Treść opublikowana przez boohmacher
-
G20 LCI2 2025
19 sa zawsze w dwóch rozmiarach.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nieprawda. Nie da sie, a przynajmniej zaden tuner nie potrafi usunac laga we wspolczesnych Audi z 3.0tdi. Mialem to auto i wiem co mowie. Rok sie meczylem i sprzedalem mimo gruntownego pragramu ECU i TCU. W miedzyczasie kontaktowalem sie z wieloma tunerami w kraju i nie tylko. Sportmile np. to "niweluje", "zmniejsza" ale w praktyce nic to nie daje.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Kwestia gustu. Mialem A4 B9 przed G21 i uwazam, ze wnetrze tzn. deska, kierownica, tunel srodkowy i zegary byly znacznie ladniejsze niz w Bmw 🙂
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Uff moje auto z 05-2021 i schowek jest 😉 Deskę mam bez obszycia skóra.
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
Jaki masz rozmiar opon?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Mam od paru miesięcy Michelin Ps4s i niestety jedna juz musiałem wymienić po wjeździe w nieduza dziurę. Rozcięła się na boku. Napewno są duza bardziej delikatne niz fabryczne Bridgestony rft. Uważam teraz podwójnie na dziury ale przynajmniej komfort nieporównywalnie większy niż na rft.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dostrzegles jeszcze jakies zalety CHR, poza tymi wczesniej wspomnianymi? Czy pomijajac naped i GUI uwazasz ze CHR jest ogolnie gorszym samochodem niz Twoja Tesla Y?
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Rzeczywiscie inne zrodlo podaje takie informacje, czyli seria F: podstawa 6 glosnikow 100W HiFi 9 glosnikow 205W HK 16 glosnikow 600W Szkoda tylko, ze te 205W w F3X, gra o niebo lepiej niz w G21. Z tego co czytam slabym punktem HiFi w G2X jest wzmacniacz. Duzo osob wymienia seryjny na MATCH UP 8DSP i podobno jest duza poprawa. Szkoda tylko ze kosztuje on az 3800zl. Czy montował ktos jakis tanszy wzmacniacz i osiagnal zadawalajacy efekt? Troche mnie kusi ten MATCH UP 8DSP ale cena z montazem to prawie 5000zl.
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Zadałem proste pytanie, na ktore wydawalo mi sie, ze mozna uzyskac prostą odpowiedz bez koniecznosci znania pojec "przestrzen, separacja sceny" itp. Widze jednak ze bedac laikiem lepiej nie pytac... Tak planuje "wybijać szyby pod remizą"👍
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Dzieki. Znalazłem info ze HK w G20 ma 464W. Czy to oznacza ze HiFi 600W w F31 powinno lepiej grac?
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Czy ktos wie ile watów ma nagłośnienie HiFi? Ciekaw jestem bo w moim starym F31 HiFi gra duuuzo lepiej niz HiFi w G21. Udało mi sie ustalic tylko, ze obecnie HiFi ma 10 głosnikow (harman kardon 16), a w F30 mialo 16 i 600W (harman kardon tez 16 i 650W).
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W nowej 3 tez poduszka nie jest już obszyta. Podejrzewam ze w 1 to samo, tylko egzemplarz którego foto wrzuciles jest z pierwszej połowy 2023r lub starszy.
-
BMW 540d świst przy 2000 obrotow
U mnie w M340D żadnych niepokojących dźwięków nie słychać. https://www.youtube.com/shorts/7mjno3_Z0TU
-
Auto zmienia ustawienia
Czy po zakodowaniu domyślnego trybu sport indyvidual po odpaleniu auta pojawia komunikat zmiany trybu tak jak robi się po przejściu z comfort na sport indyvidual? Czy poprostu auto startuje na sport indyvidual i nie wyświetla się zadna informacja na ten temat?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Jeśli to nie tajemnica napisz jaka była cena katalogowa i transakcyjna m340d, które udało Ci się kupić.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W ogłoszeniu jest model nie sprzed liftingu, a poprzednia generacja czyli w213. Nowa E klasa nosi oznaczenie w214.
