Treść opublikowana przez luk_byd
-
E90 Dołożenie tempomatu
to jest ten link. trochę roboty jest :-(
-
Proszę o pomoc . Buczenie w aucie powyżej 100km/h
158 tyś po mieście = 400 tyś w trasie. Ale fajnie że ma 158 tyś, sąsiada ma na pewno już powyżej 200 :(
-
[e90] [320d] - Ciśnienie w oponach, refleksja - pytanie
Sam sobie odpowiadasz na pytanie. Jak to przeczytałem to myślałem że masz pojęcie... ale... Piszesz że 0,1-0,4b powoduje coś tam, A Ty miałeś o 0,6 bara mniej... Gdzie po jakimś czasie, albo w zależności od temperatury moglo być o 0,8 bara mniej. No bo rozumiem że poważnie piszesz ?
-
Zmiana licznika e90 z low na high
Jaki koszt takiego zabiegu, ile trwa i gdzie trzeba jechać ? :E
-
Proszę o pomoc . Buczenie w aucie powyżej 100km/h
Łożysko w piaście od koła ? A jak geometria ?
-
E90 Dołożenie tempomatu
OKej. Zwijacz jest. Będę go montował. Osłona kierownicy wiadomo. Co trzeba zrobić i jak dalej aby go 'zakodowac' ? Trzeba dodac jakas opcje do listy wyposażenia jak rozumiem ale jak itp. Mogę prosić o pomoc ?
-
E90 Dołożenie tempomatu
Dziękuję za pomoc
-
E90 Dołożenie tempomatu
Mam multi kiere, nie mam czujnika deszczu/zmierzchu KY26904
-
E90 Dołożenie tempomatu
Czuje się jak łajza gdyż nie potrafie tego znależć. Wpisuje swoj numer VIN, ale znajduje mi różne tam pająki. Np. taki do czujnika zmierzchu, ktorego nie mam... Wiec...pytanie czy ktos z doswiadczeniem chcialby mi pomoc ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
To u mnie jakby się nigdy nie wypalał albo cały czas:D
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
Teraz piszesz :( A ja kupiłem do E91 - 450N magneti marelli
-
Żaluzja przednia bmw 318d e90
Nie wiem o czym mówisz, ale jeśli o tym co jest w Efficent Dynamics to nie, gdyż nie masz takiej wersji - one były z N47
-
wymiana głośników (na lepsze) w zwykłym e90 :)
Kojarzysz jaka jest koncowka mocy w tym radiu ?
-
320d wosk jaki
Ja mam kilka wosków. Coli 476 - fajny wosk, naturalny. Przyciaga syf Soft99 12months do ciemnych - Lepsza trwałość, nie przyciąga tak syfu podobna hydrofobowość Zymol Titanium - trwałość jak Coli, lepsza hydrofobowość, przyjemna aplikacja.
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
Dołączam się do pytania. Chciałbym kupić coś dobrego
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
?
-
Butla do jazdy na wstecznym
Miałem kiedyś tak założone w 2.0T w Lagunie II Dałem do poprawy gdyż: 1. Jadac pod górke przy ilośći gazu mniejszej niz okolo 15% przelaczal mi na benzyne 2. Przy bucie - nawet przy wyprzedzaniu - przelaczal mi na benzyne (tu nie chodzi o szalenstwa, ale o bezpieczenstwo) 3. Czasami tez podloga tam gdzie kolo jest pochylona - warto na to zwrocic uwage i cos jeszcze ale zapomnialem
-
Montaż foteli komfort z e6x
A nie jest to tak ze te fotele sa dużo wyższe i będzie się kiepsko siedzieć ?
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
Ten pod 3 pin ma przycisk składania lusterek. No to wszystko jasne :) A teraz pytanie. Czy te 5 pin po zakodowaniu mogą się opusczać na biegu wstecznym? (chodzi o prawe lusterko)
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Pany, A po czym poznać że filtr się właśnie wypala ?
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
No to już czytałem. A pytanie. Czy panel sterowania szybami jest powiązany z lusterkami 3pin 5pin czy uniwersalny ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
No jak nie masz w wyposazeniu po zdekodowaniu to nie masz.
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
Dzień dobry. Mam pytanie. Jakimś cudem, ktos wymienił w moim aucie lusterko na 3 pin (lewe), wiązke mam 5 pin. Ja zmieniłem boczki - na takie już z przyciskiem do składania. No i w tej chwili nie działa nic. Tzn. grzeje prawe lusterko, ale nie można nim regulować ani nic. Lewe 100% martwe. I chyba w tej sytuacji łatwiej już prawe zmienić na 3 pin. Co powinienem zrobić w tej sytuacji, w tej chwili aby chociaż lewe zadziałało i może już składanie lewego lusterka ? Podsumowując: 1. Panel ze składaniem lusterek 2. Lewe lustro 3 pin 3. Prawe lustro 5 pin. Proszę o pomoc.
-
prośba o pomoc w diagnozie uszkodzenia opony
Jak by od wewnętrz to bym pomyślał o sprężynach, a jak od zewnątrz to po prostu ktoś o krawężnik przycierał. Myślę że można tak śmigać, chyba że dzień w dzień 200km/h to lepiej nowe. W koncu to bezpieczeństwo.
-
[E9x] DIY - Konektor głośnika
Dokładać będę tweetery w przednie i w tylne drzwi. Konektory do głośników są w chorej cenie. Mierząc piny i raster znalazłem inne rozwiązanie. Dysponując dużą ilością kabli komputerowych postanowiłem je zastosować. Mowa o takich pinach/złączach. Łatwo ten konektor przyciąć do 2 pinów i pasuje idealnie. Jest używany do przednich paneli w PC np. Do takich, należałoby przylutować/zacisnąć grubsze przeodwy. Ale jak ktoś nie chce kombinować, a ma pod ręką to można wykorzystać inne konektory komputerowe Np. złącze zasilania od Toshiby czy innych, lub głośniki. Cokolwiek. Nawet aśma ATA pasuje. http://thumbs.ebaystatic.com/images/g/ReYAAOSw-CpYBoTF/s-l225.jpg