Treść opublikowana przez KL4K50N
-
Kopnięcie przy włączeniu D
Odgrzeje troche temat. Mialem to samo. Zresetowalem adaptacje i dziala bez zadnego uderzenia.
-
BMW F10 montaż dedykowanego radia Android od Comfortmedia
Ale i tak nadal to chinski badziew, ktory sie do niczego nie nadaje.
-
Prawy ring nie świeci
Moduł TMS do wymiany.
-
[F10,F11] most tylny
Cześć, nie będzie pasować od 550i Do Ciebie pasuje tylko od : 5' F10, 520d ed, Limousine, N47N, EUR, (FW91) : Przektadnia tylnei osi • 5' F10, 520d ed, Limousine, N47N, EUR, (FW92) : Przektadnia tvlnei osi • 5' F10, 525dX, Limousine, N47S1, EUR, (XA11) : Przektadnia tylnei osi • 5' F10, 535i, Limousine, N55, EUR, (FR71) : Przektadnia tylnei osi • 5' F10, 535i, Limousine, N55, EUR, (FR72) : Przektadnia tylnei osi • 5' F10, 535i, Limousine, N55, USA, (FR73) : Przektadnia tylnejosi • 5' F10, 535iX, Limousine, N55, EUR, (FU71) : Przektadnia tylnei osi • 5' F10, 535iX, Limousine, N55, USA, (FU73) : Przektadnia tylnej osi
-
528i Dziwny dźwięk / buczenie
Olej w dyfrze był wymieniany przy 185.000km ( auto ma teraz 317.000 ). Ale w sumie wymienić nie zaszkodzi. Dzięki za wskazówki. Dodam, ze od 100km/h do około 120km/h ten dźwięk znika, ale pojawia się buczenie z tylu, tak jakby opona wyząbkowana czy podobnie. Czuć takie drgania. Muszę przerzucić koła na przód by wyeliminować koła
-
528i Dziwny dźwięk / buczenie
Witam. Mam problem z moja Efka. Będzie mi ciężko opisać, ale sie postaram. Dźwięk zaczyna sie od 60km/h, przy stałej 80km/h jest już taki dość wyraźny. Dźwięk tak jakby coś piszczalo, piiii. Pojawia sie tylko jak mam wciśnięty gaz ( nawet lekko muśnięty ) jak zdejmę nogę z gazu dźwięku nie ma. Dotknę lekko, dźwięk jest. Wydaje mi sie, ze wydobywa sie z tylu z prawej stron. Na tempomacie 80km/h również jest cały czas ten sam dźwięk, nie zmienia sie jego rodzaj czy natężenie. Odpuszczę gaz / wyłącze tempomat cisza totalna, zero dźwięku. Co to może być?
-
Usuwanie elektronicznie NOX
katów zwykłych nie wyrzucaj, będą problemy z afr, musisz szukać uniwersalnych, polecam AWG Polonez Dziękuje za szybką odpowiedź. Napisałem do nich. Ale to jak tak na szybko zauważyłem to oni mają same puszki, tak? Trzeba bedzie wycinać moje stare i wspawać nowe, dobrze rozumiem? Miłego weekendu !
-
Usuwanie elektronicznie NOX
NOXEM rozwiązuje problem katalizatora NOX, a nie pozostałych katalizatorów. Poza katalizatorem NOX, w tym aucie jest jeszcze co najmniej jeden katalizator tradycyjny, jak w autach z normą EU4. Tego kata kontroluje nomalna sonda 1V za nim. Sonda NOX jest za katem NOX Zgadza się, mam dwa zwykłe katy oraz dwa NOx. Powiedz mi czy mogę te zwykłe jakoś wywalić / wypróżnić? Czy czeka mnie jednak kupno OEM nowego (zamienników nigdzie nie ma..).
-
Usuwanie elektronicznie NOX
Już ogarnąłem gdzie one są. A da sie je wyciąć czy wstawić coś innego?
-
Usuwanie elektronicznie NOX
To gdzie ja mam te zwykłe katy jeszcze? :shock: Ja myślałem, że u mnie siedzą tylko te :
-
Usuwanie elektronicznie NOX
Witam. Dołączę się do walki z Kat NOX. Od jakiegoś czasu pojawia mi się błąd : 180101 Catalytic Converter 2: efficiency below threshold Problem polega na tym, ze W ISTA dla msd87 ( posiadam F10 528i z N53 ) nie mam nigdzie opcji wyboru żeby wymusić wypalanie katalizatora… Zainstalowałem dziś INPa z dodatkiem, ze działają również serie F i tam w instrukcji na YouTube oglądałem gdzieś, ze trzeba wcisnąć F9, potem shift + f3 i jest opcja do wymuszenia wypalania. Niestety chyba to nie działa w F10 Po naciśnięciu F9 mam informacje o lambdach itd ale już gdy nacisnę shift F3 nic się nie zmienia. Nie chce wydawać ponad 9000zl za nowe katalizatory raczej
-
F10 535iX N55 - problem z katalizatorem?
