Treść opublikowana przez KL4K50N
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Gratulacje za robote :cool2: :norty:
-
320d Wzrost zużycia paliwa, szybkie zapychanie DPF
Jakies informacje z kosmosu... Mam duzo znajomych, ktorzy maja DPF i grubo ponad 300 tys i nawet przez chwile nie mieli problemu z filtrem. Zaden z nich nie wymienial ani nie regenerowal jescze ani razu. Wystarczy co jakis czas dobrze przegonic ropniaka, przytrzymac go na wyzszych obrotach i nie ma problemu.
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
TO chinski bubel, nie wiadomo jak dlugo bedzie dzialac normalnie. Nie spotkalem jeszcze sie nigdzie by je montowali. Jak juz to kupuja DEPO i tez roznie z nimi jest :roll:
-
F31 zmiana koncowek wydechu
TO nie jest o zmianie wydechu - czytaj ze zrozumieniem...
-
F31 zmiana koncowek wydechu
Witam, W najblizszym czasie chcialbym zmienic wyglad ukladu wydechowego. Teraz mam paskudna, jedna koncowke i wyglada to tak slabo, ze az sie nie chce o tym myslec :mad2: Koncowki juz wybralem (po obu stronach pojedyncza rurka). Moje pytanie do Was odnosnie dyfuzora : - Kupic oryginalny na dwie koncowki - Kupic aftermarketowy ""Performance" ? :roll:
-
Jakich perfum używacie?
Na chwile obecna uzywam : 1. Hugo Boss Night Bottled 2. Prada Sport 3. Miyabi Man Annayake 4. Kalvin Klein Euphoria
-
F31 B47. Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów.
Pare dni temu wymienialem u siebie olej w skrzyni. Auto ma przebieg 180.000km i to byla pierwsza wymiana oleju. Z moich obserwacji : - Skrzynia rano pracuje duzo lepiej, nie ma szarpniecia przy wzrzuceniu na D jak to mialo miejsce wczesniej - Biegi zmienia praktycznie bez zadnego odczucia zmiany Wiec jestem bardzo zadowolony z wymiany i polecam kazdemu, zeby potem nie bylo placzu, ze padla skrzynia :wink:
-
2.0D N47 Łancuszek rozrządu.
Problem z łańcuchem w N47 występuje ale to przez "kopiuj, wklej" w internecie ludzie się panicznie boją tego tematu. Sporadycznie komuś się zerwie ale ludzie od razu piszą, że każdy N47 się posypie i od razu trzeba wymieniać rozrząd :mad2: Mój N47T z roku 2014 ma nalatane 180.000km i zero oznak, że coś się dzieje i trzeba wymieniać. Dla mnie to śmieszne jak ludzie piszą, że wymieniają "profilaktycznie" rozrząd :duh:.
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Kabelki to nie problem. Weź popatrz sobie na wtyk z ramki nowej i tak samo podłącz nowe wtyczki do tej kolejności.
-
F31 N47T Dziwny dźwięk
Witam, Od prawie miesiąca jestem posiadaczem F31 320d z roku 2014. Autko super, wszystko działa :). Lecz mam pewien problem z irytującym dźwiękiem. Postaram się opisać go jak najprościej będę mógł. Dźwięk zaczyna się tylko od jakichś 90km/h w górę i tylko w momencie jak mam wciśnięty pedał od gazu (nawet delikatnie wciśnięty) jak puszczę pedał dźwięk znika od razu. Rodzaj dźwięku taki piszczący, może taki jak łożysko wyjące (ale nie tak glośno). Jeżeli dobrze pamiętam to ten dźwięk pojawia się tylko jak auto jest rozgrzane, na zimnym tego nie zaobserwowałem. Macie jakieś pomysły co to może być? :mad2:
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi :roll: Czego nie możesz zdemontować?
-
N53 330i Wibracje podczas przyśpieszania
Dzięki za odzew. Postawię auto do mojego mechanika i zerknie. Może faktycznie to to. A jak jest uszkodzony dyfer to jakie on ma objawy?
