Treść opublikowana przez mikiE87
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Podkradłem od Ciebie pomysł na wyklejenie nadkoli, dzięki czemu zużyłem nadmiar mat od wygłuszenia maski. :8) Od zawsze jestem przeciwnikiem modyfikowania lamp, jednak Twoje wyszły bardzo przyjemnie. Pasują idealnie do całego frontu.
-
E87 123D by Pul
Koło fajne, jednak wybrałbym o cal mniejsze i zdecydowanie poszedłbym w spasowanie tego rodzaju felgi. Albo naciąg i spasy albo szeroki kapeć i wysokie auto. Czekam na obniżenie, bo mam duży niedosyt! :twisted: Ta sama rolka w 18" u kolegi Konrada: https://i.imgur.com/dBTiCWN.jpg , https://i.imgur.com/1RQPh2Z.jpg
-
e81 130i 2007 LeMansBlau MPakiet by Kubik
Faktycznie tył ma 18x8.5 et52, także bym się nie martwił. Kiedyś miałem 18x8.5 et50 z dystansem 20mm na oponie 225/40 i zdarzały się przycierki przy 4 osobach na pokładzie. Opona była bardzo podobnie przy błotniku, jak Twoje 255/35, jednak miałem troszkę niżej. Na M-pakiecie nie powinno być najmniejszych problemów. :)
-
e81 130i 2007 LeMansBlau MPakiet by Kubik
Też jestem za takim zestawem. Pytanie tylko, czy taki szeroki tył wejdzie do 1er? ET felg wysokie? :?:
-
Re: [E87] LCI 118d+ | SecondLife | STAGE2 - 220KM/460Nm
Niedługo będziesz mógł odhaczyć wszystkie pozycje z konfiguratora wyposażenia dodatkowego. Tyle smaczków w 1er to jeszcze nie widziałem. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Minął rok, więc czas na kolejny upgrade hamulców :twisted: Jak 4 tłoki z F serii to wiadomo od kogo... dzięki cypisek21
-
Re: [E87] LCI 118d+ | SecondLife | STAGE2 - 220KM/460Nm
Kolejna świetna aktualizacja. Mody jak zawsze przemyślane i na plus! Trzymam kciuki za 2 z przodu! :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Przesadziłem z tym tekstem o cięciu. Chodzi mi o coś bardziej usuwającego lekkie rysy od Essence. Showcar to nigdy nie będzie, bo lakier ma już 13 lat na karku, chociaż patrząc na te nowe kilkuletnie auta myte byle jak to i tak spoko się trzyma.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Weekendowy update: :arrow: mycie na 2 wiadra :arrow: deironizer :arrow: tar&glue :arrow: glinka :arrow: Carpro Essence nałożone rollerem adbl'a :arrow: wosk Soft99 "king of gloss" Pogoda dopisała, więc w końcu udało się pobawić nowym nabytkiem. Jak na pierwszą polerkę w życiu jestem zadowolony. Jeszcze trochę wprawy i będzie trzeba spróbować jakiegoś cięcia, a może i nałożenia powłoki. Generalnie jestem zadowolony. Fajne odświeżenie, jednak prosi się o bardziej konkretną korektę.
-
130i
Ale ślicznie! Na takim setupie powinny wyjeżdżać z fabryki. :8)
-
E87 123D by Pul
Ciekawa baza z najmocniejszym dieslem pod maską, to zostaje tylko kosmetyka. Zmiana nerek zawsze w modzie, od razu przód zyskał na agresywności. Mapa oraz wymiana na większy IC dobry pomysł. Pomyślałbym jeszcze nad heblami do pakietu - 335 lub z F serii. Co do fejk 1m to będę konsekwentnie na nie, lepiej dorzucić AC Schnitzera albo jakiś spliter. Czekam na mody!