-
Tryb jazdy, a siła wspomagania kierownicy.
Witam, Odnosze wrażenie ze w trybie SPORT INDYVIDUAL, w momencie kiedy mam wszystko ustawione na COMFORT kierownica chodzi wyraznie ciężej niz w trybie COMFORT. Z racji ze nie lubie, gdy auto co chwile gasnie to jezdze w SPORT INDYVIDUAL. Czy da sie w jakis sposob zakodwac tak, zeby auto w trybie COMFORT nie gaslo?
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
Owszem sa problemem. Nie bez powodu dla wielu osob taka konfiguracja jest nie do zaakceptowania. Jestem kilkaset km po zmianie opon z fabrycznych 19 Bridgestone runflat na Micheliny Pilort Sport 4s bez runflat i uwazam, ze w koncu auto jezdzi jak nalezy. Roznica w komforcie jest ogromna. Zaluje ze nie zrobilem tego 2 lata temu odrazu po wyjezdzie z salonu. Jezeli ktos lubi szybka dynamiczna jazde, a przy tym w miare komfortowa to zdecyowanie polecam takie polaczenie. Ja nie zamierzam nigdy wiecej montowac runflatow do auta ze sportowym zawieszeniem.
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Mialem podobne wrazenie 3 lata temu jak uzytkujac na co dzien 330d rwd przejechalem sie m2. Na niskich obrotach brakowalo mi mocy w m2. Na wysokich szatan niemilosierny 🙂
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Wehyr widziels to porownanie? Interesujace jest dla mnie to co mowi autor testu miedzy 5.10, a 5.35min . Czy czujesz rzeczywiscie ze m3 nie ma "dołu" na tle m340i i przy normalnej jezdzie do np. 3000obr/min jedzie slabiej?
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Podzielam wasze zdanie. O ile czarne w M pakiecie i na duzej feldze jeszcze jakos wygladaja, tak w innych konfiguracjach jak dla mnie dramat. Do nowej eski nawet ciezko porownywac bo Mercedes jest ladny, a Bmw brzydkie. Jedyne co mi sie podoba w nowej 7 i XM to wnetrze. Mialem okazje ostatnio posiedziec w 7 i XM i jest naprawde niezle.
- G31 540xi LCI M-pakiet, akcesoria Performance.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Akurat przyjemne korzystanie z nawigacji to mam wlasnie w F31 i G21 z head upem, gdzie nie musze odrywac wzroku od drogi i spogladac na ekran usytuowany na srodku 🙂 Grafika w tym wypadku nie ma dla mnie zadnego znaczenia.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Świetnie czyta sie ten temat. Słonik czemu Ty sobie nie sprawiles takiego X3 40D, którym mogłbyś jezdzic komfortowo w trasie 180km/h i nie martwilbys sie o zasieg, ladowanie itd? Po prawie 400 stronach cisniecia po elektrykach kupujesz Eqe, gdzie zasieg nie jest jego mocną stroną, a tym bardziej przy predkosciach, ktore preferujesz. Sławomir widze mocno zmieniles zdanie co do diesli. "Śpieszmy się kupować diesle, póki jeszcze to legalne 😄" Czytam to forum juz dobre pare lat i doskonale pamietam jakie bylo Twoje zdanie na temat diesli i m.in. ich szkodliwego wplywu na zdrowie kolejnych pokolen. Dzisiaj masz w garazu V-klase CDI i kupujesz kolejnego diesla dla pracownika do trzaskania kilometrow w trasie. Czyzby nowe diesle byly bardziej eco czy jakies inne czynniki przekonaly Cie do tego szkodliwego napedu?
-
Hamulce M drgania
Od czasu do czasu zdarza mi sie porzadnie rozgrzac tarcze i uwazam ze auto hamuje wtedy bardzo dobrze, mimo ze m340d swoje wazy. U mnie nie ma zadnych drgan itp.