-
N53 330i Wibracje podczas przyśpieszania
Witam, Od niedawna posiadam E90 z silnikiem N53 272KM. Próbuję rozwiązać problem, który już mnie zaczyna dobijać bo nie ma frajdy z jazdy :mad2: Auto zaczyna wibrować od prędkości 80km/h. Na 100% są to drgania z tyłu. Najbardziej zaczyna drgać jak dodam gazu do oporu, wtedy to drga dość mocno. Jeżeli jadę delikatnie to od 80km/h (niezależnie na jakim biegu) również czuć wibracje. Gdzieś czytałem, ze to może być wał napędowy lub dyfer? Ale czy jakby to było to, to nie drgało by non stop przy jakiejkolwiek prędkosći? Z góry dzięki za każdą sugestię.
-
F20 Tarcze/Klocki Przód/Tył
Ja bez wahania wybrałbym zestaw Textar. Mialem w swoim poprzednim GTI Mk6 i robiły robotę. ATE zdarły się moment.
-
F20 wymiana foteli na pompowane
Dodałeś nową wartość FA?
-
Problem z chipboxem
Skoro uprzedziłeś by nie pisać "zrób to porządnie, a nie po taniości" - napisz do firmy, która sprzedała Ci ten szajs.
-
F20 wymiana foteli na pompowane
Chodzi Ci o te boczki, że się da je ustawić elektrycznie?
-
Napęd pompy oleju N20 20i/28i - świst przy 1.000-2.500 obr.
Tez mi się tak wydaje, że ta pompa to jakaś lewa :) Ja oleje sprawę do puki rozrządu nie będzie słychać... :wink:
-
Napęd pompy oleju N20 20i/28i - świst przy 1.000-2.500 obr.
Witam, A jak rozrząd jest w dobrej kondycji (po odkręceniu korka wlewu oleju, łańcuch jest sztywny i nie da się go przesuwać) a słychać dźwięk od pompy oleju to co radzicie zrobić? O ile to dźwięk pompy oleju, bo to mój pierwszy N20 i może on ma taki dźwięk.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
Mam zrobić sam reset? Czy chodziło Ci o ten reset co się sam zrobił po aktualizacji? Chciałem wgrac jeszcze raz, ale instalacja poszła chyba w 45 sekund z 3 usb...
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
Witam. Jestem po aktualizacji. Wszystko niby jest ok. Nawigacja działa (głos i prowadzi itd) ale nie mam nic na mapie :mad2: wie ktoś dla czego? (Dodam, że strzałki w liczniku normalnie pokazują gdzie i kiedy skręcić)
-
Zawory dolotowe
Witam zaloge. Mam do Was pytanie. Jestem obecnie po kompletnym czyszczeniu klap kolektora ale zauwazylem, ze zawory rowniez sa bardzo zabite nagarem. Moje pytanie jest czy moge jakos je wyczyscic sam domowym sposobem? Do czyszczenia kolektora uzywalem srodka Liqui Moly, ktory bardzo sprawnie poradzil sobie nagarem. Rozpuscil go i po uzyciu wody wszystko idealnie zeszlo. Czy moge uzyc tego rowniez by rozpylic ten srodek do zaworow by to rozpuscilo?
-
BMW F10 Montaz icznika bardziej rozszerzonego
Będzie pasował. Oczywiście samo przełożenie licznika nic nie da. Trzeba rozebrać licznik, przeflaszować wsad i na końcu kodowanie. Sam jestem po takim zabiegu.
-
BMW 5[F10]Fabryczna redukcja mocy
A przypadkiem HP70 nie jest w 535d dopiero? Mi się wydaje, że w 530d siedzi HP60
-
BMW 5[F10]Fabryczna redukcja mocy
Jesteś pewny? Bo z tego co ja się dowiadywałem to jest wszystko to samo. Nawet decydując się na program to bez problemu da się uzyskać moc 300KM. Od razu dodam, że wiem o tym, że jedyna rzecz co jest inna to skrzynia. W 525d siedzi słabsza HP45 a w 530d HP60