie ukażą. A co do umieszczenia wszystkich osiem w którymś numerze może się uda przeforsować pomysł by połączyć to ze zlotem, próbowałem coś załatwić w tym roku, ale nie wyszło. Cóż, może w następnym roku się uda w kupie raźniej jak to mówią. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img392.imageshack.us/img392/3903/19102008171yq0.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img392.imageshack.us/img392/6817/19102008170vp9.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img364.imageshack.us/img364/5686/19102008169pq0.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img364.imageshack.us/img364/2379/19102008168ub3.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img372.imageshack.us/img372/7969/19102008167mg2.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img372.imageshack.us/img372/5342/19102008166rq8.jpg A tu koleżanka Marta uświetnia zdjęcie. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img355.imageshack.us/img355/2088/19102008165yz5.jpg
-
Płytki ze zlotu już wkrótce.
Ja też wpadajcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Z Marcinem zaczęliśmy myśleć o Zlocie na 2009, w zasadzie to trzeba by było już organizować, żeby nie wypaliło tak jak w zeszłym roku(choć nie wyszło najgorzej). Możemy też skorzystać ze znakomitej bazy w Cedzynie, nawet wiosna w BKP odbędzie się ponownie w Cedzynie, będzie dostępny Tor w Miedzianej Górze, więc jeżeli chcecie to możecie się zapisać do klubu i będzie jeszcze jedna okazja by się spotkać, ale powracając do meritum możemy skorzystać ze znanego nam ośrodka wypoczynkowo-imprezowego w Cedzynie, albo za czym ja jestem czyli za wybraniem czegoś świeżego, by w monotonie nie popadać i dać zaoszczędzić niektórym kilometrów. Kurde ale się rozmarzyłem myśląc o zlocie, to był mój hi-light of the year, już się nie mogę doczekać się widoku tego szpaleru super samochodów klasy GT mruczących po ulicach jakiegoś malowniczego miasteczka. Także jak macie jakieś propozycje to albo załóżcie wątek albo ja to zrobię z propozycjami zlotu. W każdym razie jak się piszecie na zimowego spota to ok, nawet czasami się suche dni trafiają także czemu nie. Pozdro.
-
Płytki ze zlotu już wkrótce.
Ala specjalnie na okładce jest zaznaczone(Przyszli Państwo Kuchlewscy) - żeby chronologię zachować, z tego co pamiętam to nie byliście jeszcze małżeństwem. He he, jak chcecie to dostaniecie z innym wpisem, ale według mnie tak jest fajnie. Można powspominać te miłe czasy, kiedy to człowiek nie nosił GPS-a. Pozdro.
- Body kit
-
czyje 8er będą w następnym BMW TRENDS - przyznawać się !
To jak już się wydało. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img258.imageshack.us/img258/589/dsc01126gq0.jpg Liczyliśmy z Marcinem, że będzie już w grudniowym numerze, ale nie jest. Pozdro.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Nie wiem o co Ci chodzi :shock: , ale mi chodzi o to, że kompletnie nie rozumiem Twojej decyzji, włożyłeś tyle wysiłku i kasy, i nagle się pozbywasz samochodu, tak z cicha pękł. Może nam wyjaśnisz co Cię pchnęło ku tak dramatycznej decyzji. Pozdro i się nie denerwuj - święta idą.