Skocz do zawartości

feel_x

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez feel_x

  1. feel_x odpowiedział(a) na agang temat w E90, E91, E92, E93
    Wpływa normalnie do drzwi chociażby poprzez szczelinę szyba drzwi. Splywa na dol i odplywami wylatuje. Jak pianka jest odklejona to przelewa sie przez nia i wplywa do srodka auta zamiast na zewnątrz. Potrafi takze cieknac przez kołki co trzymaja tapicerkę drzwi. Kazdy kolek ma uszczelkę piankowa.
  2. Nie. Zeby reklamowac musze pojechać do polski. A bede dopiero w sierpniu. Teraz cieplo to rzadko kiedy pokazuje komunikat. Musi postac kolo tygodnia lub dluzej. Zimniej dwa dni. Bardzo zimno (kolo zera)1 dzien. Zglosilem im ale musze fizycznie sie tam pojawic. Urlopu nie mam a robic 2000km tylko dla aku sie nie oplaca. Bo na paliwo wydam tyle co nowy aku :mrgreen: Ostatnio ogarnąlem płukanie skrzyni bo przelot 110 tys i pewnie nigdy nie byl wymieniany(duza roznica po wymianie całego oleju) i kupilem inne fele.
  3. feel_x odpowiedział(a) na agang temat w E90, E91, E92, E93
    Może dlatego ze sam odklejales. U mnie odkleilo sie samo. Podgrzalem suszarka do wlosow, docisnalem dobrze i już więcej nie cieklo. Ten sam problem mialem w f10 tyze ze w f10 odklejaja sie maty z tylu. Podgrzalem suszarka docisnalem i od grudnia trzyma i nie cieknie. 3 bmw i w kazdym ten sam problem. E90 nagminnie przod f10 nagminnie tyl. :duh:
  4. feel_x odpowiedział(a) na agang temat w E90, E91, E92, E93
    Taśmę wystarczy stara podgrzac nawet suszarka do wlosow. Jak tylko sie odkleilo i nie bylo grzebane to nie ma sensu zmieniac taśmy. W e90 robilem ten myk z 4 lata temu i juz sie pozniej nie odkleilo ani raz.
  5. To nie jest ten sam olej. Roznia się specyfikacją. Cenowo wychodza ppdobnie wiec bierz bmw
  6. feel_x odpowiedział(a) na Irek-M1 temat w F10, F11
    Za 45 tys to ty kupisz pare używanych silnikow. Lepiej kuoic uzywana jednostke za pare tys wymienic i miec po problemie. Lub walczyc z bmw na innej drodze.
  7. Przy mikroskopijnym peknieciu maszyna nie wykaże nieszczelności a czynnik spiepszy. W rok polowa czynnika to na bank gdzies ucieka. Chyba ze w glupa w zeszlym roku polecieli i nie nabili :D
  8. feel_x odpowiedział(a) na SJ temat w F10, F11
    Ktory wzor bardziej pasuje do szarej f10 331 czy 332. Wg vin moja miala 331 zalozone. Niestety jak kupilem miala zalozone zimowe 18 a 19 nie dostalem. Takze zastanawiam sie czy wybrac tak by zgadzalo sie z vin czy olac to i zalozyc inny wzor.
  9. Tez bylem na sprawdzeniu skrzyni. Brakowalo 0.8 litra oleju. Dolali i jest roznica ale i tak umowilem sie na pelna wymianę oleju z plukaniem. Sprawdzili skrzynie i niby jest ok. Przebieg 110 tys
  10. Belka poprzeczna od skretnego jest w lci w takim razie? Bo mi sie wydawalo ze xenon skretny to z belka a doswietlanie zakretow z ryflowana soczewka wewnetrzna.
  11. Nie jest skretny. Masz opcje doswietlania zakrętów ale to robia wlasnie te wewnetrzne soczewki dlatego sa ryflowane. Jak skrecasz kierownica to te wewnetrze soczewki zaczynaja sie rozjasniac, ale tylko wtedy gdy ustawisz przelacznik świateł na pozycje auto. Skretny ma kolo duzej soczewki poprzeczna belke ktorej u ciebie na zdjęciach nie ma.
  12. No widzisz. Od razu sie wrzuca link do testu :cool2: Przynajmniej wiarygodniejsze sie robi
  13. Jak dla mnie to na tym foto jest zwykła gładka. Wyglada na zwykla lampe bez skretnego ksenonu i bez doswietlania zakrętów
