Cześć, jakiś czas w trasie wyskoczył komunikat o wysokiej temperaturze silnika , zatrzymałem się po chwili. Sprawdziłem ilość płynu w zbiorniku wyrównawczym i był w okolicach minimum. Dolałem płyn i przez około tydzień nie było żadnych problemów. Lecz teraz wyskoczył znowu komunikat o wysokiej temperaturze, przestała grzać klima i zaczął głośno chodzić wentylator. Może ktoś pomóc gdzie szukać przyczyny?