Treść opublikowana przez jakub
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
taaa, pozniej pasjonaci jezdza na rowerach albo autobusem bo ich na benzinku nie stac :cool2: Nooo... mój TREK kosztował 5990,-PLN Tą 330i ze Szczecina trzeba obadać, ale za te pieniądze nadziei bym sobie nie robił Tu masz identyczną http://gourl.org/330mpakiet, tą ze Szczecina można wystawić w Niemczech za 10 Teuro. Najtańsza na mobile.de to 11.9 Teuro
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Co wąchałeś, że takie banialuki piszesz... Nikt do fury za 200pln nie bedzie lal rzepaku. To, co przetrawi 15 letni paździeż, nie przełknie 1-3 letni... Buahhha ... Przypomniał mi się pewien Pan, który w mojej miejscowości jawi się jako jeden z bogatszych obywateli i ten Pan wlaśnie postanowil przetestować swoje E90 na bioestrze. W końcu to kolejne 50 groszy oszczędności na 100 km, ale już wie ile kosztuje naprawa ukladu paliwowego. Potwierdzam slowa Yacka. Duże benzyny znikają z ogloszeń bo szukają ich pasjonaci
-
ile powinna kosztowac wymiana czujnika abs
O w mordę, myślę że uczciwie to max 150 + części
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
no i Jakub co z związku z tym ? zaraz wezną się za gaz i benzyne bo jak nie ma kasy w budżecie to najlepiej od kierowców wyciągnąć zawsze ropa była i bedzie tańsza , zresztą nie rozumiem z czego się cieszysz , tak w woli informacji gospodarka opiera się na ropie i jak ona drożeje to i wszysko drożeje . Ciekawe masz podejście Jakub , jak zdrożeje twoje paliwo to wcale mnie to nie ucieszy , kolejny pośredni podatek jakich wiele w tym kraju , tak samo jak ostanio w oc wrzucili dofinansowanie SD Kuźwa gdzie jest napisane, pokazane, zaemotiokowane że ja się cieszę?!?! Myślisz, że nie wiem że wszyscy za to zaplacą? Też jeźdżę dieslem.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Rada ministrów przyjęła we wtorek projekt ustawy o oplacie paliwowej "Projekt nowelizacji ustawy zakłada wzrost opłaty paliwowej dla oleju napędowego. Spowoduje to zwiększenie ceny 1 litra tego oleju o ok. 16 gr. brutto
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Możemy dzisiaj z hunterem zrobić test, jeśli oczywiście nie będzie padało. Bo deszcz oczywiście zwiększa zużycie paliwa :D
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
No cóż, jazda benzyną kosztuje :D Ok, dorzucam jeszcze dwa browary....żebym ja się musiał o kierowców z budżetem do testów prosić. Skandal.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Trochę ponegocjujmy: Ty zalejesz do pełna moje auto i pojeździsz, jeśli wyjdzie więcej niż 11 to ja dolewam do pełna zabieram auto, stawiam dwa browary w tym jeden dla Kuby M330d :D To uczciwa propozycja, będziecie zadowoleni :8)
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
A mi się w benzynie podoba wygląd silnika :D http://img149.imageshack.us/img149/8137/dscf5153x.jpg
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Nie no stary ja czytam Twoje posty ze zrozumieniem, a Ty nawet nie starsz się ich pisać....ze zrozumieniem. Trochę matematyki Skoro przez szesnaście miesięcy zrobileś 20 tys km i masz zamiar mieć spokój na 200 tys km to ile na to potrzeba miesięcy? I to mialem na myśli pisząc że będziesz trzymal to auto przez 160 miesięcy. A te kola pasowe (tlumiki drgań) są nie tyle niedoróbką BMW co poprostu kosztem tlumienia tych wszechobecnych drgań jakie generuje diesel. Cóż, niektórzy lubią wibratory.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Będziesz go trzymał przez kolejne 160 miesięcy?(!) Straż miejska go sprzątnie z ulicy :D
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Dlatego przy kazdym myciu auta (nawet dwa razy w tygodniu) wszystko sprawdzam :D
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Niekoniecznie... Pamiętasz ile kasy wydaleś na polosie, przeguby , kolo pasowe itd? I co warto dla zrobionych 20 tys km? Jakie jest prawdopodobieństwo, że padną mi te elementy co u Ciebie przez 10 tys km, przez które mam zamiar jeszcze trzymać to auto? Mam na liczniku 111 tys (dla ulatwienia wyliczeń). Jakie jest prawdopodobieństwo że to padnie w dieslu, który ma 211 tys (na liczniku)? Wiesz co kupilem do mojego auta przez 1,5 roku jeżdżenia? Lakier zaprawkowy i dwie gumki trzymające bagaż do bagażnika.
