Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. to jest ten link. trochę roboty jest :-(
  2. 158 tyś po mieście = 400 tyś w trasie. Ale fajnie że ma 158 tyś, sąsiada ma na pewno już powyżej 200 :(
  3. Sam sobie odpowiadasz na pytanie. Jak to przeczytałem to myślałem że masz pojęcie... ale... Piszesz że 0,1-0,4b powoduje coś tam, A Ty miałeś o 0,6 bara mniej... Gdzie po jakimś czasie, albo w zależności od temperatury moglo być o 0,8 bara mniej. No bo rozumiem że poważnie piszesz ?
  4. Jaki koszt takiego zabiegu, ile trwa i gdzie trzeba jechać ? :E
  5. Łożysko w piaście od koła ? A jak geometria ?
  6. OKej. Zwijacz jest. Będę go montował. Osłona kierownicy wiadomo. Co trzeba zrobić i jak dalej aby go 'zakodowac' ? Trzeba dodac jakas opcje do listy wyposażenia jak rozumiem ale jak itp. Mogę prosić o pomoc ?
  7. Dziękuję za pomoc
  8. Mam multi kiere, nie mam czujnika deszczu/zmierzchu KY26904
  9. Czuje się jak łajza gdyż nie potrafie tego znależć. Wpisuje swoj numer VIN, ale znajduje mi różne tam pająki. Np. taki do czujnika zmierzchu, ktorego nie mam... Wiec...pytanie czy ktos z doswiadczeniem chcialby mi pomoc ?
  10. To u mnie jakby się nigdy nie wypalał albo cały czas:D
  11. Teraz piszesz :( A ja kupiłem do E91 - 450N magneti marelli
  12. Nie wiem o czym mówisz, ale jeśli o tym co jest w Efficent Dynamics to nie, gdyż nie masz takiej wersji - one były z N47
  13. Kojarzysz jaka jest koncowka mocy w tym radiu ?
  14. Ja mam kilka wosków. Coli 476 - fajny wosk, naturalny. Przyciaga syf Soft99 12months do ciemnych - Lepsza trwałość, nie przyciąga tak syfu podobna hydrofobowość Zymol Titanium - trwałość jak Coli, lepsza hydrofobowość, przyjemna aplikacja.
  15. Dołączam się do pytania. Chciałbym kupić coś dobrego
  16. Miałem kiedyś tak założone w 2.0T w Lagunie II Dałem do poprawy gdyż: 1. Jadac pod górke przy ilośći gazu mniejszej niz okolo 15% przelaczal mi na benzyne 2. Przy bucie - nawet przy wyprzedzaniu - przelaczal mi na benzyne (tu nie chodzi o szalenstwa, ale o bezpieczenstwo) 3. Czasami tez podloga tam gdzie kolo jest pochylona - warto na to zwrocic uwage i cos jeszcze ale zapomnialem
  17. A nie jest to tak ze te fotele sa dużo wyższe i będzie się kiepsko siedzieć ?
  18. Ten pod 3 pin ma przycisk składania lusterek. No to wszystko jasne :) A teraz pytanie. Czy te 5 pin po zakodowaniu mogą się opusczać na biegu wstecznym? (chodzi o prawe lusterko)
  19. Pany, A po czym poznać że filtr się właśnie wypala ?
  20. No to już czytałem. A pytanie. Czy panel sterowania szybami jest powiązany z lusterkami 3pin 5pin czy uniwersalny ?
  21. No jak nie masz w wyposazeniu po zdekodowaniu to nie masz.
  22. Dzień dobry. Mam pytanie. Jakimś cudem, ktos wymienił w moim aucie lusterko na 3 pin (lewe), wiązke mam 5 pin. Ja zmieniłem boczki - na takie już z przyciskiem do składania. No i w tej chwili nie działa nic. Tzn. grzeje prawe lusterko, ale nie można nim regulować ani nic. Lewe 100% martwe. I chyba w tej sytuacji łatwiej już prawe zmienić na 3 pin. Co powinienem zrobić w tej sytuacji, w tej chwili aby chociaż lewe zadziałało i może już składanie lewego lusterka ? Podsumowując: 1. Panel ze składaniem lusterek 2. Lewe lustro 3 pin 3. Prawe lustro 5 pin. Proszę o pomoc.
  23. Jak by od wewnętrz to bym pomyślał o sprężynach, a jak od zewnątrz to po prostu ktoś o krawężnik przycierał. Myślę że można tak śmigać, chyba że dzień w dzień 200km/h to lepiej nowe. W koncu to bezpieczeństwo.
  24. Dokładać będę tweetery w przednie i w tylne drzwi. Konektory do głośników są w chorej cenie. Mierząc piny i raster znalazłem inne rozwiązanie. Dysponując dużą ilością kabli komputerowych postanowiłem je zastosować. Mowa o takich pinach/złączach. Łatwo ten konektor przyciąć do 2 pinów i pasuje idealnie. Jest używany do przednich paneli w PC np. Do takich, należałoby przylutować/zacisnąć grubsze przeodwy. Ale jak ktoś nie chce kombinować, a ma pod ręką to można wykorzystać inne konektory komputerowe Np. złącze zasilania od Toshiby czy innych, lub głośniki. Cokolwiek. Nawet aśma ATA pasuje. http://thumbs.ebaystatic.com/images/g/ReYAAOSw-CpYBoTF/s-l225.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.