Treść opublikowana przez mikiE87
-
335 cypisek
Plecy wracają do normy to już Cie nosi? Kolejna profi robota, jak zawsze. Końcówki teraz super siadły, aż szkoda zmieniać. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Ciesze się że pomogłem. A co do wizji to temat rzeka. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki!
-
335 cypisek
No i tajemnica wyszła na jaw szybciej niż się spodziewałem. Gratulacje Bartek! :8) Co do planów? W całości po mojemu. Usunąć zbędny przepych wizualny i niech zostanie mechanicznie grubas, co u Ciebie jest normą. Allegerity? Dla mnie 2x ładniejsze od 313. Mam nadzieje, że teraz w końcu projekt na lata.. bo wyżej z cyferkami w dieslu już się nie da... 320d -> 330xd -> 335d :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
W końcu udało mi się cyknąć fotkę nowej kierownicy. Blenda finalnie, jak reszta dekorów będzie w czarnym połysku a może alcantara? No ale na takie detale przyjdzie jeszcze czas wiosną.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Kilka świeżych fotek:
-
Re: [E87] LCI 118d+ | SecondLife | STAGE2 - 220KM/460Nm
No witam witam! :lol: W końcu Cię namówiłem na założenie wątku. Opis pojazdu, fotorelacja z postępów, jak i same plany pierwsza klasa. Coś z tego wyrośnie! Szykuje się chyba najdokładniejszy temat w dziale 1er. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dodatek do oleju napędowego z ASO - raz do roku co zime 2 buteleczki. Xado do oleju silnikowego - buteleczka co zmianę. Sporo osób stosuje ten pakiet do diesla i opinie pozytywne. Jeżeli chodzi o 1er to ostatnia prosta. :lol:
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Fajne połaczenie kolorystyczne lakieru z fotelami. Kocur na tym st225! :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
17x8 ET34 z 225/45 Felgi dopiero ubrane. Podejdą w sam raz. Będzie jeżdżone to będzie focone. Może już niedługo. :) Camber i wysokość zostaną wyregulowane jak to zacznie jeździć. Lip póki co w szafie. Mam mieszane uczucia...
-
[E87] BMW 120I M PAKIET I DODATKI CZARNY SUFIT TEMPOMAT
Super prezent! Ciekawe jak się spisze ten gwincik co by nie było noname. Czekam na spasy! :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Update: - camber z gwintem wyregulowany wstępnie tak więc auto w końcu stoi na kołach - wydech na swoim miejscu - wszystkie nowe osłony pod autem założone
-
[E82] 135i mierzwin
Obadałem cały temacik i coupe była piękna. No wszystko do siebie pasowało... i ta moc :8) A piąteczka? Mega niepozorna. Nie jeden się zdziwi. :D
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Oj to bogaty Mikołaj w tym roku... Świetny mod! :8)
-
330xd cypisek
Szkoda... ale jeśli kupisz to co planujesz to wybaczam! :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Konkretniej będę zabierał się za to na wiosnę. Myślałem o tej firmie: https://www.facebook.com/WrapTuneFactory/
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Poszlo pw ;) Póki co to tylko gdybanie. Nie ruszalem zegarów ;)
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Niebawem odbieram auto od mechanika to beda dopiero testowane. :D Hoho! Ale pokaźna kolekcja kosmetyków... :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki za miłe słowa! Zakładaj temacik, bo jestem ciekaw Twojej. Mało nas tutaj pomodzonych w dziale E8x... :( Zegary z 3er fajna opcja. Takie High z diesla podejda bez wiekszych problemów? Ramki M fajne, ale znaczek M w dieslu dla mnie odpada. :D Hydro też fajna opcja z tego co słyszałem, ale jak to ja musiałbym pomacać i obadać na żywo. :8)
-
[E87] BMW 120I M PAKIET I DODATKI CZARNY SUFIT TEMPOMAT
Pierwszy raz widze ta firme. Nie lepiej wziac z Polski cos sprawdzonego typu MTS Gold? Ja moge Ci polecic FK street, jest calkiem spoko i jest dosyc miekki takze na co dzien w sam raz.
-
[E87] BMW 120I M PAKIET I DODATKI CZARNY SUFIT TEMPOMAT
Jaka firma gwintu?
-
E87 LCI 118d+ by Kuba.
Mam niemiłe wspomnienia z moim DPF. Drugi raz bym się już nie bawił w jego leczenie, tylko od razu wyrzucił. :D Coraz więcej przybywa nam tu na forum srebrnych jedyneczek! Fajna baza pod mody. :8)
-
[E87] BMW 120I M PAKIET I DODATKI CZARNY SUFIT TEMPOMAT
Wizualnie na minus te owiewki ale praktyczny mod jak na UK. O co chodzi dokładnie z tym gwintem? Jaki masz w planach?
-
E87 118d 122KM Sagan
Progi także pre-lci. Musi być literówka w roczniku po prostu. Moja jest z lipca 2017 i już się załapałem na LCI. :8) Całkiem fajnie wygląda na tej feldze z E46. Nerki w czerń i będzie zbój. :twisted: Jakieś grubsze modyfikacje w przyszłości?