Treść opublikowana przez mikiE87
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Całkiem fajnie to siadło. Spasować ładnie z błotnikiem i będzie fajny turasek ze smakiem! Czekam na rozwój sytuacji.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
http://market-led.pl
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki Mateusz! :cool2: Kolejny element układanki... Oświetlenie LED:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Długi weekend w pracy, jednak małe zmiany zachodzą... 1. Zaczynam przymiarki do czarnego sufitu. Póki co wpadły plastikowe słupki, które dorwałem za grosze. Co do samego sufitu to waham się pomiędzy oem'owym materiałem a alcantara. 2. Robiąc porządki natrafiłem na zakupiony kiedyś już EZ-lip. Zamontowałem z ciekawości i całkiem to siadło. Na ten sezon na pewno zostanie, a potem może jakiś maxton?
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Finalny setup ustawiony, więc na dniach trzeba ustawić zbieżność i wybrać się w końcu na serwis klimatyzacji. Potem szybkie woskowanie i autko gotowe na sezon letni. :)
-
335 cypisek
Znając Bartka to na pewno :D Ale te słuchawki z kablem to też pewnie cięższe są! A tak poważnie to znów robota na poziomie... :8)
-
Re: [E87] LCI 118d+ | SecondLife | STAGE2 - 220KM/460Nm
Ja namawiam Kubę, żeby skręcił gwint, to Sławek będzie chciał tu robić 300 koni :twisted:
-
E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1
Po przejrzeniu całego tematu E91 pora na E92 i jak poprzednio... nie zawiodłem się! :8) Gratulacje! Fajna sztuka się trafiła. Daj się tylko namówić na lekkie obniżenie, bo widzę że masz opory i będzie idealnie. :lol: Co do guzika to nie wyłamie się jeśli powiem że średnio. Jeśli na czerwono to w takim wykonie bym to widział:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Zima oficjalnie odwołana :twisted: Zawieszenie przygotowane, wymyte, nadkola oczyszczone z piasku, gwint skręcony póki co na oko, nowy olej + fulereny :cool2: Zaczynam kompletowanie czarnego sufitu. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
.
-
e81 130i 2007 LeMansBlau MPakiet by Kubik
Świetna sztuka! Super buda, super kolor, super wyposażenie, a co najważniejsze super silnik. Czego chcieć więcej? Chciałbym takie cacko jako drugie auto, typowo do zabawy i czyszczenia... :lol: Czekam na rozwój tematu i więcej fotek! Co do kratek nawiewu, to polecam zastosować dressing do plastików raz na dwa miesiące (np. apple plastic dressing od Shiny Garage - o ile w aucie go nie lubię to kratki pokrywa świetnie). :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Planowałem pomalować dekory wraz z blendą, jednak o ile dekory podobają mi się w piano, to blenda taka błyszcząca nie do końca. Możliwe, że będzie w macie ala ori mpak, a same dekory w połysk. Alcantare uwielbiam, jednak nie pasuje do brązowej skóry wewnątrz.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Szybko i sprawnie, jak zawsze w przypadku interesów ze Sławkiem! Nie zdążyłem się zastanowić, a paczka była już u mnie... :8) Wszystko pasuje i nie wadzi. :8)
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Haha! Sławek... chciałem poczekać do wiosny z heblami ale kusisz strasznie... EDIT: No i skusił... :lol:
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Z modów to swap przednich hebli z 335, bo moje powoli nadają się do śmietnika, więc mam wytłumaczenie tej zachcianki. :8) Dekory i blenda kiery w czarny połysk, coś ala Piano ale żeby nie rysowało się w oczach. No i finalnie czarny sufit i to chyba wszystko na teraz.
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
- E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Fajna sesja, świetna miejscówka... prawie czuć klimat Raceism. Aż szkoda sprzedawać... :(- [E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Dzięki! Sufit będzie, sporty ciężki temat... chce ale szkoda mi obecnego koloru foteli.- [E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Wchodzi bez problemu pod rozpórkę. :)- [E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
Kolejny update: - gwint w tyle podniesiony - hamulec ręczny ogarnięty - magnesy neodymowe przymierzone i zamontowane - skóra, elementy plastikowe oraz szyby ogarnięte jak należy- BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3
359 są super, bardziej klasycznie się nie da. Ja jednak w tych pieniądzach celowałbym w coś innego, żeby podkreślić sportowy styl auta. Może jakies Volki TE37? :8)- [E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Siema! Dużo zależy od opony ale okolice ET35 dając standardowe 225/40.- [maciatyepa] E91 320d LCi
Dokładnie. Niestety odnoszę to samo wrażenie. Te wszystkie dokładki, splitery, canardsy i inne bajery dopiero robią robotę na typowym showcarze, gdzie są centymetr od ziemi... no i w połączeniu z grubą felgą za worek pieniędzy albo "chociaż" sportowym OZ. Ciekawe jak na letniej feldze będzie to się zgrywać. Najważniejsze, że właścicielowi się podoba i projekt idzie do przodu.- 335 cypisek
Zdecydowanie spacegrau! :8)- BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3
Przejrzałem cały temat i wszystkie zmiany wizualne zdecydowanie na plus. Sporo osób marudziło na środek ale ma swój urok ta szara skóra. Mnie się podoba! Na obecnej feldze wygląda to bardzo męsko. Przyciemnił bym bardzo delikatnie tylne lampy i byłoby idealnie. - E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.