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Aplikowałem 1 raz w grudniu, a teraz odnowienie. Fajnie kropelkuje, woda po myjce szybko ucieka, super chroni przed osadzaniem się syfu, dużo łatwiej domyć szyby. Spodziewałem się trochę lepszego efektu jeśli chodzi o odprowadzanie podczas deszczu... mimo wszystko wycieraczki trzeba używać ale może za wolno jeżdżę. Dużo ludzi narzeka na skakanie wycieraczki, u mnie akurat ok. Podsumowując polecam ale kupie coś innego na testy.
-
130i
Motorsporty na pro-kicie? Czekam na foty! :8)
-
[E87] Static 118d | MTS Gold | BBS Motorsport
No gwint musi wpaść i nie ma innej opcji. Długo się zgrywałeś, że nie będzie nisko. Z tego się nie da wyleczyć. :D Ledowy dywan za autem wyszedł tak jak sądziłem... :roll:
-
BMW E87 120D - bigerr
Klasa! :cool2: Wszystkie mody to takie abecadło udanej 1er. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Ooo Filip sobie przypomniał o forum widzę. Dzięki byku! :8) #stayhome update: :arrow: standardowe odkurzanie, ogarnięcie wnętrza, już 2 tygodnie bez mycia :cry: :arrow: aplikacja Glaco na wszystkie szyby :arrow: gwint skręcony, znów cieszy oko :arrow: wygłuszenie nadkoli Mod podejrzany u matig92 w dziale E9x. Póki co ogarnąłem prawe nadkole, bo nie starczyło mi butylu. Trzeba zamówić więcej, wykończyć z drugiej strony i będzie można ocenić efekt.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
W tych czasach to powinno być takie minimum. Szczerze to jeszcze 50 kucy i ze 100 niutów więcej dopiero by mnie zadowoliło. :x
-
X1 cypisek
Tylko nie sprzedawaj tak szybko jak zawsze, bo już prawie nowy ten X. Sztos! :8)
-
[E82]135i N55 --> Morphi @ Performance Lab
Jak e82 to tylko alpinweiss albo spacegrau. Śliczna sztuka i jeszcze to co skrywa pod maską... Czekam na rozwój wydarzeń! :twisted:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Michale umiem podać okolice, tak samo jak długość rysy na Twoim tylnym zderzaku na oko bez mierzenia :lol: Jak ktoś robi kilkadziesiąt n47 20d to nie musi hamować, żeby podać moc +/-
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Jakkolwiek to nie zabrzmi to zrobiłeś dobrze wielu osobom na forum wkładając w końcu te sprężyny :lol:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki. Póki co auto nie było hamowane. Do wakacji myślę, że uda się dorzucić troszkę i wtedy będzie wykres. Obecnie okolice 210 koni i 420 niutów. Zawitał letni setup ale też śnieg na dworze :shock:
-
E90 325d M-Pakiet ........... Niebieska :)
Także polecam Huco Hitachi. 200zł do N47 dałem. :cool2:
-
[E87] Static 118d | MTS Gold | BBS Motorsport
Witam ponownie Michu! Cieszę się, że zdrówko już dopisuje i będzie okazja dalej śmieszkować. Uważaj, bo moc pod prawą nogą solidniejsza, niż ostatnio. Wszystkie mody bardzo dobre, szczególnie tylny zderzak. Mówisz 3- ale jaka historia... :8) Pora na gwint, jednak unikaj tym razem JOMa, bo szkoda kręgosłupa. :lol:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
1. brak wycieraczki nie jest nielegalny. Dużo samochodów ich nie ma (coupe czy dostawczaki) 2. sidemarkery chyba też są ok w świetle naszego prawa - nielegalne są kierunkowskazy obrysowe, które na stałe są włączone. Jak auto wyjechało z fabryki z wycieraczką, to musi ją mieć w świetle prawa. Najśmieszniejsze, że możesz tylną szybę zamalować sprayem, będzie legalnie... ale demontaż wycieraczki jest podstawą do zabrania dowodu. Co do Sidemarkerów to nie miałem problemów. Mijam duże BMW z zakodowanymi kierunkami, także to raczej przejdzie. Na przegląd tylko wykodowuje.