  14. Zważywszy ze to twoj pierwszy post i od razu reklamujesz jakis produkt. W dodatku na stronie nie ma pokazane czy to wogole działa, żadnego testu, nic, to wiarygodność twoja jest zerowa :mrgreen: Stanac i walnac w torebke a ktos inny z boku(niewidoczny w polu kamery) naciska przycisk na pilocie i magia auto sie blokuje lub otwiera.
  15. feel_x odpowiedział(a) na fzhut temat w F10, F11
    U siebie 3 tygodnie temu mialem takze kuku z klima. Tylko u mnie wogole sie nie zalaczala. Po podpieciu pod maszyne wyszlo ze cisnienia zero. Maly podglad pod zderzak i juz wiadomo ze chlodnica klimy zgnita. Takze od razu wymiana i nowe nabicie.
  16. feel_x odpowiedział(a) na Lassar temat w F10, F11
    Jezeli przy jezdzie na wprost kierownica jest odchylona w lewo o kilka stopni to koryguje sie to zbierznoscia czy kalibracja czujnika? Jak to jest w F10? Mam active steering. Na forum wyczytalem ze wszystkie f10 majace AS mają tylną oś skretna, u mnie po vin jest tylko S2VH czyli integral active front steering. Pytam bo mam wlasnie kiere lekko w lewo i nie wiem czy pierw kalibracja i dopiero zbieżność czy sama zbieżność to koryguje. Bledow brak.
  17. A te :D myslalem ze ci chodzi o nakladki na próg. Faktycznie dolne progi sa rozne. Ciekawe jakie ma na to wytłumaczenie
  18. I lewa i prawa listwa ma znaczek m
  19. Z tego co pamiętam u siebie to max to jest mniej wiecej rowno z krawedzia tego plastiku czarnego kolo plywaka ale tego nizszego poziomu a nie wyzszego. Najlepiej zmien plyn na nowy bo pierwszej świeżości to on juz nie jest raczej
  20. Do benzyny zalej cos z LL01.
  21. Idąc tym tokiem: Seria 3 to tak na prawdę nijaka jest. Ani to seria 1 ani to seria 5... Taki mix serii 1 i 5. Coś pomiędzy... :duh: Ależ głupią dyskusję prowadzicie Panowie. Dajcie sobie na luz. :mrgreen: :mrgreen: dobre :cool2: To ci sie udało akurat. :wink:
  22. Ja tez absolutnie nie krytykuje wyboru innych. Kazdy kupuje to na co go stac i co mu najbardziej pasuje. Tylko ze napisałeś ze 5 to ani nie sportowe ani wygodne. I z tym sie nie zgadzam. Napisałem jakie to sa auta sportowe wg mnie. I e90 do nich sie nie zalicza tak samo jak f10 czy e60.
  23. A co ma piernik do wiatraka? Gadamy o serii 3 i 5 ty wyskakujesz z audi i mercedes. Bym chcial audi to bym kupil audi a nie BMW. Zreszta auta nie kupuje się tylko dla komfortu ale dla całokształtu. Tak bmw f10 z komfortami i adaptacyjnym zawieszeniem jest dla mnie wygodne. Szczegolnie porównując z e90 bo to zes porownal wyżej a nie audi czy mercedes.
  24. Blade nie pisal tylko o aspektach wizualnych. Ale tak e90 nadal jest ładnym autem mimo ze weszlo na rynek 13 lat temu. Jednak f10 bardziej mnie urzekło :mrgreen:
  25. Kazdy chwali co ma. Tak samo nie zgodze sie z tym ze 5 nie jest wygodna. Przesiadlem się z e90 na f10 i komfort podrozowania jest o wiele wiele lepszy. Szczegolnie jak mam przejechac na raz 1000km. Kolejna sprawa, srodek. Obszerniejszy i ładniejszy niz e90. Sportowa? E90 taka wielece sportowa jest? Tak z minimum 3 litrami pod maska sportowym zawieszeniem mozna ja nazwac usportowiona, ale reszta to zwykle dupowozy, tak samo jak i 5 z malym silnikiem to dupowoz. Chyba ze pod pojeciem sportowe kazdy widzi co innego. Dla mnie sportowe to M-ki,RS-y, porsche itp. To sa sportowe auta. A nie e90 320D z mpakiem :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.