Skocz do zawartości

KinceK

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KinceK

  1. Jak najbardziej :cool2: Pozdro.
  2. KinceK odpowiedział(a) na PZ temat w E31
    Supa
  3. Na klapce od schowka jest znaczek srs.
  4. Jak masz prenumeratę to pewnie czytałeś. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://img3.imageshack.us/img3/2151/my8bfm6.jpg
  5. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    To już jest szaleństwo - fajnie. :cool2:
  6. I tak wygląda lepiej jak wyglądała. Jestem ciekaw jak ze spasowaniem po zamknięciu drzwi - w sensie czy linię trzyma. A mi się te drzwi nawet podobają, ale nie chciałbym mieć takich u siebie. Pozdro.
  7. Kiedyś mój kolega przy remoncie blacharskim swojej osiem znalazł karton fajek i flaszkę jakiejś gorzały.
  8. KinceK odpowiedział(a) na mareq18 temat w E31
    A mama mówiła, nie jedz przy komputerze. :mrgreen:
  9. KinceK odpowiedział(a) na Chris72 temat w E31
    Wydaje mi się, że wszystko zależy od zakresu prac,u Roberta wszystko było wyjmowane, a u Chrisa wszystko było lakierowane w kupie, co znacznie zmniejsza nakład pracy i koszty. A tak przy okazji to Chris widzę, że pakiet CSI zamontowałeś, a go nie było :D Tylko po co ten znaczek na klapie, przecież nie musi udawać niczego. :mrgreen: Wrzuciłbyś pare fotek wnętrza. Pozdro.
  10. KinceK odpowiedział(a) na Chris72 temat w E31
    Świetnie wyszły Ci te felgi. :cool2:
  11. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Przez pierwsze pare sekund silnik chodzi Ci na sucho (olej na dole silnika), jeżeli ustanie po paru sekundach to ok, jeżeli stuka po nagrzaniu, to objaw już niepokojący. Pozdro.
  12. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Gary nie stukają, tylko zawory i słychać takie cyk, cyk, cyk - jakbyś stukał śrubą w metal(oczywiście nie jeden zawór może stukać) - coś w ten deseń.
  13. KinceK odpowiedział(a) na Fatandre temat w E31
    Ale to tylko garaż, nie jest częścią domu, jest otynkowany tylko koloru nie ma, nie licząc ostatniej dobudówki obłożonej sidingiem. Ale jak mam wybrać pomiędzy kolorem budynku, a nową bryką, to się nawet nie będę zastanawiał i kupię brykę. Pozdro. :mrgreen:
  14. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    No właśnie olej już zmieniłem na taki, że powinno być cicho, mianowicie Valvoline MAXLife dla silników pow. 100kkm z dwusiarczkiem molibdenu( czyli niby nano technologia, ma się odkładać na ściankach i redukować tarcie, przy suchym starcie), może częściej muszę odpalać, to się wyreguluje. Dzięki. Pozdro.
  15. Uwielbiam dźwięk tłumików eisenmanna, jeżeli jesteś zdecydowany wyłożyć taką kaskę to ja jestem jak najbardziej za. Tak dla porównania zobaczcie jaki dźwięk daje z 840-tki. http://www.youtube.com/watch?v=5196W9Oeq30&feature=related
  16. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    X5 z silnikiem od CSI podrasowanym do 700 KM bez turbo. Dźwięk zabija. http://www.youtube.com/watch?v=kHGT7y_TPfk&eurl=http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1126197&page=2
  17. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Ale np. Twoje stare zdjęcia zniknęły i zostały tylko zaślepki, że zdjęcie nie istnieje.
  18. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Czy Wam też imageshack czasami pada(nie wyświetla zdjęć na forum), bo mi coraz częściej?
  19. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Tu ze światłem dziennym, w sobotę będę kończył pracę. http://img3.imageshack.us/img3/5039/89275206.jpg Po długim przestoju i przy zdjętej osłonie usłyszałem jak mi zawory stukają, nie jest to może ostre stukanie, ale jak dla mnie wystarczająco niepokojące. W każdym razie czy ktoś przerabiał już temat regulacji zaworów, czy w ogóle się je reguluje czy jak. Pozdro.
  20. KinceK odpowiedział(a) na Fatandre temat w E31
    No to i ja wyprowadziłem na zewnątrz stadko, ledwo zagadały po długim przestoju, Merc pierwszy raz w tym roku palony. http://img4.imageshack.us/img4/6477/33676083.jpg http://img3.imageshack.us/img3/9688/96630060.jpg To tyle z zimowych zdjęć. :D
  21. http://moto.allegro.pl/item565818684_850_csi_unikat_w_polsce.html Kto się pisze? I prawdziwy rarytas. http://moto.allegro.pl/item560646991_bmw_840_840i_850_850i_e31_calosc_lub_czesci.html
  22. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    M8 - Ferrari Killer E31 M8 nigdy nie trafiło do produkcji, miało być konkurencją dla Ferrari i Lambo. Pewnie by się tak stało, gdyż silnik umieszczony w tym aucie generował 550 KM, po pewnych modyfikacjach trafił do Maclarena F1 i osiągał 627 KM, w późniejszych wersjach 635 KM. Ponoć M8 powstało tylko w jednym egzemplarzu, który jest niedostępny dla oka zwykłego ósemkowicza. %5B640%3A424%5Dhttp%3A//www.bmwmregistry.com/faq/multipart_xF8FF_2_M8.jpg http://www.xs4all.nl/~tintelen/images/M8_old.jpg %5B640%3A451%5Dhttp%3A//www.bmwmregistry.com/faq/M8engine.jpg http://www.e31.net/pics/S701.jpg
  23. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    Pościg za 850-tką.
  24. KinceK odpowiedział(a) na KinceK temat w E31
    I co teraz to dopiero śmiga, niestety w ósemce musisz być przygotowany na tego typu akcje, coś co pozornie nie ma z czymś wspólnego jest powodem awarii, ale takiej akcji to ja jeszcze nie słyszałem. Miłej jazdy. Pozdro.
  25. Kilku kolegów z forum sprzedaje swoje bunie włącznie z CSI, więc będzie z czego wybrać. Pozdro.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.