-
330i bagnet oleju urwał się plastik
Wymień. Swoją drogą używasz jakiegoś źrącego oleju?
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Kochajmy nasze duże diesle i duże benzyny bo już niebawem dzięki Eurokomunie i downsizingowi będziemy mieli silniki max 1,4 turbo benzyna i to w dodatku trzycylindrowe. Duże benzyne zejdą do podziemia, a dużych diesli nikt nie będzie produkował bo to poprostu nie będzie się oplacało. Słyszał ktoś może jak pracuje w BMW 335i silnik? Ten taki diesel na benzynę? Benzynomaniakom nie polecam bo się zdołujecie, wtrysk bezpośredni klekocze jak diesel , tylko mniej wibruje. Taka niestety jest czarna przyszłość.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Powinieneś się sam kołem połamać.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
A moje dzieci jeszcze w IKEI nie były... Ingvar Kamprad, zalożyciel IKEi nosi koszule, które kupuje w Tajlandi po 1 $ sztuka i jeździ starą Octavią TDi :D
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Loty to się chyba w godzinach liczy...
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Przez ...moment
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Śmiałe stwierdzenie, jednak My raczej nie jesteśmy jakimiś arabami z poolami naftowymi i nie mamy "chyba" tak dużo zbędnej gotówki żeby se pierdyknąć taki wóz, ja rozumiem że taki co ma na koncie milion to ma jaja a taki co ma tysiąc jaj nie ma. Można też kupić sobie ścigacza (pod warunkiem że sie pół życia na motocyklach przejeździło) i jest to namiastka ferrari (przynajmniej w przyśpieszeniu :mrgreen: ) taki GSX-R czy CBR rozpędza się do 200 w 9s. :norty: dokładnie i to wsiadając na sprzęta dopiero trzeba mieć jaja... a nie kupując 3 litrową benzynę :D Tak się sklada, że mam w garażu dwa motocykle... jeden ma nawet 145 koników. Zostalem źle zrozumiany. Prawdziwy motomaniak ma gdzieś koszty. Ja marzę o Porsche 911 z początku lat 80, o Maserti, o Subaru Imprezie GT, ale nie ma jaj (lub odwagi) żeby to sobie kupić. Niestety muszę się do tego przyznać. Moje BMW to tandetny substytut tego co chciałbym mieć. Nie piszcie, że diesel to moment, oszczędność- mam to gdzieś,to jest śmierdzący i wibrujący klekot, jest jak wyrób czekoladopodobny przy szwajcarskich czekoladach.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Nie tlumacz ...dyletantom
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Każdy, bez wyjątku chciałby mieć M3/M5/m6, wielu chciałoby mieć dużą benzynę, najlepiej V8... ale nie każdy ma jaja.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Muszę sprostować, bo jednak trochę zużywa. Dolałem 0,75 l na dystansie 10 Tkm. Hunter podniósl temat vanos. Koszt części do naprawy to jakieś 250 PLN, więc jeśli już komuś padnie to może się uspokoić.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Muszę sprostować, bo jednak trochę zużywa. Dolałem 0,75 l na dystansie 10 Tkm.
-
diesel czy benzyna - merytorycznie
Wywolujesz wilka z lasu, ale dzięki Tobie średnia spadla o 1 gr:)