Niestety raczej bez wymiany na nowe katalizatory się nie obejdzie. U mnie już zapala sie check na desce :( Są dwa kwatalizatory, jeden ponad 4000zl…
-
Tryb ECO-PRO + żeglowanie, a trwałość skrzyni
No faktycznie SPORT w 518d :cry2:
-
F11 aktualizacja radia.
Który rok produkcji auta? CIC czy NBT Masz combox? Pendrive sformatowany w systemie FAT32?
-
BMW F10 528i 258KM 3.0 N53 benzyna siwy dym
Dobrze, że napisałeś, że pod koniec miesiąca kolejny bank ogarniesz :cool2: Będziesz miał spokój. Jeżeli pojawiać Ci się będzie nadal błąd NOx to kup lepszą alternatywę, która jest tańsza niż ori i dłużej nie będzie z nią problemów. Ta sonda nazywa się NOXem : https://shop.bimmerprofs.com/ Chłopaki chyba wiedzą lepiej niż samo BMW co i jak z silnikami. Potężna wiedza. Jedyny problem jaki ja miałem to taki, że do czasu jak z nimi pisałem, że chce kupić to pomagali co 15minut, a jak już kupiłem to nagle ucichło :mrgreen:
-
BMW F10 528i 258KM 3.0 N53 benzyna siwy dym
Kodowanie robisz za pomoca programu ISTA. Jeżeli nie masz tego, lub nigdy tego nie robiłeś to podjedź gdzieś niech Ci zakodują.
-
BMW F10 528i 258KM 3.0 N53 benzyna siwy dym
Tak, o to właśnie chodzi.
-
Wymiana żarówek xsenonowych
Tak samo można wymienić przez ten otwór. Trzeba mieć tylko mały torx. Wymieniałem w F31 oraz F10 LCI.
-
BMW F10 528i 258KM 3.0 N53 benzyna siwy dym
Najnowsze do N53 i N43 sa wtryski z numerem 11, nie można już kupić starszych. Ty masz index 8 - czyli od nowosći niestety. Będą padały co chwile kolejne, więc wymiana Cię nie ominie. Tylko zakup wszystkich 6 nowych rozwiąże problem. Możesz na razie kupić na ten bank co masz błąd - czyli bank 2 (4-6). Cylinder 1 zaczyna sie od zderzaka. Wymienić sam możesz, ale trzeba je później zakodować oraz zrobić adaptacje. Do nowego wtrysku potrzebny Ci będzie jeszcze taki "ring" - uszczelka, nie ma ich w zestawie, trzeba kupić osobno. Jak już wyjmiesz stary wtrysk i będziesz gotowy na wsadzenie nowego, to dopiero w tej chwili wyjmij osłonkę z nowego wtrysku. Masz na wsadzenie go w cylinder około minuty. Potem gumowa uszczelka się może zniekształcić.
-
BMW F10 528i 258KM 3.0 N53 benzyna siwy dym
Jaki index mają Twoje wtryski? Jeżeli nie masz wtrysków z indexem 11, to niestety czeka Cię wymiana wszystkich 6 na najnowszy index. Zamienić wtrysk miejscami możesz, ale to nie pomoże. Jeżeli nie masz od razu kasy na wymianę 6 sztuk, możesz kupić "na raty" bankami. Bank 1 (1-3 cylindry) Bank 2 (4-6 cylindry) Wtryski nie mogą być mieszane ze starymi indexami. Nie kupuj używanych wtrysków z indexem 8-10 (one i tak padną, lub już są padnięte). Nie radzę jeździć długo z lejącym / wadliwym wtryskiem, bo niebawem całe paliwo zaleje katalizator (a w N53 jest ich dwa i 4 sondy) i będzie śmietnik.
-
F10 535i xDrive 2015 370 KM
A jakiego koloru nerki on aktualnie posiada? :roll:
-
Kodowanie licznika 6wa
1. Tak samo jak zmieniles date na nowsza / inna 2. Tak, da sie zmienic date na Twoja oryginalna po zakodowaniu licznika
-
Rozrząd f10 ocena.
Uwierz, że w N20 da się ocenić rozrząd tylko po odkręceniu korka wlewu oleju :norty:
-
Rozrząd f10 ocena.
Bez problemu możesz jechać na kołach, rozrząd jeszcze długo wytrzyma ;)
-
2015 F10 - Dołożenie NBT EVO
Powodzenia :cool2: