Treść opublikowana przez mikiE87
-
BMW E87 130i Black Sapphire Metallic by Peter93
Hyperblack do czarnego auta zawsze spoko! Ładnie te Japany się wpasowały. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Tylko i wyłącznie taśma TESA Powerbond. 2 lata bez problemu to siedzi. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
H7. Szkoda 3 tysiące ponad wrzucać, żeby xenon kupić plus kolejna zabawa byłaby na głowie i komplikacje. Nie ma czego brakować bo w V1 cięzko to nazwać ringiem.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dziekuję! Najprostszy mod ale łatwiej kupić lampy... hahah Wiecznie zapominam o tej antence... Kolejny mod do kolekcji. US E82 LCI na przód. Depo out! :8) Tak to mniej więcej będzie wyglądać na lato:
-
e82 135i metamorfoza fake 1M
Piękna sztuka! <3 Co to za splitter w przodzie? Niemiecki Kerscher czy coś takiego?
-
BMW E87 120D - bigerr
Tak jak niecierpie srebrnych aut to Twoja jedyneczka robi robotę! Wszystko idzie w dobrym kierunku. :8)
-
BMW E81 118d by Luki
Poważnie? A jak od zawsze mówiłem, że oem ring lepszy to nikt nie słucha... :lol:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Auta nie polerowałem osobiście. 2 lata temu przeszło 2-etapową korektę. Jeśli chodzi o codzienną kosmetykę: - glinka biała od Shiny Garage / żółta ValetPro - wosk Soft99 The king of Gloss - detailer Sonax BSD - APC z ADBL - piana ADBL Yeti - opony ADBL black water - skóry Gliptone Powoli do przodu! :D Dzięki! :twisted: Fotki z majówki BMW w Toruniu:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Nie ma co się zastanawiać! Cieszę się, że się podoba. :twisted: Przygotowania do majówki w Toruniu oraz mała sesja. Ktoś leci?
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Trochę mnie tutaj nie było. Auto cały czas śmiga, nie ma odpoczynku... Letni setup już na aucie, gwint w tyle wyczyszczony, przygotowany do sezonu oraz skręcony do końca. Niebawem wpadnie IC 335d przerobiony pod n47 od forumowego kolegi cypisek21. Kilka fotek z prac oraz efekt końcowy.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Różnica odczuwalna na plus, tym bardziej na gwintowanym zawieszeniu. Fajnie, że ze Swagra możesz zdemontować sam środek jak grzebiesz pod maską. :D
-
E82 135i n55
Faktycznie... z rozpędu, bo u mnie siedział DPF Downpipe od RM ma otwory na sondy i nie trzeba się przejmować. :8) http://i.imgur.com/IJLGVm3.jpg
-
E82 135i n55
Sondy z DPF wkręcasz w DP który ma specjalne miejsca na nie. Nie ma żadnych błędów. ;)
-
Re: [E87] Freak'owa 120d |198,3KM 442,2NM|
Cały czas do przodu, jak u mnie. W końcu je poskładamy jak sobie wymarzyliśmy i się ustawimy. :)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Z miłych akcentów udało się zakupić lewą lampę od E82 LCI USA. Całkiem ciekawy kąsek, zawsze mi się podobała. Xenon to nie jest ale i tak jaram się. Szukam cały czas prawą. Jakby ktoś coś widział to będę wdzięczny za cynk. Zamówiłem także mały detal na przód, tzw. EZ LIP.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
No jest przyjemnie całkiem. :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
TC ma 140d robiące 100-200 w 8.3s :twisted: Nie ma co porównywać w ogóle... :roll: No ale tak jak mówisz 3.0d troche więcej zabawy byłoby także z osprzętem.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Update: - wpadła rozpórka SWAGier
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Update: - założona tylna ramka do tablic SimpleFix
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
Re: [E87] Freak'owa 120d |198,3KM 442,2NM|
No w końcu zaczyna to jeździć! Graty! :cool2:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.